Przedstartowe zgrupowanie reprezentacji K-1 seniorów na World Games 2017 Wrocław.
Na obóz powołani zostali zawodnicy wg. kryteriów wagowych TWG oraz wyselekcjonowani dla nich sparingpartnerzy.
Obóz podzielony został na trzy moduły szkoleniowo treningowe. Druga część uwzględnia sparingi sędziowane wg. zasad międzynarodowej amatorskiej rywalizacji sportowej z wykorzystaniem elektronicznych urządzeń turniejowych. Sparingi te będą nadzorowane i punktowane przez powołanych do tego zadania arbitrów PZKb.
Sesja sparingowa odbędzie się w sobotę – jej przebieg i organizacja jest w trakcie ustaleń.
Termin:03 – 09 lipca2017 r.
Zakwaterowanie i wyżywienie: Hotel „ZAKOPANE”, Obiekt COS w Zakopanym, 34-500 Zakopane, ul.Bronisława Czecha 1, tel/fax: 018201 – 50 – 21 / 018 263 – 25 – 00
Zgrupowanie rozpoczyna się - w dniu 03 lipca 2017r od: kolacji
Zgrupowanie kończy się – w dniu 09 lipca 2017r po obiedzie.
Zapotrzebowanie na obiekty:
Sala / stadion codziennie rozruch 7.00 – 7.30
Sala z matami / dwa razy dziennie 10.00 – 12.30 oraz 16.00 – 18.00
Zajęcia prowadzą trenerzy:
Tomasz Skrzypek
Tomasz Mamulski
Lista osób powołanych
Lista osób może ulec drobnym korektom, każda taka zmiana będzie indywidualnie uzgadniana i precyzowana.
1. | Di Lala | Fabio | | | M | KGHM METRACO ARMIA |
2 | Kazieczko | Wojciech | | | M | FUNFIT BOXING TEAM |
3 | Polak | Michał | | | M | Golden Dragon Bygoszcz |
4 | Gielata | Adam | | | M | Puncher |
5 | Kret | Marcin | | | M | UKS Puncher Wrocław |
6 | Baradyn | Artur | | | M | Human Białystok |
7 | Ronkiewicz | Michał | | | M | KS Gym Fight Wrocław |
8 | Sójkowski | Kamil | | | M | ŁKS Łódź |
9 | Kaleta | Dominik | | | M | SKK Kielce |
10 | Dołbień | Bartosz | | | M | Palestra |
11 | Domalik | Bartek | | | M | NKSW Nowy Targ |
12 | Kaszuba | Arkadiusz | | | M | Rzeszowski Klub Sportów Walki |
13 | Bratkowicz | Maksymilian | | | M | KS Gym Fight Wrocław |
14 | Kasperski | Dawid | | | M | UKS Puncher Wrocław |
15 | Zawodni | Jarosław | | | M | KO Gym Świebodzice |
16 | Kadzidłowski | Kamil | | | M | Fighter Wrocław |
17 | Pluta | Mateusz | | | M | UKS Puncher Wrocław |
18 | Turyński | Michał | M | Fighter Wrocław | ||
19 | Bławdziewicz | Michał | | | M | Palestra Warszawa |
20 | Sabaciński | Andrzej | | | M | Tom Center |
21 | Falkiewicz | Justyna | | K | Puncher | |
22 | Pietrzykowska | Ewa | | | K | Palestra |
23 | Dymus | Małgorzata | | | K | Puncher Wrocław |
24 | Różańska | Joanna | | | K | X fight |
25 | Waliczek | Marta | K | Beskid Dragon | ||
26 | Gumienna | Róża | K | Puncher Wrocław | ||
27 | Nikołajczuk | Natalia | | | K | Sparta Cym Warszawa |