03-06.12.2020 Warszawa
03.12.2020 Czwartek
Przyjazd uczestników zgrupowania do godziny 19.00
Zakwaterowanie : Hotel „BEST WESTERN PLUS” ul. Kosmatki 8
21.00 – odprawa z trenerami (przedstawienie i omówienie planu konsultacji)
04.12.2020 Piątek
10.30 – 12.00 - Trening techniczny – dwójki (Uniq Fight Club Warszawa)
17.00 -18.30 - Trening techniczny – elementy walki z mańkutem (Uniq Fight Club Warszawa)
05.12.2020 Sobota
11.00 –13.00 - Trening – odnowa biologiczna
13:00 - Konsultacje z psychologiem sportowym
18.00 – Omówienie planu startów i działania formuły LK w 2021 roku (Uniq Fight Club Warszawa)
06.12.2020 Niedziela
10.30 - 12.00 - Trening techniczny (Uniq Fight Club Warszawa)
14.00 – Zakończenie konsultacji Low Kick
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej seniorów Low Kick
1.Dawid Mańkowski -54kg Uniq Fight Club Warszawa
2.Piotr Stępień -57kg MUKSW FF SPORT OPOCZNO
3.Dominik Tomica -60kg Paco Team Mysłowice
4.Eliasz Jankowski -67kg Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
5.Dionizy Warszczuk -67kg Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
6.Rafał Kosiarski -71kg Fighter Nowa Sól
7.Kamil Mateja -71kg Rebelia Kartuzy
8.Jakub Rymarowicz -75kg UKS Armia Polkowice
9.Maksymilian Bratkowicz -81kg KS Gym Fight Wrocław
10.Dominik Cinal -81kg Paco Team Mysłowice
11.Kacper Frątczak -86kg Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
12.Dominik Grzęda -91kg TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
13.Dawid Czyżewski +91 Golden Dragon Bydgoszcz
14.Andrzej Jaroszuk +91kg KS Sparta Gym Warszawa
15.Anna Płusa -56kg Uniq Fight Club Warszawa
16.Paulina Saczuk -60kg AZS AWF Warszawa
17.Natalia Stelmowska -60kg Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
18.Pola Rogala -65kg AZS AWF Warszawa
19.Natalia Panas +70kg Palestra Warszawa
20.Ewa Kauch +70kg UKS Armia Polkowice
Trenerzy kadry seniorów Low Kick: Andrzej Garbaczewski i Witold Kostka
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej seniorów Kick Light
1.Aleksandra Mądraszewska -50kg Champion Gdańsk
2.Olimpia Podolska -50kg Wataha Pruszcz Gdański
3.Diana Dumała -60kg X Fight Piaseczno
4.Adrianna Dworniak -60kg KT Legia Warszawa
5.Agata Fijałkowska -65kg UKS Sanda Płock
6.Paulina Stenka -70kg GOSRiT Luzino
7.Albert Mederski -63kg MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
8.Jakub Szyszka -63kg Ożarowska Szkoła Kickboxingu
9.Igor Jarczyński -69kg Klub Sportowy PROSNA Kalisz
10.Mateusz Niżejewski -74kg LKSW Pomorze Świnoujście
11.Nikodem Bigus -74kg Rebelia Kartuzy
12.Roger Garbaczewski -79kg TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
13.Krystian Rzepka -79kg Zamek Kurzętnik
14.Łukasz Puczyński -84kg Knockout Fight Club - Gdańsk
15.Maciej Garbaczewski -84kg TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
16.Piotr Wypchał -89kg Krakowska Akademia Taekwon-do
17.Mateusz Kamiński-89kgNinja Academy Warszawa
18.Rafał Gąszczak +94kg Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
19. Adrian Durma 79 kg LKS Puncher Płock
Trenerzy kadry seniorów Kick Light: Patryk Zaborowski i Przemysław Ziemnicki