Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Aktualizacja_19.11_Mistrzostwa Świata w Kickboxingu (FC SEN, PF SEN, KL SEN)_23.11-01.12.2019 - Antalya (Turcja)

19.11.2019
Aktualizacja_19.11_Mistrzostwa Świata w Kickboxingu (FC SEN, PF SEN, KL SEN)_23.11-01.12.2019 - Antalya (Turcja)
Aktualizacja_19.11_Mistrzostwa Świata w Kickboxingu (FC SEN, PF SEN, KL SEN)_23.11-01.12.2019 - Antalya (Turcja)

Drodzy zawodnicy i trenerzy,
W imieniu organizatora z wielką przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej części Mistrzostw Świata WAKO w 2019 r.Cyt: (…) Słyszałem, jak mówiono, że dopóki nie weźmiesz udziału w mistrzostwach WAKO lub nie wygrałeś, to jest to najwyższy czas na start i zwycięstwo. Chętnie pomożemy zrealizować to marzenie. Życzę wszystkim sportowcom z całego świata powodzenia w przygotowaniach, a także w turnieju (…)

Z poważaniem
Salim KAYICI
Prezydent Tureckiej Federacji Kickboxingu
Wiceprezes WAKO Europe

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY DOTYCZĄCY WYJAZDU

Uwaga:
  • Potwierdzeniem uczestnictwa w wyjeździe jest obowiązkowe odesłanie zgłoszenia (Excel w załączeniu) na adres e-mail: biuro@pzkickboxing.pl maksymalnie do dnia 31.10.2019 roku. W każdym przypadku biuro PZKB potwierdzi przyjęcie (lub odrzucenie) zgłoszenia po wcześniejszej weryfikacji.
  • PZKB planuje organizację wyjazdu dla 45 osób, nad którymi to opiekę sprawować będzie 1 kierownik i 5 trenerów poszczególnych kadr.
  • Kierownikiem wyjazdu mianowany został trener Wojciech Kierstein (FC SEN)
  • Nasz kraj reprezentować będzie 4 sędziów z międzynarodową kategorią A: Krzysztof Żychliński, Ryszard Zawistowski, Janusz Wielgosz i Krzysztof Kacperski.

Uwaga: zmiany w komunikacie zamieszczane będą w kolorze zielonym ze wskazaniem daty ich wprowadzenia

Aktualna lista uczestników wyjazdu (04.11)Informacje organizacyjne

ZASADY:
Oficjalne zasady i regulaminy WAKO można znaleźć na stronie internetowej WAKO - www.wakoweb.com

WYPOSAŻENIE:
Tylko TOP TEN i marki SAP mogą być używane w tym turnieju. Sprzęt dostępny będzie do wykorzystania podczas rozgrywek.

REJESTRACJA, AKREDYTACJA, WAGA:
Rejestracja, ważenie i kontrola medyczna, akredytacja i ważenie odbywać się będzie w oficjalnym hotelu turnieju ÓZKAYMAK FALEZ HOTEL - http://falez.ozkaymakhotels.com.tr/

Wszyscy zawodnicy muszą być zarejestrowani online na stronie www.sportdata.org Rejestracja została otwarta na początku jesieni 2019 r. a zostanie zamknięta 9 listopada 2019 r. Osoby, które zarejestrują się po tej dacie otrzymają 20 € kary od osoby, zgodnie z zasadami WAKO.
Rejestracji dokonuje Polski Związek Kickboxingu na podstawie powołań i deklaracji.

WIZA:
Obowiązkiem delegacji jest złożenie wniosku o wizę na czas.
Obowiązkiem każdego uczestnika wyjazdu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego (Excel w załączeniu) z zachowaniem najwyższej staranności (prosimy nie używać drukowanej czcionki) - Pilnie do 31.10 br.

HALA SPORTOWA:
Hala Sportowa „Antalya”
http://www.antalyaspor.com.tr/tr
Adres: Maltem Mahallesi, 07030 Muratpasa/Antalya
Codziennie zapewnione są transfery z hoteli 3*, zaś hotel 4* i 5* znajdują się tuż obok areny.

STARTOWE:
Opłata startowa dla każdego zawodnika to koszt 63,00 EUR za osobę (3,00 euro w ramach darowizny) oraz 200,00 EUR za drużynę.
Obowiązkowa płatność za wstęp uregulowana będzie przelewem bankowym przez Polski Związek Kickboxigu.

KONTROLA ANTYDOPINGOWA:
Zabronione jest przyjmowanie jakichkolwiek nielegalnych środków pobudzających, które są niezgodne z regulacjami antydopingowymi WAKO. WAKO przeprowadzi testy antydopingowe na losowo wybranych uczestnikach. Każdy uczestnik, który uzyska pozytywny wynik testu, zostanie ukarany zgodnie z Zasadami Ogólnymi WAKO i Kodeksem WADA.
.

PRZYJAZD ZESPOŁÓW I PUNKT SPOTKANIA:
Przybycie wszystkich delegacji, rejestracja, pobranie czeku hotelowego a także kontrola wagi i odprawa medyczna odbędzie się w Hotelu (Ózkaymak Falez Otel) - Bahcelievler Mahallesi, 1, Tarik Akaltopu Cd., 07050 Muratpaga / Antalya / TURCJA

ZAKWATEROWANIE:
GRIDA CITY ****, pokoje 3-osobowe, śniadanie, lunch, obiad, kolacja w cenie zakwaterowania. Napoje bezalkoholowe, herbata, kawa bez ograniczeń - http://www.gridacity.com/

TRANSPORT:
Polskie Linie Lotnicze LOT
https://www.lot.com/pl

MIEJSCE I GODZINA ZBIÓRKI:(19.11)
Precyzyjne określenie miejsca i godziny zbiórki nastąpi bliżej daty wylotu.
Poniżej przedstawimy obowiązujące na tę chwilę godziny przelotu w obie strony.
UBEZPIECZENIE:(19.11)
WAKO IF, Turecka Federacja Kickboxingu, Komitety Organizacyjne oraz ich przedstawiciele i oficerowie Mistrzostw Świata WAKO w Antalyi w Turcji 2019 nie ponoszą odpowiedzialności finansowej za ewentualne obrażenia odniesione podczas zawodów. Wszyscy zawodnicy muszą posiadać pełne ubezpieczenie.
Ubezpieczenie realizowane jest przez Polski Związek Kickboxingu. Numery Polis oraz ich zakres przedstawiony będzie w kolejnych aktualizacjach komunikatu.
OBOWIĄZKOWE FORMULARZE: Każdy formularz musi zostać wypełniony zanim zawodnik zostanie wezwany do kontroli wagi i kontroli medycznej.

1. Formularz zrzeczenia się odpowiedzialności WAKO - musi być podpisany przez KAŻDEGO uczestnika i oficjalnego podczas WAKO Continental - World Championships;

2. Kwestionariusz medyczny WAKO - musi być całkowicie wypełniony i podpisany przez każdego zawodnika i urzędnika rano w celu kontroli wagi i kontroli lekarskiej oraz przekazania go lekarzowi, zanim rozpoczną kontrolę lekarską lub zarejestrują się jako sędzia;

3. Formularz medyczny WAKO - formularz ten musi być podpisany i opieczętowany przez wykwalifikowanego lekarza i przywieziony ze sobą podczas kontroli lekarskiej i kontroli wagi.

Inne informacje:
Każdy kraj musi przynieść 2 flagi; wymiary 90 x 130 cm oraz CD/USB z hymnem narodowym kraju. Flaga i hymn muszą zostać przekazane przy rejestracji i zostaną zwrócone do każdego kraju po zakończeniu zawodów.


PROGRAM ROZGRYWEK