Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

I konsultacja Kadry Kadetów Light Contact_24-26.05.2019 - Łuków

14.05.2019
I konsultacja Kadry Kadetów Light Contact_24-26.05.2019 - Łuków
I konsultacja Kadry Kadetów Light Contact_24-26.05.2019 - Łuków
Zapraszamy Kadetów Kadry Light Contact 2019 na konsultacje przed ME

Koszt konsultacji -180 zł
Cena zawiera: wyżywienie, zakwaterowanie i wynajem hali sportowej, 2 dni/2 noce
Przyjazd i powrót zawodnika we własnym zakresie.


W konsultacjach mają prawo uczestniczyć zdobywcy I i II miejsca w kadetach starszych (lub z dalszych jeśli ktoś przeszedł do juniorów) na Mistrzostwach Polski Kadetów w Light Contact

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa drogą mailową lub telefoniczną do 16.05.2019 r. (czwartek)
aga-ronin@tlen.pl, 601 381 153 i zenonpawlikowski@o2.pl 502 055 219

Lista powołanym zawodników:

1. Igor Wachowiak- Boxing Zielona Góra
2. Jakub Płachta-Tang Soo Do Pionki
3. Armin Wilczewski-Rebelia Kartuzy
4. Mateusz Sośnicki-Semiramida Pułtusk
5. Marcin Włoga- Sfinks Węgrów
6. Jakub Bilski-Relaks Skarżysko-Kamienna
7. Gracjan Ludtke-Husaria Gołdap
8. Patryk Bodzek- Beskid Dragon
9. Filip Suder-Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime
10. Dorian Siekieżyński-KSW Łuków
11. Julian Graboś-Beskid Dragon
12. Kewin Kozłowski-KSW Łuków
13. Sebastian Podejko-Dragon Gorzów Wielkopolski
14. Mieszko Siemiątkowski-Zamek Kurzętnik
15. Michał Kaczor- Dragon Gorzów Wielkopolski
16. Oliwia Kołodziejczyk-Orient Częstochowa
17. Barbara Skrzypczak- KKS Sporty Walki Poznań
18. Natalia Parzuchowska-Semiramida Pułtusk
19. Alicja Bartosińska-KSSW Piła
20. Oliwia Piasecka-LKSW Pomorze Świnoujście
21. Wiktoria Bagniewska-Start Działdowo
22. Julia Stasiuk-KKT Bałtyk Koszalin
23. Michelle Maier-KS Orient Częstochowa
24. Klaudia Kendziorska-Zamek Kurzętnik
25. Anna Legień-Beskid Dragon
26. Natalia Maćkiewicz-AW Team Obrowo
27. Samanta Klein-Zamek Kurzętnik
28. Klaudia Mazur-Boksing Zielona Góra
29. Maja Lebek-Najemnik Gliwice
30. Aleksandra Kożak-Husaria Gołdap
31. Natalia Zarzycka-KSW Łuków
32. Oliwia Czader-Beskid Dragon
33. Wioleta Grodzka-UKS Diament Pstrągowa


Planowany przyjazd i zakwaterowanie 24.05.2019r. w godz. 14.00-15.00 – ŁUKÓW - Szkoła Policealna- Medyczne Studium Zawodowe im. Janusza Korczaka ul. Kryńskiego 10. Zakończenie konsultacji 26.05.2019 r. między godz. 16.00-17.00

Uczestnicy powinni zabrać ze sobą:
- podpisaną zgodę rodziców/opiekunów prawnych na wyjazd i uczestnictwo w zgrupowaniu
- ubezpieczenie
- legitymację szkolną, książeczkę sportowo-lekarską zawodnika z aktualnymi badaniami lekarskimi
- sprzęt sportowy(ochraniacz na: zęby, piszczele, stopy, krocze, rękawice, kask, skakanka)
- strój treningowy(długie i krótkie spodenki, koszulka), rzeczy do pływania(strój kąpielowy, okulary, czepek, klapki)
- środki higieniczne, ochronne i czystości(szczoteczka do zębów, pasta, środki do mycia ciała i włosów, kremy do opalania z filtrem, środki przeciwko komarom), ręcznik
- odpowiednie ubrania (na ciepłe i chłodne dni- w tym kurtka przeciwdeszczowa, do rozruchu porannego, nakrycie głowy),
- odpowiednie obuwie(klapki, buty sportowe)
- środki na otarcia, pęcherze, opuchnięcia
- informacje o przyjmowanych lekach oraz o chorobach i dolegliwościach

Kontakt z trenerami:
Agnieszka Turchan tel. 601 381 153,
Zenon Pawlikowski tel. 502 055 219,




WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL