Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters

PARTNERZY

Sprawozdanie ze Śląskiej Ligii Kickboxingu_08.10.2017 - Katowice

08.10.2017
Sprawozdanie ze Śląskiej Ligii Kickboxingu_08.10.2017 - Katowice
Dnia 08.10.2017 r. w Katowicach odbył się turniej pierwszego kroku pt. "Śląska Liga Kickboxingu"

Walki rozegrane zostały na jednej macie ze względu na ilość zgłoszonych zawodników, w formule pointfighting, light-contact, kick-light.




Zgłoszone kluby i zawodnicy:

KSSW SHOGUN MYSŁOWICE:
1. Oskar Trzupek-bez lic.
2. Grzegorz Karpowicz-bez lic.
3. Piotr Stolecki-lic. 5729/A/2017
4. Marcin Porębski-bez lic.
5. Nikolas Nowakowski-bez lic.
6. Natalia Tylkowska-bez lic.

KSW MIX TEAM WRĘCZYCA WIELKA
1. Antoni Chrostowski-lic. 0547/A/2017
2. Gabriel Biernacki-lic. 0545/A/2017

CMS GUJAKAN JAWORZNO
1. Wiktor Proksa-lic.5985/A/2017
2. Patryk Ficoń-lic.5984/A/2017
3. Karolina Wójcik-bez lic.

KS C.S.E.SPARTA CHRZANÓW
1. Przemysław Brzózka-2931/A/2017
2. Marcin Starzykiewicz-4349/A/2017
3. Maciej Mucha-5775/A/2017
4. Michał Rejdych-5413/A/2017
5. Michał Bartosik-5502/A/2017
6. Michał Gryboś-3602/A/2017

SSiS BACKFIST CZĘSTOCHOWA
1. Michał Orlikowski-bez lic.
2. Piotr Purgal-bez lic.
3. Mariusz Markowski-bez lic.

OKK OŚWIĘCIM
1. Dominika Chylińska-5783/A/2017
2. Bartosz Fryc-0304/A/2017
3. Mateusz Słota-4522/A/2017
4. Łukasz Nycz-5782/A/2017

SKB BESKID DRAGON BIELSKO-BIAŁA
1. Patryk Bodzek-3125/A/2017
2. Aleksandra Ciężka-5556/A/2017
3. Wojciech Legień-bez lic.
4. Anna Legień-5424/A/2017
5. Oliwia Czader-3122/A/2017
6. Marta Skuza-5052/A/2017
7. Julia Setla-3110/A/2017
8. Kinga Szostak-bez lic.
9. Daniel Bukowski-bez lic.
10. Julian Graboś-3123/A/2017
11. Błażej Ciesielczyk-bez lic.
12. Michał Nowak-bez lic.
13. Robart Drozdek-bez lic.
14. Oskar Gryzełko-bez lic.
15. Daniel Zeman-bez lic.
16. Dominik Marek-3119/A/2017
17. Klaudia Pudełko-6007/A/2017
18. Patryk Drewnicki-bez lic.
19. Łukasz Morżoł-6141/A/2017
20. Mateusz Pochopień-bez lic.
21. Wiktoria Czader-bez lic.

WYNIKI:
POINTFIGHTING
KM K -32 KG
1. Wiktoria Czader
KM K-37 KG
1. Oliwia Czader
Junior-60 kg
1. Julia Setla

LIGHT-CONTACT
KM K-37 KG
1. Oliwia Czader
KM K-+47 KG
1. Kinga Szostak
KM M-42 KG
1. Wojciech Legień
2. Oskar Gryzełko
KM M-47 KG
1. Wiktor Proksa
2. Daniel Zeman
KM M+47 KG
1. Patryk Ficoń
KS K-46 KG
1. Marta Skuza
2. Karolina Wójcik
KS K-55 KG
1. Anna Legień
2. Klaudia Pudełko
KS M-52 KG
1. Julian Graboś
KS M-57 KG
1. Patryk Bodzek
2. Antoni Chrostowski
KS M-+69 KG
1. Gabriel Biernacki
SENIOR K-70 KG
1. Aleksandra Ciężka
2. Natalia Tylkowska
SENIOR M-69 KG
1. Maciej Mucha
2. Marcin Starzykiewicz
3. Piotr Stolecki
SENIOR M-74 KG
1. Błażej Ciesielczyk
2. Mariusz Markowski
SENIOR M-79 KG
1. Michał Bartosik
2. Piotr Purgal
3. Grzegorz Karpowicz
SENIOR M-94 KG
1. Dominik Marek
2. Michał Gryboś
3. Łukasz Morżoł

KICK-LIGHT
KM K-37 KG
1. Oliwia Czader
KM M-47 KG
1. Wiktor Proksa
KM M-+47 KG
1. Patryk Ficoń
KS K-46 KG
1. Marta Skuza
2. Karolina Wójcik
KS K-50 KG
1. Dominika Chylińska
2. Klaudia Pudełko
KS M-52 KG
1. Patryk Bodzek
2. Julian Graboś
KS M-57 KG
1. Nikolas Nowakowski
2. Antoni Chrostowski
3. Robert Drozdek
4. Daniel Bukowski
KS M-+69 KG
1. Gabriel Biernacki
2. Mateusz Pochopień
JUNIOR M-57 KG
1. Patryk Drewnicki
2. Marcin Porębski
JUNIOR M-69 KG
1. Michał Rejdych
2. Michał Nowak
SENIOR K-65 KG
1. Aleksandra Ciężka
SENIOR M-69 KG
1. Przemysław Brzózka
2. Marcin Starzykiewicz
3. Michał Orlikowski
SENIOR M-74 KG
1. Mateusz Słota
2. Łukasz Nycz
SENIOR M-79 KG
1. Mateusz Słota
2. Bartosz Fryc
3. Michał Bartosik
4. Oskar Trzupek
SENIOR M-94 KG
1. Dominik Marek
2. Michał Gryboś
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL