Polski Związek Kickboxingu
reklama
reklama
reklama
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

reklama
reklama
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ


KONTAKT DOKUMENTY STOPNIE LICENCJE WYNIKI KADRA KLUBY KALENDARIUM AKTUALNOŚCI
Punktacja po Mistrzostwach Polski Kick-Light Juniorów 2017 w ramach rywalizacji Systemu Sportu Młodzieżowego
01.06.2017
PUNKTACJA PO MISTRZOSTWACH POLSKI KICK-LIGHT JUNIORÓW 2017
W RAMACH RYWALIZACJI SYSTEMU SPORTU MŁODZIEŻOWEGO


Polski Związek Kickboxingu informuje, iż zgodnie z regulaminem SSM na rok 2017 zawodnicy mogą punktować tylko w jednej formule i w związku z tym Juniorzy Starsi, którzy zdobyli punkty na Mistrzostwach Polski w Kartuzach 2017 (wg załączonej listy) nie mogą uczestniczyć w Mistrzostwach Polski Juniorów Starszych Low Kick w Nowym Targu.

Punktacja w ramach SSM Kartuzy 2017
kick-light / Junior [m] / +94kg- WAGA NIE PUNKTUJE
kick-light / Junior [m] / -94kg-WAGA NIE PUNKTUJE
kick-light / Junior [m] / -89kg

  • Piotr Paczkowski (SKF Boksing Zielona Góra)-15 PKT
  • Kamil Dołgało (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)-12 PKT
  • Bernard Markiewicz (LKSW Pomorze Świnoujście)-8 PKT
  • Kamil Kandulski (Gwardia Zielona Góra)-8 PKT
kick-light / Junior [m] / -84kg
  • Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)-15 PKT
  • Jakub Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)-12 PKT
  • Sebastian Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)-8 PKT
  • Aleksander Szlęk (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)-8 PKT

kick-light / Junior [m] / -79kg
  • Michał Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)-15 PKT
  • Oskar Graur (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)-12 PKT
  • Karol Bieszczad (Elbląski Klub Karate)-8 PKT
  • Norbert Wojno (Alien Kick Łódź)-8 PKT
  • Przemysław Barański (KS Pogoń Mogilno)-2 PKT
  • Maciej Orłowski (Alien Kick Łódź)-2 PKT
  • Piotr Jelak (Champion Gdańsk)-2 PKT
  • Kamil Mrozowski (Gwardia Zielona Góra)-2 PKT
kick-light / Junior [m] / -74kg
  • Adrian Sulewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)-15 PKT
  • Krzysztof Łuniewicz-stępniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)-12 PKT
  • Adrian Lewandowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)-8 PKT
  • Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)-8 PKT
  • Michał Konkel (PCNP Rebelia Kartuzy)-2 PKT
  • Norbert Prykowski (Klub Sportów Walki Włocławek)-2 PKT
  • Dawid Żabierek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)-2 PKT
  • Konrad Łaniewski (CSW Champion Lubawa)-2 PKT
kick-light / Junior [m] / -69kg
  • Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)-15 PKT
  • Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa)-12 PKT
  • Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)-8 PKT
  • Jakub Sikorski (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)-8 PKT
  • Bartłomiej Arent (PCNP Rebelia Kartuzy)-2 PKT
  • Krystian Loranc (Beskid Dragon Bielsko-Biała)-2 PKT
  • Artur Stępień (Legion Głogów)-2 PKT
  • Eliasz Kania (A&W Team Obrowo)-2 PKT
kick-light / Junior [m] / -63kg
  • Sebastian Samiła (Klub Sportowy Cholew Sport Police)-15 PKT
  • Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)-12 PKT
  • Dariusz Giera (MKS Wicher Kobyłka)-8 PKT
  • Dominik Kurkiewicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)-8 PKT
  • Damian Tajbert (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)-2 PKT
  • Kacper Wierzba (PCNP Rebelia Kartuzy)-2 PKT
  • Kacper Grafling (Legion Głogów)-2 PKT
  • Rafał Sadowski (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)-2 PKT
kick-light / Junior [m] / -57kg
  • Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)-15 PKT
  • Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)-12 PKT
  • Patryk Czarnecki (MKS Wicher Kobyłka)-8 PKT
  • Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)-8 PKT
  • Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)-2 PKT
  • Jakub Siemek (Legion Głogów)-2 PKT
  • Wiktor Wilkanowski (Zamek Kurzętnik)-2 PKT
  • Julian Jasiński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)-2 PKT
kick-light / Junior [k] / +70kg
  • Paulina Matracka (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)-15 PKT
  • Magda Marczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)-12 PKT
  • Dominika Kludzińska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)-8 PKT
  • Maja Gontarz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)-8 PKT

kick-light / Junior [k] / -70kg
  • Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)-15 PKT
  • Kinga Łajczak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)-12 PKT
  • Dominika Czernikiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)-8 PKT
  • Cecylia Somska (LKSW Pomorze Świnoujście) -8 PKT
kick-light / Junior [k] / -65kg
  • Angelika Szczepańska (Łaski Klub Sztuk Walki)-15 PKT
  • Paulina Matera (MKS Wicher Kobyłka)-12 PKT
  • Wiktoria Napieralska (LKSW Pomorze Świnoujście)-8 PKT
  • Jagoda Strzyżewska (PCNP Rebelia Kartuzy)-8 PKT
kick-light / Junior [k] / -60kg
  • Roksana Dargiel (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)-15 PKT
  • Maria Jackowska (SKF Boksing Zielona Góra)-12 PKT
  • Angelika Deroń (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)-8 PKT
  • Wiktoria Chomicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)-8 PKT
  • Julia Dzierżanowska (Alien Kick Łódź)-2 PKT
  • Gabriela Zienko (LKSW Pomorze Świnoujście)-2 PKT
kick-light / Junior [k] / -55kg
  • Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)-15 PKT
  • Ewa Cichoń (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)-12 PKT
  • Anita Cybula (PCNP Rebelia Kartuzy)-8 PKT
  • Gabriela Chomicz (Alien Kick Łódź)-8 PKT
kick-light / Junior [k] / -50kg
  • Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)-15 PKT
  • Sylwia Lewandowska (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)-12 PKT
  • Aleksandra Karwańska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)-8 PKT
  • Julia Świca (Legion Głogów)-8 PKT
LICZNIK LICENCJI
2242

ZAWODOWE TYTUŁY
MISTRZA POLSKI

ZAPRASZAMY DO SKLEPU
Reklama boczna
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
KURSY / SZKOLENIA
OBOZY I WYJAZDY

PATRONAT I WSPÓŁPRACA

System Obsługi Imprez
KICKBOXING K-1 RULES
POLSKI ZWIĄZEK KICKBOXINGU

Copyright 2017 Polski Związek Kickboxingu
Projekt i realizacja: upweb.pl