Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Konsultacja krajowa (LC SEN)_05-08.11.2020 - Nowe Miasto Lubawskie

Konsultacja krajowa (LC SEN) 05-08.11.2020 – Nowe Miasto Lubawskie

Zakwaterowanie:
Hotel Tiffany Nowe Miasto Lubawskie ul .3 Maja 18

Plan treningów:
05.11.2020r. czwartek
16.00 – 19.00 - przyjazd i zakwaterowanie
20.30 – kolacja
21.30 – odprawa

06.11.2020r. piątek
08.30 – śniadanie
11.00 – trening techniczny
13.30 – obiad
17.00 – sparingi
19.30 – kolacja
20.30 – odprawa

07.11.2020r. sobota
08.30 – śniadanie
11.00 – trening taktyczno-techniczny
13.30 – obiad
17.00 – sparingi
19.30 – kolacja
20.30 – odprawa

08.11.2020r. niedziela
08.30 – śniadanie
11.00 – trening taktyczno-techniczny
13.00 – podsumowanie zgrupowania
13.30 – obiad i wykwaterowanie

Powołani zawodnicy:
1. Gąszczak Rafał +94 kg M - Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
2. Kozłowski Jacek +94 kg M - SMOK Toruń
3. Frątczak Kacper -89 kg M - Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
4. Wypchał Piotr -89 kg M - Krakowska Akademia Taekwon-do
5. Kołakowski Piotr -79 kg M - Zamek Kurzętnik
6. Kalinowski Jakub -84 kg M - Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
7. Rzepka Krystian -79 kg M - Zamek Kurzętnik
8. Chiliński Damian -84 kg M - Zamek Kurzętnik
9. Durma Adrian -74 kg M - Uczniowski Klub Sportowy Silvant Kajak Elbląg
10. Grabski Sebastian -74 kg M - Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
11. Białecki Mateusz -69 kg M - SMOK Toruń
12. Jankowski Patryk – 69 kg M - MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
13. Kalisz Przemysław - 57 kg M – SKF Boksing Zielona Góra
14. Mederski Albert – 57 kg M - MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
15. Sypka Krzysztof – 63 kg M - Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
16. Piechowicz Agata – 65 kg K - AZS AWF Warszawa, Warszawa
17. Puzio Monika – 60 kg K - Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
18. Pyra Marta – 55 kg K - KKS Sporty Walki Poznań
19. Knobel Anna – 50 kg K - KS Beniaminek 03 Starogard Gdański


Zajęcia prowadzą trenerzy:
Leszek Jobs, Henryk Piwowar

Kontakt z trenerami kadry LC SEN:
Leszek Jobs, tel. 502 415 621
Henryk Piwowar, tel. 502 201 185

Zapytaj o ofertę









WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2021 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL