Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Zgrupowanie kadry kadetów Kick Light_14-19.07.2019 - Górki Wielkie

TERMIN: 14 - 19.07.2019 (5 dób)
Ośrodek Sportowo – Rekreacyjny SANGOS 43-436 Górki wielkie ul. Zofii Kossak 43

Zgrupowanie rozpoczynamy 14 lipca w niedzielę obiadem g. 14:00 🕑, natomiast kończymy 19 lipca śniadaniem.

KADROWICZ ZABIERA ZE SOBĄ:
- podpisaną zgodę rodziców/opiekunów prawnych na wyjazd i uczestnictwo [własnoręcznie]
- legitymację szkolną, książeczkę sportowo-lekarską zawodnika z aktualnymi badaniami lekarskimi
- informacje o przyjmowanych lekach oraz o chorobach i dolegliwościach
- sprzęt do treningu: skakanka, rękawice, kask, ochraniacze na: zęby, piszczele, stopy, krocze...
- strój treningowy: długie i krótkie spodnie/spodenki, koszulka, bluza
- środki higieniczne, ochronne i czystości: szczoteczka do zębów, pasta, środki do mycia ciała i włosów, środki przeciwko komarom, ręcznik
- odpowiednie ubrania na ciepłe i chłodne dni w tym kurtka przeciwdeszczowa, nakrycie głowy, obuwie zwykłe i do biegania
- środki różnego rodzaju [np. maść, żel] na otarcia, pęcherze, opuchnięcia lub stłuczenia

Ostateczny skład zawodników, którzy potwierdzili swój udział w obozie Kadry Narodowej Kadetów w wersji Kick-Light!

UDZIAŁ POTWIERDZILI:
1.Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
2.Armin Wilczewski (Rebelia Kartuzy)
3.Piotr Glegoła (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
4.Bartosz Rudziński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
5.Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
6.Szymon Lewandowski (UKS Sanda Płock)
7.Szymon Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)
8.Kacper Krygier (KS Sporty Walki Piła)
9.Szymon Oblacinski (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
10.Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
11.Olaf Radoch (SKF Boksing Zielona Góra)
12.Maciej Zalcfedel (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
13.Miłosz Bogucki (KS Sporty Walki Piła)
14.Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
15.Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
16.Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
17.Karol Stotko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
18.Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
19.Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
20.Konrad Pawul (FF Sport Opoczno)
21.Nicola Nasulewicz (FF Sport Opoczno)
22.Nadia Nasulewicz (FF Sport Opoczno)
23.Oleksandr Sorochynskiy (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
24.Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
25.Oliwia Sikorska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
26.Patrycja Kłosiewicz (X Fight Piaseczno)
27.Alicja Bartosińska (KS Sporty Walki Piła)
28.Julia Stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
29.Justyna Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
30.Agata Witomska (GSWW Najemnik Gliwice)
31.Weronika Podres (Wisła Kraków)
32.Sandra Biegalewska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
33.Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
34.Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
35.Zuzanna Szymaniak (Klub Bokserski Legia Warszawa)
36.Agata Durczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
37.Olivier Jarzyński (Gladiator Bełchatów)
38.Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
39.Pola Stołowska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
40.Łukasz Gumiński (Zamek Kurzętnik)
41.Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
42.Dawid Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
43.Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek)
44.Anna Schweisser (MKS Mechanik Włodawa)

KOSZT 500 PLN – DOJAZD W ZAKRESIE WŁASNYM

Trenerzy Kadry Kadetów KL
Rafał Mazurowski & as. Piotr Nasulewicz
Zapytaj o ofertę









WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL