Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Konsultacja krajowa - Warszawa (LK JUN, K-1 JUN)_19-21.07.2019

Konsultacja kadr low kick i K1 juniorów i juniorów młodszych odbędzie się w dniach 19-21.07.2019 r. w Warszawie.

Zakwaterowanie: Hotel Czerniewski, ul. Jutrzenki 119, 02-231 Warszawa. tel.788 840 003.
Koszt: 90 zł/osobę/dobę/ze śniadaniem.
Możliwość wykupienia dodatkowych posiłków w cenie 35zł/osobę (wszystkie koszty pokrywają uczestnicy)
Rozliczenia za noclegi dokonujemy w portierni klubu Palestra Warszawa.

Uczestnicy konsultacji muszą zgłosić swoją obecność w akcji szkoleniowej na adres email: lowkick.k1.juniorzy@gmail.com
podając imię i nazwisko, formułę, wagę oraz czy korzystają z zakwaterowania.

Zgłoszeń dokonujemy maksymalnie do dnia 16.07.2019 r. - po tym terminie nie jesteśmy w stanie zapewnić miejsc noclegowych.

Obecność na konsultacji jest OBOWIĄZKOWA!

Konsultacje rozpoczynają się odprawą techniczną o godz. 21.00 w dniu 19.07.2019 r. (piątek) na terenie w/w klubu.


Plan konsultacji

PIĄTEK 19.07.2019 r..
Przyjazd do godz 18.00
Odprawa o godz 21.00
SOBOTA
20.07.2019 r.
7.00 – rozruch
11.30 – trening I
17.00 – trening II
21.00 – odprawa
NIEDZIELA
21.07.2019 r.
7.00 – rozruch
11.30 – trening I
Ok 15.00 zakończenie zgrupowania



Dla uściślenia podajemy jeszcze raz listę powołanych na Mistrzostwa Europy.

LOW KICK
  1. Kuźniak Michał
  2. Dąbkowski Denis
  3. Adanczewski Kacper
  4. Tymiński Jakub
  5. Haiwka Michał
  6. Szczepańska Angelika
  7. Gierejko Julia
  8. Wełnowski Igor
  9. Herbst Gniewomir
  10. Cender Szymon
  11. Zaborowska Nikola
  12. Grzegórska Paulina
  13. Ruszkowski Dawid
  14. Gunia Kamil
  15. Sobański Oskar
  16. Pawlikowska Patrycja
  17. Studzińska Zuzanna
  18. Chylińska Dominika
  19. Kuczmaja Jan

K1
  1. Zawłocki Filip
  2. Tutak Adam
  3. Kwiatek Karol
  4. Siek Dawid
  5. Koszałka Adrian
  6. Rzepa Gracjan
  7. Gunia Adrian
  8. Woźniak Piotr
  9. Lis Filip
  10. Kierczyńska Martyna
  11. Affek Beata
  12. Baran Milosz
  13. Foltyn Mateusz
  14. Urbanowicz Stanisław
  15. Brzozowski Stanisław
  16. Gajewczyk Oliwia
  17. Wojtan Julia
  18. Siebyła Alicja
  19. Mateusz Ścibak

Kadra trenerska:
  1. Łukasz Rola
  2. Tomasz Szczepaniuk
  3. Marek Jasiński



Zapytaj o ofertę









WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL