Obóz przygotowawczy Kadry Narodowej w Kickboxingu formuła LOW KICK seniorzy
CHMIELNO 3.07 – 9.07. 2021
Przyjazd i zakwaterowanie: sobota 3.07.2021 od godz. 12.00
Ośrodek wypoczynkowy „SZUWAREK” ul. Grodziska 5 83-333 Chmielno
3.07.2021 sobota
16.00 – 17.15 Trening techniczny (sparingi zadaniowe)
20.00 – Bieg (dystans 8km)
4.07.2021 niedziela
8.00 – Rozruch – Technika
11.00 -12.30 Trening techniczny (szybkość)
16.00-18.00 Trening obwodowy (wytrzymałość siłowa)
5.07.2021 poniedziałek
8.00 – Bieg (dystans 8km)
11.00 -12.30 Trening techniczny (dwójki)
16.15-17.30 Trening techniczny (sparingi zadaniowe)
6.07.2021 wtorek
8.00 – Rozruch - Technika
11.00-13.00 Trening obwodowy (wytrzymałość siłowa)
7.07.2021 środa
11.00 -12.30 Trening techniczny (dwójki)
16.15-17.30 Trening techniczny (sparingi zadaniowe)
20.00 – Bieg (dystans 8km)
8.07.2021 czwartek
8.00 – Rozruch - Technika
11.00 -12.30 Trening techniczny (szybkość)
16.00-18.00 Trening obwodowy (wytrzymałość siłowa)
9.07.2021 piątek
8.00 Bieg (dystans 8km)
Trenerzy: Andrzej Garbaczewski 503010058 / Witold Kostka 602592942
Trenerzy: Patryk Zaborowski 600069812 / Przemysław Ziemnicki 791555598
Lista uczestników zgrupowania
Trenerzy:
1. Andrzej Garbaczewski
2. Witold Kostka
Zawodnicy:
1. Justyna Falkiewicz -52kg (Uniq Fight Club Warszawa)
2. Dawid Mańkowski -54kg (Uniq Fight Club Warszawa)
3. Damian Roll -57kg (Tom Center)
4. Dziubałtowski Adrian -60kg (Tom Center)
5. Kamil Mateja -71kg (Rebelia Kartuzy)
6. Dominik Cinal -81kg (Paco Team Mysłowice)
7. Dominik Grzęda -91kg (TKKF Siedlce)
8. Paulina Saczuk -60kg (AZS AWF Warszawa)
9. Eliasz Jankowski -67kg (Polkon Legnica)
10. Jakub Posłowski -60kg (Klincz Kielce)
11. …
12. …
Trenerzy:
- Patryk Zaborowski
- Przemysław Ziemnicki
Zawodnicy:
1.Olimpia Podolska
2. Nicola Kaczmarek
3. Ada Dworniak
4. Amelia Cymerman
5. Agata Fijałkowska
6. Paulina Stenka
7. Justyna Ciborska
8. Igor Jarczynski
9. Nikodem Bigus
10 Mateusz Niżejewski
11. Adam Kryszewski
12. Roger Garbaczewski
13. Adrian Durma
14. Michał Niemiero
15. Łukasz Puczyński
16.Piotr Wypchał
17. Mateusz Kamiński
18. Michał Grzesiak
19.Rafał Gąszczak
2. Nicola Kaczmarek
3. Ada Dworniak
4. Amelia Cymerman
5. Agata Fijałkowska
6. Paulina Stenka
7. Justyna Ciborska
8. Igor Jarczynski
9. Nikodem Bigus
10 Mateusz Niżejewski
11. Adam Kryszewski
12. Roger Garbaczewski
13. Adrian Durma
14. Michał Niemiero
15. Łukasz Puczyński
16.Piotr Wypchał
17. Mateusz Kamiński
18. Michał Grzesiak
19.Rafał Gąszczak