PUNKTACJA PO MISTRZOSTWACH POLSKI KICK-LIGHT JUNIORÓW 2017
W RAMACH RYWALIZACJI SYSTEMU SPORTU MŁODZIEŻOWEGO
W RAMACH RYWALIZACJI SYSTEMU SPORTU MŁODZIEŻOWEGO
Polski Związek Kickboxingu informuje, iż zgodnie z regulaminem SSM na rok 2017 zawodnicy mogą punktować tylko w jednej formule i w związku z tym Juniorzy Starsi, którzy zdobyli punkty na Mistrzostwach Polski w Kartuzach 2017 (wg załączonej listy) nie mogą uczestniczyć w Mistrzostwach Polski Juniorów Starszych Low Kick w Nowym Targu.
Punktacja w ramach SSM Kartuzy 2017
kick-light / Junior [m] / +94kg- WAGA NIE PUNKTUJE
kick-light / Junior [m] / -94kg-WAGA NIE PUNKTUJE
kick-light / Junior [m] / -89kg
- Piotr Paczkowski (SKF Boksing Zielona Góra)-15 PKT
- Kamil Dołgało (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)-12 PKT
- Bernard Markiewicz (LKSW Pomorze Świnoujście)-8 PKT
- Kamil Kandulski (Gwardia Zielona Góra)-8 PKT
kick-light / Junior [m] / -84kg
- Filip Zawłocki (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)-15 PKT
- Jakub Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)-12 PKT
- Sebastian Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)-8 PKT
- Aleksander Szlęk (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)-8 PKT
kick-light / Junior [m] / -79kg
- Michał Kuźniak (Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce)-15 PKT
- Oskar Graur (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)-12 PKT
- Karol Bieszczad (Elbląski Klub Karate)-8 PKT
- Norbert Wojno (Alien Kick Łódź)-8 PKT
- Przemysław Barański (KS Pogoń Mogilno)-2 PKT
- Maciej Orłowski (Alien Kick Łódź)-2 PKT
- Piotr Jelak (Champion Gdańsk)-2 PKT
- Kamil Mrozowski (Gwardia Zielona Góra)-2 PKT
kick-light / Junior [m] / -74kg
- Adrian Sulewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)-15 PKT
- Krzysztof Łuniewicz-stępniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)-12 PKT
- Adrian Lewandowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)-8 PKT
- Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik)-8 PKT
- Michał Konkel (PCNP Rebelia Kartuzy)-2 PKT
- Norbert Prykowski (Klub Sportów Walki Włocławek)-2 PKT
- Dawid Żabierek (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)-2 PKT
- Konrad Łaniewski (CSW Champion Lubawa)-2 PKT
kick-light / Junior [m] / -69kg
- Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock)-15 PKT
- Damian Gadulski (CSW Champion Lubawa)-12 PKT
- Rafał Dobies (LKS Puncher Płock)-8 PKT
- Jakub Sikorski (Klub Sportowy Husaria Wieruszów)-8 PKT
- Bartłomiej Arent (PCNP Rebelia Kartuzy)-2 PKT
- Krystian Loranc (Beskid Dragon Bielsko-Biała)-2 PKT
- Artur Stępień (Legion Głogów)-2 PKT
- Eliasz Kania (A&W Team Obrowo)-2 PKT
kick-light / Junior [m] / -63kg
- Sebastian Samiła (Klub Sportowy Cholew Sport Police)-15 PKT
- Grzegorz Błotnicki (A&W Team Obrowo)-12 PKT
- Dariusz Giera (MKS Wicher Kobyłka)-8 PKT
- Dominik Kurkiewicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)-8 PKT
- Damian Tajbert (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)-2 PKT
- Kacper Wierzba (PCNP Rebelia Kartuzy)-2 PKT
- Kacper Grafling (Legion Głogów)-2 PKT
- Rafał Sadowski (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)-2 PKT
kick-light / Junior [m] / -57kg
- Adrian Gunia (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)-15 PKT
- Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)-12 PKT
- Patryk Czarnecki (MKS Wicher Kobyłka)-8 PKT
- Albert Mederski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)-8 PKT
- Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)-2 PKT
- Jakub Siemek (Legion Głogów)-2 PKT
- Wiktor Wilkanowski (Zamek Kurzętnik)-2 PKT
- Julian Jasiński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)-2 PKT
kick-light / Junior [k] / +70kg
- Paulina Matracka (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)-15 PKT
- Magda Marczak (Klub Sportowy PROSNA Kalisz)-12 PKT
- Dominika Kludzińska (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)-8 PKT
- Maja Gontarz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)-8 PKT
- Paulina Stenka (KTS-K GOSRiT Luzino)-15 PKT
- Kinga Łajczak (Beskid Dragon Bielsko-Biała)-12 PKT
- Dominika Czernikiewicz (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)-8 PKT
- Cecylia Somska (LKSW Pomorze Świnoujście) -8 PKT
kick-light / Junior [k] / -65kg
- Angelika Szczepańska (Łaski Klub Sztuk Walki)-15 PKT
- Paulina Matera (MKS Wicher Kobyłka)-12 PKT
- Wiktoria Napieralska (LKSW Pomorze Świnoujście)-8 PKT
- Jagoda Strzyżewska (PCNP Rebelia Kartuzy)-8 PKT
kick-light / Junior [k] / -60kg
- Roksana Dargiel (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)-15 PKT
- Maria Jackowska (SKF Boksing Zielona Góra)-12 PKT
- Angelika Deroń (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)-8 PKT
- Wiktoria Chomicz (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)-8 PKT
- Julia Dzierżanowska (Alien Kick Łódź)-2 PKT
- Gabriela Zienko (LKSW Pomorze Świnoujście)-2 PKT
kick-light / Junior [k] / -55kg
- Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)-15 PKT
- Ewa Cichoń (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)-12 PKT
- Anita Cybula (PCNP Rebelia Kartuzy)-8 PKT
- Gabriela Chomicz (Alien Kick Łódź)-8 PKT
kick-light / Junior [k] / -50kg
- Paulina Turulska (CSW Champion Lubawa)-15 PKT
- Sylwia Lewandowska (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)-12 PKT
- Aleksandra Karwańska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)-8 PKT
- Julia Świca (Legion Głogów)-8 PKT