Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Zgrupowanie krajowe - COS Cetniewo (K-1 SEN)_10-17.07.2019

W dniach 10 -17.07.2019 r. w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie odbędzie się zgrupowanie szkoleniowe kadry K1 senior . Akcja finansowana jest ze środków ministerialnych. Szczegółowy plan konsultacji przedstawia się następująco:

środa10.07.2019r.
Przyjazd do godz. 16:00
Odprawa o godz 21:00
czwartek
11.07.2019 r.
7.00 – rozruch
11.00 – trening I
17.00 – trening II
21.00 – odprawa
piątek 12.07.2019r.
7.00 – rozruch
11.00 – trening I
17.00 – trening II
21.00 – odprawa
sobota
13.07.2019 r.
7.00 – rozruch
11.00 – trening I
17.00 – trening II
21.00 – odprawa
niedziela
14.07.2019 r.
7.00 – rozruch
11.00 – trening I
17.00 –odnowa
21.00 – odprawa
poniedziałek
15.07.2019 r.
7.00 – rozruch
11.00 – trening I
17.00 – trening II
21.00 – odprawa
wtorek
16.07.2019 r.
7.00 – rozruch
11.00 – trening I
17.00-trening II
21.00 - odprawa
Środa
17.07.2019r.
7.00 – rozruch
11.00 – trening
14 00 koniec zgrupowania


Lista uczestników konsultacji na koszt 100% PZKB
l.p.
Nazwisko i imię
Klub

1.
Barbara Nalepka
FighterWrocław
2.
Ewa Pietrzykowska
Palestra Warszawa
3.
Emilia Czerwińska
SKF Boksing Zielona Góra
4.
Kamila Bałanda
Champion Gdańsk
5.
Dagmara Thorek
Paletra Warzawa
6.
Przemysław Kacieja
SKF Boksing Zielona Góra
7.
Rafał Cyrankowski
Polkon Fight Legnica
8.
Michał Burdan
Palestra Warszawa
9.
Kamil Krzyżaniak
Hunter GYM Bydgoszcz
10.
Wojciech Kazieczko
FUNFIT BOXING Zielona Góra
11.
Kamil Rościński
Samuraj Sanok
12.
Damian Piskorz
Hunter GYM Bydgoszcz
13.
Maicej Markowski
Palestra Warszawa
14.
Bartosz Dołbień
Palestra Warszawa
15.
Szczepan Stawiarski
Palestra Warzawa
16.
Jarosław Zawodni
KO Gym Świebodzice
17.
Michał Bławdziewicz
Palestra Warszawa
18.
Robert Dochód
Kick Boxing Team Sejny

Lista uczestników konsultacji na inny koszt

l.p.
Nazwisko i imię
Klub

19.
Aleksander Kalicki
AZS Politechnika Warzawska
20.
Jan Lodzik
AZS Politechnika Warszawska
21.
Eliasz Jankowski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica

7 osób zakwaterowanych będzie w sąsiednim obiekcie: http://www.szafirwladyslawowo.pl/

Kadra trenerska:
22.Zbigniew Prych
23.Łukasz Rola



Zapytaj o ofertę









WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL