Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Aktualizacja_23.06_Open Camp for Cadetets_16-21.07.2020 - Sztutowo

OPEN CAMP FOR CADETETS
16 – 21 LIPCA 2020
SZTUTOWO


Nadmorska miejscowość usytuowana we wschodniej części województwa pomorskiego w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego i Mierzei Wiślanej. Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym, który posiada bogatą infrastrukturę sportowo – rekreacyjną dla dzieci i młodzieży

Otwarty obóz kadry kadetów młodszych i starszych w wersji kick-light organizowany jest głównie z myślą tworzenia reprezentacji Polski na nadchodzące Mistrzostwa Świata kadetów i juniorów, które zaplanowane są na listopad br. w Belgradzie.

Z racji na sytuację pandemiczną jaka obecnie występuje wciąż nie mamy pewności, czy zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski stąd możliwe, że podczas zgrupowań zostanie wyselekcjonowana kadra!

Dajemy szansę również kadetom młodszym, aby tworzyć już zaplecze dla kadry kadetów starszych. Jest to doskonała okazja, aby móc konfrontować się z zawodnikami z innych klubów i tym samym zdobywać cenne doświadczenie co w efekcie może zaowocować w przyszłości powołaniem do kadry.


Poza wieloma atrakcjami podczas obozu głównie skupimy uwagę przede wszystkim na elementach taktycznych, technicznych i psychomotorycznych!
Szczegóły podawane będą na bieżąco.

KONTAKT: 694 148 430
Zapisy prosimy zgłaszać pod adres e-mail: fullcon@wp.pl


UWAGA: LICZBA UCZESTNIKÓW OGRANICZONA!


Koszt: 600 zł.

W cenie pobytu zapewniamy:
1. Zakwaterowanie w pokojach z węzłem sanitarnym oraz tv
2. Wyżywienie 3 posiłki dziennie + owoc
3. Korzystanie z boiska orlik
4. Korzystanie z hali namiotowej z matą 15 m x 8 m
5. Basen
6. Kręgielnia
7. Mini golf
8. Gry Xbox
9. Prelekcja o bursztynie
10. Sala zabaw: stół do tenisa, stół do bilardu, cymbergaj
11. Organizacja ogniska połączona z pieczeniem kiełbasek
12. Dostępność internetu i sali z projektorem
13. Trzy treningi dziennie w tym poranny rozruch
14. Opiekę trenerów Kadry Narodowej PZKB

Trener Kadry: Rafał Mazurowski i Piotr Nasulewicz

Dodatkowe informacje z dn. 23.06.2020
Z racji, iż zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów, stworzono listę rezerwową na wypadek, jeśli ktokolwiek z uczestników chciałby zrezygnować z udziału w obozie. Wówczas pierwszeństwo mają zawodnicy z poniższej listy.

Pierwszeństwo z listy rezerwowej będą mieć kadeci starsi, którzy rocznikiem kwalifikują się do startu w Mistrzostwach Świata w Belgradzie.

LISTA UCZESTNIKÓW OBOZU:
1. Wiktoria Ziober CSE Sparta Chrzanów
2. Paweł Bednarczuk Agoga Gym Lębork
3. Patryk Klamrowski Agoga Gym Lębork
4. Maciej Zyz SKK Kielce
5. Filip Suder W-G Szkoła Walki Prime, Wieliczka
6. Aleksandra Lipińska UKS Sanda Płock
7. Julia Nowacka UKS Sanda Płock
8. Dominik Henc AZS AWF Warszawa
9. Pola Stołowska AZS AWF Warszawa
10. Stanisław Chmielewski AZS AWF Warszawa
11. Bartosz Szwejk AZS AWF Warszawa
12. Marcin Życiński AZS AWF Warszawa
13. Igor Bronowski KSW Sokół Jarosław
14. Szymon Szegda KSW Sokół Jarosław
15. Julia Kamińska CSW Champion Lubawa
16. Paweł Bączek CSW Champion Lubawa
17. Martyna Konieczna CSW Champion Lubawa
18. Bartosz Fabrykiewicz CSW Champion Lubawa
19. Karolina Aleksandrowicz CSW Champion Lubawa
20. Lena Kopistecka CSW Champion Lubawa
21. Natalia Mieczkowska CSW Champion Lubawa
22. Hubert Kuczyński CSW Champion Lubawa
23. Natalia Krajewska CSW Champion Lubawa
24. Dagmara Kaczmarek CSW Champion Lubawa
25. Szymon Kaczmarek CSW Champion Lubawa
26. Julia Rutecka CSW Champion Lubawa
27. Nicola Nasulewicz FF Sport Opoczno
28. Nadia Nasulewicz FF Sport Opoczno
29. Konrad Pawul FF Sport Opoczno
30. Oliwier Jarzecki Bełchatów
31. Wioleta Grodzka UKS diament Pstrągowa
32. Karol Stotko KS Dragon Gorzów WLKP
33. Oskar Ciepłuch Piechotka Team
34. Dawid Ciepłuch Piechotka Team
35. Kamil Kulisz Klub Sportowy Bulldog Gorzów
36. Piotr Żmijak Klub Sportowy Bulldog Gorzów
37. Wojciech Zwierzyński Klub Sportowy Bulldog Gorzów
38. Wiktoria Dąbrowska KS „Baribal” Kickboxing Team
39. Milena Manelska Smok Toruń
40. Martyna Marcinkowska Smok Toruń
41. Mateusz Solecki Smok Toruń
42. Aleksander Szmajda Smok Toruń
43. Piotr Frąckowski Smok Toruń
44. Ksawery Ilukowicz KSW Szczecinek
45. Wiktoria Szumska KSW Szczecinek
46. Paweł Olszewski A&W Team Obrowo
47. Borys Damrath A&W Team Obrowo
48. Julia Szyjkowska A&W Team Obrowo
49. Klaudia Koc A&W Team Obrowo
50. Justyna Cymerman AMSW Wilkowice
51. Adam Spychalski AMSW Włocławek
+ 4 osoby; trenerzy i opiekunowie…

UWAGA: Jeśli ktoś z powyższej listy chciałby zrezygnować z obozu prosimy o niezwłoczną informację pod adres e-mail: fullcon@wp.pl bądź pod nr. kom. 694 148 430.

OBÓZ ROZPOCZYNAMY 16 LIPCA OBIADEM (SUGEROWANY PRZYJAZD G.12:30)
OBÓZ KOŃCZYMY DNIA 21 LIPCA PO SNIADANIU.
UWAGA: WPŁATY ZA OBÓZ DOKONUJEMY NA MIEJSCU W SZTUTOWIE!

(wkrótce dalsze szczegóły dotyczące pobytu)
Zapytaj o ofertę









WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL