PLAN ZGRUPOWANIA KADRY SENIORÓW FORMUŁA
31.07.2017 Poniedziałek | 9.00 Odprawa z trenerami w COS OPO Zakopane | ||
31.07.2017 Poniedziałek | 11.00 Marszobieg górski Kuźnice-Czarny Staw Gąsiennicowy | 16.30 - 1800 Trening crossfit siłownia | |
1.08.2017 Wtorek | 9.00 – 14.00 Marszobieg górski Strążyska - Kondracka Przełęcz - Kopa Kondracka - Kasprowy Wierch -Kuźnice | 16.30 - 18.00 Technika | Dwójki sala judo | |
2.08.2017 Środa | 11.00-13.00 Odnowa biologiczna ( hydromasaże /sauna / solanka ) | 16.00-18.00 1.Wykład-dietetyka 2.Wykład-motoryka i przygotowanie siłowe | |
3.08.2017 Czwartek | 9.00 – 14.00 Marszobieg górski Strążyska - Kondracka Przełęcz - Kopa Kondracka - Kasprowy Wierch -Kuźnice | 17.00 - 18.30 Trening crossfit siłownia | |
4.08.2017 Piątek | 7.00 - 7.20 Rozruch Pływalnia | 10.30 - 12.00 Technika |Dwójki sala judo | 16.30 - 18.00 Trening VISIONBODY sala judo |
5.08.2017 Sobota | 7.00 - 7.20 Rozruch Pływalnia | 10.30 - 12.00 Trening ( gibkość ) sala judo | 16.00 - 17.00 Pływalnia |
6.08.2017 Niedziela | 9.00 Sprawdzian : Kuźnice-Kasprowy Wierch |
Miejsca treningów Kadry Narodowej Kickboxingu LOW KICK :
C.O.S O.P.O Zakopane ul. Bronisława Czecha 1
PROGRAM MINUTOWY
31.07.2017
Przyjazd i zakwaterowanie uczestników zgrupowania od godziny 11.00
31.07.2017
9.00 Odprawa w COS OPO Zakopane
16.30-18.00 Duża siłownia
01.08.2017
16.30 -18.00 Sala JUDO
02.08.2017
11.00-13.00 Gabinety odnowy biologicznej
16.00-18.00 Sala wykładowa
03.08.2017
17.00-18.30 Duża siłownia
04.08.2017
7.00-7.20 Pływalnia
10.30-12.00 Sala JUDO
16.30-18.00 Sala JUDO
05.08.2017
7.00-7.20 Pływalnia
10.30-12.00 Sala JUDO
16.00-17.00 Pływalnia
06.08.2017
Wykwaterowanie od godziny 12.00 - obiad .
Dla każdego uczestnika zgrupowania 1,5L wody – odbiór przy śniadaniu
Trenerzy: Andrzej Garbaczewski 503010058 / Witold Kostka 602592942
Lista uczestników zgrupowania
Trenerzy:
1. Andrzej Garbaczewski
2. Witold Kostka
Zawodnicy:
1. Karolina Kubiak -48kg ( Łaski Klub Sztuk Walki )
2. Iwona Nieroda-56kg ( UKS Diament Pstrągowa )
3. Michał Marszał-60kg ( Golden Dragon Bydgoszcz )
4. Łukasz Kaczmarczyk -71kg ( KS Gym Fight Wrocław )
5. Kamil Sójkowski-75kg ( Klub Sztuk Walki ŁKS Łódź )
6. Bartek Domalik-81kg ( Nowotarski Klub Sportów Walki )
7. Kamil Ruta-86kg ( Wicher Kobyłka )
8. Patryk Grabowski -91kg ( TOM Center Piotrków Trybunalski)