Hussar
Creative Green
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Evree
Masters
DSF Kickboxing Challenge

PARTNERZY

Aktualizacja 30.08_WAKO Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów Macedonia, Skopje 02-10 września 2017

02.09.2017
Aktualizacja 30.08_WAKO Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów Macedonia, Skopje 02-10 września 2017
Aktualizacja 30.08_WAKO Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów Macedonia, Skopje 02-10 września 2017
Uwaga: Zgłoszenia na wyjazd muszą wpłynąć na adres e-mail: biuro@pzkickboxing.pl na załączonym formularzu maksymalnie do dnia 14 sierpnia 2017 roku. Każde zgłoszenie po terminie nie będzie uwzględniane
(max. 150 uczestników)


Liczba zgłoszeń została zamknięta. Ostatecznie w wyjeździe uczestniczyć będzie 150 osób (12.08)

Uwaga: zmiany na zmiany "na zielono" ze wskazaniem daty wprowadzonych zmian

WAKO Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów
Macedonia, Skopje 02-10 września 2017

Kierownikiem formuł ringowych mianowany został Radosław Laskowski - (trener kadry FC SEN), zaś
kierownikiem formuł planszowych został Piotr Nasulewicz (trener klubowy i asystent kadry KL KAD) (14.08)


Lista uczestników wyjazdu wraz z kosztami (Excel w załączeniu poniżej) (30.08)


Lp. Nazwisko Imię Formuła Trener Kadrowy Kategoria Wagowa Kategoria wiekowa Kadra/Prywatnie Kwota dofinansowania Koszt podstawowy Dodatkowy start (ew. dopłata do startowego za seniora Razem kwota do zapłaty Zapłacono Brak/Nadwyżka
1. Fijałkowska Agata K-1 JUN Maciej Domińczak -60 junior starszy Kadra 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
2. Abramowicz Damian KL KAD Rafał Mazurowski -69 kadet starszy Kadra B 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
3. Adamczewski Kacper LK JUN Tomasz Szczepaniuk 60kg junior młodszy kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
4. Adamek Michał KL JUN Grzegorz Engel -94 junior Kadra 2995,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
5. Andrzejewski Patryk PF KAD Rafał Karcz - 32 kg Kadet Młodszy Kadra A 700,00 2995,00 0,00 2295,00 2 295,00 0,00
6. Babińczuk Jonatan LC KAD, KL KAD Agnieszka Turchan, Rafał Mazurowski -52 kadet starszy Kadra A 700,00 2995,00 225,00 2520,00 2 520,00 0,00
7. Baczyński Bartosz PF JUN trener trener trener Kadra 2645,00 2645,00 0,00 2645,00 2 645,00 0,00
8. Bala Dominik K-1 JUN Maciej Domińczak 86 kg junior starszy Kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
9. Bałdyga Tomasz sędzia sędzia sędzia sędzia MSIT 2645,00 2645,00 0,00 2645,00 2 645,00 0,00
10. Bartczak Gabriela LC JUN Tomasz Janowicz -50kg junior kadra 2695,00 2995,00 0,00 300,00 275,00 -25,00
11. Bendyk Adrian KL KAD Rafał Mazurowski -57 kadet starszy Kadra A 600,00 2995,00 0,00 2395,00 2 395,00 0,00
12. Biernacki Gabriel LC KAD Agnieszka Turchan plus 69 kadet starszy Kadra A 500,00 2995,00 0,00 2495,00 2 495,00 0,00
13. Biniek Mateusz LK JUN Tomasz Szczepaniuk -71kg junior starszy kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
14. Błotnicki Grzegorz LK JUN Tomasz Szczepaniuk 63,5kg junior młodszy kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
15. Chomicz Marta KL KAD Rafał Mazurowski -60 kadet Kadra A 500,00 2995,00 0,00 2495,00 2 495,00 0,00
16. Chrostowski Antoni LC KAD Agnieszka Turchan -52kg Kadet Starszy Kadra A 500,00 2995,00 0,00 2495,00 2 495,00 0,00
17. Chymkowski Aleksander PF JUN Bartosz Baczyński -79 Junior Kadra/Prywatnie 1400,00 2995,00 0,00 1595,00 1 595,00 0,00
18. Ciborska Justyna LC JUN, KL JUN Tomasz Janowicz, Grzegorz Engel +70kg (plus 70kg) Junior Kadra 2495,00 2995,00 0,00 500,00 500,00 0,00
19. Cymerman Amelia KL KAD Rafał Mazurowski -50 kadet Kadra A 700,00 2995,00 0,00 2295,00 2 295,00 0,00
20. Czader Oliwia PF KAD Rafał Karcz -37 Kadet Młodszy kadra A 700,00 2995,00 0,00 2295,00 2 295,00 0,00
21. Czerepińska Martyna LC KAD Agnieszka Turchan -65 kadet starszy Kadra A 500,00 2995,00 0,00 2495,00 2 495,00 0,00
22. DĄBROWSKI KACPER FC JUN Włodzimierz Trzeciak -91 JUNIOR STARSZY Kadra 2995,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
23. Domański Sebastian LK JUN Tomasz Szczepaniuk 81kg junior starszy kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
24. Domińczak Maciej K-1 JUN trener trener trener Kadra 2645,00 2645,00 0,00 2645,00 2 645,00 0,00
25. Dymek Mateusz FC JUN Włodzimierz Trzeciak 67 kg junior starszy kadra 2995,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
26. Engel Grzegorz KL JUN trener trener trener Kadra 2645,00 2645,00 0,00 2645,00 2 645,00 0,00
27. Gadulski Damian KL JUN Grzegorz Engel -69 junior Kadra 2995,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
28. Giera Dariusz K-1 JUN Maciej Domińczak 63,5kg junior młodszy Kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 1 000,00 5,00
29. Gierejko Julia LK JUN Tomasz Szczepaniuk -60kg junior młodszy kadra 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
30. Gołębowska Magda KL JUN, LC JUN Grzegorz Engel, Tomasz Janowicz -70 Junior Kadra/Prywatnie 0,00 2995,00 225,00 3220,00 3 220,00 0,00
31. Góra Szymon KL KAD Rafał Mazurowski -47 kadet starszy Kadra A 700,00 2995,00 0,00 2295,00 2 295,00 0,00
32. Graboś Julian LC KAD, KL KAD Agnieszka Turchan, Rafał Mazurowski -42 kadet starszy kadra B 0,00 2995,00 225,00 3220,00 3 220,00 0,00
33. Grzywacz Aleksandra LC JUN, KL JUN Tomasz Janowicz -50kg junior Kadra 2495,00 2995,00 0,00 500,00 500,00 0,00
34. Grzywacz Jakub PF KAD Rafał Karcz -52kg kadet starszy Kadra A 700,00 2995,00 0,00 2295,00 2 295,00 0,00
35. Gunia Adrian K-1 JUN Maciej Domińczak 60kg junior młodszy Kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
36. Hołodniuk Miłosz K-1 JUN Maciej Domińczak 63,5kg Junior Starszy Kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
37. Hrycoń Mikołaj KL KAD Rafał Mazurowski -47 kadet starszy Kadra B 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
38. Jackowska Maria LK JUN Tomasz Szczepaniuk 60 kg junior starszy Kadra/Prywatnie 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
39. JAGIEŁŁOWICZ DOMINIKA LC JUN Tomasz Janowicz 60kg junior Kadra 2495,00 2995,00 0,00 500,00 500,00 0,00
40. Jakubowski Mateusz LK JUN Tomasz Szczepaniuk 67kg junior starszy kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
41. Janowicz Tomasz LC JUN trener trener trener Kadra 2645,00 2645,00 0,00 2645,00 2 645,00 0,00
42. Jaskuła Jakub K-1 JUN Maciej Domińczak plus 91kg junior starszy Kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
43. Jaworska Patrycja PF JUN Bartosz Baczyński .+70kg Junior Kadra 2995,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
44. Jeneralski Juliusz LC KAD Agnieszka Turchan -63 kadet Kadra A 600,00 2995,00 0,00 2395,00 2 395,00 0,00
45. Jóskowski Eryk KL KAD Rafał Mazurowski -57 kg kadet starszy kadra A 500,00 2995,00 0,00 2495,00 2 495,00 0,00
46. Justyńska Anna KL KAD Rafał Mazurowski -60 kadet Kadra B 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
47. Kacperski Krzysztof sędzia sędzia sędzia sędzia MSIT 2645,00 2645,00 0,00 2645,00 2 645,00 0,00
48. KALBARCZYK ZUZANNA PF KAD, LC KAD Rafał Karcz, Agnieszka Turchan -60 Kadet Starszy KADRA A 700,00 2995,00 225,00 2520,00 2 520,00 0,00
49. Kaleta Nikola PF KAD, LC KAD Rafał Karcz, Agnieszka Turchan -46 kadet starszy kadra A 700,00 2995,00 225,00 2520,00 2 520,00 0,00
50. Kalisz Przemysław FC JUN Włodzimierz Trzeciak 57 junior Kadra/Prywatnie 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2995,00 0,00
51. Karcz Rafał PF KAD trener trener trener PZKB 2645,00 2645,00 0,00 0,00 0,00 0,00
52. Kendziorski Paweł FC JUN Włodzimierz Trzeciak plus81kg junior młodszy Kadra 2995,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
53. Kierczyńska Martyna K-1 JUN Maciej Domińczak 56kg junior młodszy Kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
54. Kobus Jakub LK JUN Tomasz Szczepaniuk -48kg junior młodszy kadra 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
55. Kolczyk Wiktoria K-1 JUN Maciej Domińczak 52kg junior młodszy Kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
56. Konieczna Monika LC KAD Agnieszka Turchan -55 kadet Kadra A 600,00 2995,00 0,00 2395,00 2 395,00 0,00
57. Krok Karolina LC JUN Tomasz Janowicz 55kg junior Kadra/Prywatnie 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
58. Krzyżaniak Kamil K-1 JUN Maciej Domińczak 63,5kg junior starszy Kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
59. Kucharczyk Filip PF KAD Rafał Karcz 42kg kadet starszy kadra A 700,00 2995,00 0,00 2295,00 2 295,00 0,00
60. Kudra Hubert KL KAD Rafał Mazurowski plus 69 Kadet Kadra/Prywatnie 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
61. Kupijaj Mateusz LK JUN Tomasz Szczepaniuk 60kg junior starszy kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
62. Kusz Norbert LC KAD Agnieszka Turchan -69 kadet starszy Kadra A 700,00 2995,00 0,00 2295,00 2 295,00 0,00
63. Kuźniak Sebastian K-1 JUN Maciej Domińczak 81kg junior starszy Kadra 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
64. Kuźniak Michał LK JUN Tomasz Szczepaniuk 81kg junior młodszy kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
65. Laskowska Gabriela FC JUN Włodzimierz Trzeciak -56 kg Junior Starszy Kadra 2995,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
66. Laskowski Radosław kierownik kierownik kierownik kierownik MSIT 2645,00 2645,00 0,00 2645,00 2 645,00 0,00
67. Lasota Tomasz LK JUN Tomasz Szczepaniuk 63,5kg junior młodszy kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
68. Lewandowska Sylwia K-1 JUN Maciej Domińczak -48 kg junior starszy Kadra 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
69. Lóźniewska Oliwia KL KAD Rafał Mazurowski operator kamery operator kamery prywatnie 0,00 2645,00 0,00 2645,00 2 645,00 0,00
70. Łuniewicz-Stępniak Krzysztof KL JUN Grzegorz Engel -74 junior Kadra 2995,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
71. Maćkiewicz Natalia LC KAD Agnieszka Turchan -46 kadet starszy kadra A 700,00 2995,00 0,00 2295,00 2 295,00 0,00
72. Mamerski Karol LK JUN Tomasz Szczepaniuk 67kg junior starszy kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
73. Markowski Patryk KL JUN, LC JUN Grzegorz Engel, Tomasz Janowicz -69 Junior Kadra/Prywatnie 0,00 2995,00 225,00 3220,00 3 220,00 0,00
74. Matera Paulina KL JUN Grzegorz Engel 60 kg junior Kadra 2995,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
75. Matusiewicz Zuzanna K-1 JUN Maciej Domińczak 65 kg junior starszy Kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
76. Mazurowski Rafał KL KAD trener trener trener PZKB 2645,00 2645,00 0,00 0,00 0,00 0,00
77. Mądraszewska Aleksandra LK JUN Tomasz Szczepaniuk 52 kg Junior Starszy Kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
78. Melka Wiktor LK JUN Tomasz Szczepaniuk 81 kg junior młodszy kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 -0,00
79. Mietliński Bartłomiej LK JUN Tomasz Szczepaniuk -54kg junior młodszy kadra 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
80. Możdżyński Patryk FC JUN Włodzimierz Trzeciak 54kg Junior Młodszy Kadra 2995,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
81. Nasulewicz Piotr KL KAD Rafał Mazurowski kierownik asystent prywatnie 2645,00 2645,00 0,00 2645,00 2 645,00 0,00
82. Nasulewicz Małgorzata KL KAD Rafał Mazurowski operator kamery operator kamery prywatnie 0,00 2645,00 0,00 2645,00 2 645,00 0,00
83. Niemiero Michał LK JUN Tomasz Szczepaniuk 81kg junior starszy kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
84. Niemyjska Magdalena K-1 JUN Maciej Domińczak 52kg junior starszy Kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
85. Niewiadomska Julia KL KAD Rafał Mazurowski -46 kadet starszy Kadra A 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
86. Pańczak Oliwia PF KAD Rafał Karcz -42kg kadet starszy Kadra B 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
87. PAWLIKOWSKA MARTA PF KAD Rafał Karcz 46 kadet starszy Kadra B 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
88. PAWLIKOWSKI ZENON opiekun opiekun opiekun opiekun prywatnie 0,00 2645,00 0,00 2645,00 2 645,00 0,00
89. Piętak Klara LC JUN, KL JUN Tomasz Janowicz, Grzegorz Engel 65 kg junior kadra 2495,00 2995,00 0,00 500,00 500,00 0,00
90. Piętka Anna KL KAD Rafał Mazurowski -55 kadet starszy Kadra A 500,00 2995,00 0,00 2495,00 2 495,00 0,00
91. PLETA CEZARY KL JUN, LC JUN Grzegorz Engel, Tomasz Janowicz -94 JUNIOR Kadra 2995,00 2995,00 225,00 225,00 225,00 0,00
92. Popczyk Maja PF KAD, LC KAD Rafał Karcz, Agnieszka Turchan -55 Kadet Starszy Kadra A 700,00 2995,00 225,00 2520,00 2 520,00 0,00
93. Popień Dawid PF KAD Rafał Karcz - 52 kg Kadet Starszy Kadra B 0,00 2995,00 2995,00 2 995,00 0,00
94. Prechitko Blanka LC KAD,KL KAD Agnieszka Turchan, Rafał Mazurowski -50 kadet starszy Kadra B 0,00 2995,00 225,00 3220,00 3 220,00 0,00
95. Rosłon Justyna PF JUN Bartosz Baczyński -60 junior kadra 2995,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
96. Ryć Julia LC KAD Agnieszka Turchan -50 kadet starszy Kadra A 500,00 2995,00 0,00 2495,00 2 495,00 0,00
97. Samiła Sebastian FC JUN Włodzimierz Trzeciak 63.5kg Junior Kadra 2995,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
98. Siebyła Alicja KL KAD Rafał Mazurowski -46 kadet starszy Kadra A 700,00 2995,00 0,00 2295,00 2 295,00 0,00
99. Siegoczyński Piotr prezes prezes prezes prezes MSIT 2645,00 2645,00 0,00 2645,00 2 645,00 0,00
100. Siek Dawid LK JUN Tomasz Szczepaniuk -67kg junior młodszy kadra 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
101. SIEKIERZYŃSKI DORIAN PF KAD Rafał Karcz 42 kadet młodszy Kadra A 600,00 2995,00 0,00 2395,00 2 395,00 0,00
102. Sikorska Oliwia KL KAD Rafał Mazurowski -55 kadet Kadra B 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
103. Skuza Marta FC JUN Włodzimierz Trzeciak 48 kg junior młodszy kadra/prywatnie 1000,00 2995,00 0,00 1995,00 1 995,00 0,00
104. Sobczak Mateusz K-1 JUN Maciej Domińczak 67kg junior starszy Kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
105. STARK FILIP PF JUN, LC JUN Bartosz Baczyński -74 JUNIOR Kadra 2995,00 2995,00 225,00 225,00 225,00 0,00
106. Stasiak Alina K-1 JUN Maciej Domińczak 56kg junior starszy Kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
107. STENKA PAULINA PF JUN,LC SEN, KL JUN Bartosz Baczyński -70 JUNIOR Kadra/Prywatnie 2995,00 2995,00 450,00 450,00 450,00 0,00
108. Stępień Piotr LK JUN Tomasz Szczepaniuk 54kg junior starszy kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995.00 0,00
109. Szczepaniuk Tomasz LK JUN trener trener trener Kadra 2645,00 2645,00 0,00 2645,00 2 645,00 0,00
110. Szczepańska Angelika KL JUN, LC JUN Grzegorz Engel, Tomasz Janowicz -65 Junior Kadra 2995,00 2995,00 225,00 225,00 225,00 0,00
111. Szymanowski Jakub LK JUN Tomasz Szczepaniuk -71kg junior starszy kadra 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
112. Szymczak Weronika FC JUN Włodzimierz Trzeciak 60 kg junior młodszy kadra 2995,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
113. Ściągaj Oliwa KL KAD, LC KAD Rafał Mazurowski, Agnieszka Turchan .-65kg Kadet starszy Kadra A 600,00 2995,00 225,00 2620,00 2 620,00 0,00
114. Śpiewak Daniel FC JUN Włodzimierz Trzeciak do 81kg junior starszy Kadra 2995,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
115. Świca Julia LK JUN Tomasz Szczepaniuk 52kg junior młodszy kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
116. Świstulski Klaudiusz LC JUN, PF JUN Tomasz Janowicz, Bartosz Baczyński do 79 kg Junior Kadra 2995,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
117. Świzdor Katarzyna K-1 JUN Maciej Domińczak 52kg junior starszy Kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
118. Tecław Kacper KL KAD Rafał Mazurowski 42 kg kadet Kadra A 700,00 2995,00 0,00 2295,00 2 295,00 0,00
119. Trzeciak Włodzimierz FC JUN trener trener trener Kadra 2645,00 2645,00 0,00 2645,00 2 645,00 0,00
120. Trzos Kacper PF KAD, LC KAD Rafał Karcz, Agnieszka Turchan -57kg kadet starszy Kadra B 0,00 2995,00 225,00 3220,00 3 220,00 0,00
121. Turchan Agnieszka LC KAD trener trener trener PZKB 2645,00 2645,00 0,00 0,00 0,00 0,00
122. Turulska Paulina KL JUN, PF JUN Grzegorz Engel, Bartosz Baczyński -50 junior Kadra 2995,00 2995,00 225,00 225,00 450,00 225,00
123. Warszczuk Dionizy LK JUN Tomasz Szczepaniuk 63,5kg junior starszy kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
124. WASILEWSKA AMELIA PF KAD Rafał Karcz 28 kadet młodszy Kadra B 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
125. Wesołowska Zuzanna PF JUN Bartosz Baczyński -55 junior Kadra/Prywatnie 1400,00 2995,00 0,00 1595,00 1 595,00 0,00
126. Wieteska Martyna PF KAD Rafał Karcz .-32kg Kadet młodszy kadra A 700,00 2995,00 0,00 2295,00 2 295,00 0,00
127. Wilczewski Armin KL KAD Rafał Mazurowski -69 kadet Kadra A 700,00 2995,00 0,00 2295,00 2 295,00 0,00
128. Wilkanowski Wiktor FC JUN Włodzimierz Trzeciak -60 junior młodszy Kadra 2995,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
129. Wiśniewski Lucjan LC JUN, KL JUN Tomasz Janowicz, Grzegorz Engel 63 kg Junior Kadra 2495,00 2995,00 0,00 500,00 500,00 0,00
130. Wojtowicz Łukasz LC KAD, PF KAD Agnieszka Turchan, Rafał Karcz -63 kadet starszy kadra A 600,00 2995,00 225,00 2620,00 2 620,00 0,00
131. Wolańska Maja K-1 JUN Maciej Domińczak 52kg junior młodszy Kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
132. Woźniak Patrycja LK JUN Tomasz Szczepaniuk 60kg junior starszy kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
133. Woźniak Piotr LK JUN Tomasz Szczepaniuk 51kg junior młodszy kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
134. Wójcik Rafał KL KAD Rafał Mazurowski .-63kg kadet starszy Kadra A 700,00 2995,00 0,00 2295,00 2 295,00 0,00
135. Wójcik Bartłomiej K-1 JUN Maciej Domińczak 57 kg junior młodszy Kadra 2000,00 2995,00 0,00 995,00 995,00 0,00
136. Zaborowska Nikola KL KAD Rafał Mazurowski 42 kg kadet starszy Kadra A 600,00 2995,00 0,00 2395,00 2 395,00 0,00
137. Zajdel Emilia PF KAD Rafał Karcz -50 kadet starszy kadra B 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
138. Zalewski Kacper PF KAD, LC KAD Rafał Karcz, Agnieszka Turchan .-57kg Kadet starszy Kadra A 700,00 2995,00 225,00 2520,00 2 520,00 0,00
139. Zarzycka Natalia LC KAD Agnieszka Turchan -42 kadet starszy Kadra A 700,00 2995,00 0,00 2295,00 2 295,00 0,00
140. Zawistowski Ryszard sędzia sędzia sędzia sędzia MSIT 2645,00 2645,00 0,00 2645,00 2 645,00 0,00
141. Zawiślak Oskar LC JUN Tomasz Janowicz -69kg Junior 16-19 lat Kadra 2695,00 2995,00 0,00 300,00 500,00 200,00
142. Wielgosz Waldemar sędzia sędzia sędzia sędzia MSIT 2645,00 2645,00 0,00 2645,00 2 645,00 0,00
143. Zgolińska Laura LC KAD, PF KAD Agnieszka Turchan, Rafał Karcz plus 65 Kadet starszy Kadra A 700,00 2995,00 225,00 2520,00 2 520,00 0,00
144. Tomczak Dawid FC JUN Włodzimierz Trzeciak 51 kg Junior Kadra/Prywatnie 1000,00 2995,00 0,00 1995,00 1 995,00 0,00
145. Cichoń Jolanta FC JUN Włodzimierz Trzeciak plus 70 kg junior starszy Kadra/Prywatnie 0,00 2995,00 0,00 2995,00 2 995,00 0,00
146. Kuźniak Arkadiusz rodzic rodzic rodzic rodzic prywatnie 0,00 2645,00 0,00 2645,00 2 645,00 0,00



Osoby, które dotąd nie przesłały zgłoszeń na formularzu dostępnym u dołu strony proszone są o jak najszybsze uzupełnienie braków, o ile trener danej formuły nie uczynił tego zbiorczo.

Wszystkim uczestnikom wyjazdu pragniemy serdecznie podziękować za dyscyplinę i terminowość w nadsyłaniu zgłoszeń (24.08.)

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

W imieniu WAKO IF jest nam miło zaprosić Państwa do udziału w Mistrzostwach Europy Juniorów i Kadetów WAKO, które odbędą się w Skopje (Macedonia), w dniach 2-10 września 2017 roku.

Macedońska Federacja Kickboxingu, prowadzona przez Pana Dejana Mitrovskiego Urko, podjęła wszystkie niezbędne przygotowania i jest gotowa zaoferować kolejne wielkie wydarzenie WAKO.

Skopje jest pięknym i spokojnym miastem znanym z gościnności i ciepłej atmosfery. Jesteśmy przekonani, że wszyscy będą mieli niezapomniane chwile podczas pobytu w tym mieście.

PROGRAM MISTRZOSTW
Uwaga: Ważenie i rejestracja zostaną zamknięte w niedzielę, 3 września o godzinie 22:00. Hala"Boris Trajkovski", adres: Boul. 8mi September No.13 - www.salaboristrajkovski.gov.mk

3-Września (niedziela)
10:00-22:00 Przybycie delegacji
Waga / kontrola stanu zdrowia

4-Września (poniedziałek)
10:00-18:00
Międzynarodowe seminarium sędziowskie, Spotkanie trenerów
Seminarium medyczne (pracownicy - lekarze)
Bankiet dla wszystkich przewodniczących WAKO CONTINENTAL DIVISION

5-Września (wtorek)
10:00-19:00 Ceremonia otwarcia, Rozpoczęcie kwalifikacji

6-Września (środa)
10:00-19:00 Kontrola wagi zawodników, Rozpoczęcie Kwalifikacji

7-Września (czwartek)
10:00-19:00 Kontrola wagi zawodników, Kontynuacja Kwalifikacji

8-Września (piątek)
10:00-19:00 Kontrola wagi zawodników, Kontynuacja Kwalifikacji
Pierwsza część finałów i ceremonia wręczenia nagród

9-Września (sobota)
10:00-20:00 Kontrola wagi zawodników, Druga część finałów i ceremonia wręczenia nagród
Pokaz Gala (transmisja na żywo + telewizja)

09-Września (sobota)
Wyjazd reprezentacji Polski po zakończeniu zawodów

Trasa wyjazd z Warszawy 2 września (z piątku na sobotę) o godz. 2:00 (w nocy) – parking przy Hali Kopińskiej róg ul. Białobrzeskiej i Kopińskiej. Drugie miejsce wsiadania: Katowice – Hala Spodek godz. 5:00. Przejazd ok. 1300 km w okolice Budapesztu. Lekki obiad dla wszystkich podróżujących (postój ok. 1,5h). Dalszy przejazd w okolice granicy Węgier i Serbii. Planowany nocleg z obiadokolacją i śniadaniem z 02/03 września w okolicach Belgradu. 3 września ok. godz. 7:00 wyjazd w drogę w kierunku Skopje. Przyjazd na miejsce ok. godz. 18:00. Obiadokolacja i nocleg w wybranych hotelach.
Wyjazd ze Skopje w nocy z 9 września po zakończonych zawodach w stronę Polski. Obiad na trasie, po około 10 godzinach (okolice Budapesztu). Przejazd bez noclegu. Przewidywany przyjazd 10 września (09.08) około północy.

Przewoźnik: http://www.eskapada.auto.pl/
3 autokary (12.08) klasy LUX, każdy z max. 51 miejscami

Zakwaterowanie:
HOTEL – (ew. pokój jednoosobowy - 85 euro/osoby/noc – pokoje 2-osobowe - 60 euro/osób/noc – pokoje 3-osobowe - 55 euro/osoby/noc)

Uwaga: Organizator ME w Macedonii aktualnie dokonuje zmian zakwaterowania naszej grupy z uwagi na jej liczebność. Spodziewamy się propozycji noclegów w jednym, dużym hotelu (12.08.) Na dzień 24.08 brak informacji od organizatora o zmianie hotelu.

Uwaga (30.08): Zmiana hotelu. Zakwaterowanie dla całej grupy w Hotelu -

http://wiphotel.com.mk/http://wiphotel.com.mk/
Hotel oddalony od Hali Sportowej max. 6 km. Dojazd na zawody transportem zorganizowanym przez Organizatora WAKO Macedonia.

Noclegi na trasie (12.08): Hotel Fortuna zakwaterowanie dla 60 osób - Hotel znajduje się w miejscowości Zemun około 10 kilometrów od Hotelu Novella Uno. W każdym pokoju znajduje się telewizor, klimatyzacja, mini bar oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.
Parking hotelowy na dwa autokary. Pokoje: 2 oraz 3 osobowe (2 lub 3 osobne łóżka).
Hotel Novella Uno- zakwaterowanie dla 90 osób - osobne łóżka są w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych (parking dla autokarów)
Medycyna - Każdy zawodnik musi posiadać świadectwo lekarskie /podpisany formularz od lekarza potwierdzający, że jest zdrowy, by wystąpić na zawodach - w załączeniu pod komunikatem. Formularz należy pobrać przed wyjazdem i zachować go do wagi.

Ubezpieczenie: - Każdy zawodnik musi mieć ochronę medyczną, która obejmuje działania międzynarodowe. Ubezpieczenie medyczne jest obowiązkowe dla każdego zawodnika i zawiera się w cenie wyjazdu.

Stroje (dres, koszulka, spodenki ew. spodnie, kimona) – koszt sprzętu dofinansuje Polski Związek Kickboxingu dla kadry narodowej, zaś pozostałe osoby mogą dokonać zakupu wysyłając zamówienie na adres e-mail: biuro@pzkickboxing.pl.
Zamówienia powinny wpłynąć maksymalnie do 10 sierpnia 2017 r. Przyjmowanie zamówień zostało już zakończone. (12.08)

Sprzęt (02.08): Top Ten lub Adidas, wypożyczenie sprzętu możliwe na miejscu u organizatora na podstawie dokumentu tożsamości.

Przypomnienie: Kadra narodowa PZKB (juniorzy) otrzymuje dresy raz na 2 lata, zaś koszulki i spodnie/spodenki raz na rok. W temacie stroju dla kadetów aktualnie prowadzone są rozmowy.
JUNIORZY:
Kadeci kadra A i B otrzymują na własność koszulki i spodnie (lub spodenki)
Kadeci kadra A otrzymuje dresy od Polskiego Związku Kickboxingu (12.08), kadra B i C może zakupić dresy z własnych środków

Juniorzy kadra A otrzymują na własność dres, koszulkę i spodnie (lub spodenki) – warunek otrzymania dresu – nie był pobierany w 2016 roku.
Juniorzy kadra B otrzymują na własność koszulkę i spodnie (lub spodenki), natomiast dres mogą zakupić

Zawodnicy formuły Pointfighting (Kadra A i B) otrzyma kimona, natomiast kadra C musi je zakupić. Koszulki do indywidualnego zakupu.

Paszporty/Dowody – Wyjazd do Macedonii możliwy jest na podstawie dowodu osobistego. Uwaga dotycząca paszportów: akceptowane są tylko stałe paszporty. Paszport musi mieć ważność co najmniej sześć miesięcy.
Skrócony odpis świadectwa urodzenia - obowiązkowe dla wszystkich juniorów w wieku poniżej 18 lat.

Płatności ewentualne uzupełnienie płatności za wyjazd (w przypadku dofinansowania z PZKB) należy dokonać na konto Polskiego Związku Kickboxingu 18 1020 1097 0000 7302 0173 3880 do 21 sierpnia 2017 r. godz. 24:00 z dopiskiem w tytule: Dopłata_Skopje 2017_Imię i Nazwisko uczestnika. Brak wpłaty w określonym czasie spowoduje automatyczne usunięcie uczestnika z listy z wyjątkiem wystawionych wcześniej faktur na ew. dofinansowanie z urzędu lub sponsora (12.08)

Kibice/Rodzice –bardzo mile widziani i proszeni o dołączenie do reprezentacji. Państwo, którzy podejmą taką decyzję proszeni są również o przestrzeganie procesów administracyjnych i finansowych.

Upoważnienie i inne formularze - do indywidualnego wydruku, wypełnienia i dostarczenia przy wsiadaniu do autokarów.

Uwaga: Koszt kadry juniorów dofinansuje Polski Związek Kickboxingu ze środków dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystki, zaś zawodnicy kadry kadetów dofinansowani są przez Polski Związek Kickboxingu ze środków własnych.

Dofinansowanie dla kadry kadetów z grupy A wygląda następująco:
  • 700 zł. za złoty medal,
  • 600 zł. za srebrny medal,
  • 500 zł. za brązowy medal.
zdobyty podczas Mistrzostw Polski lub na ew. wysokich rangą zawodach międzynarodowych. (12.08)

Cena zawiera: 6 noclegów ze śniadaniem i obiadokolacją (1.620 PLN), 1 nocleg na trasie w stronę Skopje (203 PLN), 2x obiad na trasie (225 PLN), transport w obie stronie (375 PLN), startowe zawodnika (225 PLN), ubezpieczenie (65 PLN), opiekę trenerów kadrowych i 2 kierowników wyjazdu.

Cena kalkulowana jest przy 45 osobach. Każda modyfikacja tej liczby spowoduje zmianę ceny.

Cena:
dla zawodnika kadry – 2.995 PLN
dla zawodnika spoza kadry (prywatnie) – 3.295 PLN

dla trenera kadry, sędziego – 2.645 PLN
dla opiekuna, rodzica, kibica (prywatnie) – 2.909 PLN

Projekt nadzoruje Marta Czajka-Adamiecka.
W razie pytań, sugestii lub uwag prosimy o e-mail:biuro@pzkickboxing.pl lub kontakt telefoniczny na numer telefonu:
501 77 02 77 (w dniach od 14.08 - 23.08 przebywam na urlopie, w zastępstwie projekt prowadzony będzie przez panią Agnieszkę Zacheję - tel. 502 11 99 98)
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Copyright 2014 - 2017 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL