II Konsultacje Kadry Narodowej Kadetów w Kickboxingu w formule Kick- Light
W ramach przygotowań do Mistrzostw Świata WAKO Włochy 2018
Termin stawienia się:
15.08.2018 (środa) godz. 16:00
Zakończenie:
18.08.2018 (sobota) godz. 16:00
Miejsce i adres zakwaterowania:
Hotel PARK, ul. Kolberga 2 B, 26-300 Opoczno
Zawodnik/czka zabiera ze sobą:
- cały niezbędny sprzęt sparingowy włącznie ze skakanką i obuwiem do biegania
- książeczkę sportowca z aktualnymi badaniami z poradni sportowej
- dowód tożsamości
- dres, spodenki, strój kadrowy, jeśli taki posiada, jeśli nie wtedy strój klubowy, strój kąpielowy
Koszt konsultacji wynosi 240 PLN - przyjazd i powrót w zakresie własnym!
KOSZTA ZWIĄZANE SĄ:
- zakwaterowanie
- wyżywienie
- obiekty sportowe
- koszulka reprezentacyjna dla tych, którzy jeszcze nie otrzymali
- niespodzianka
Uwaga kadeci nie są finansowani przez Ministerstwo Sportu i Turystyki stąd koszty pokrywa uczestnik
Konsultacje są ważnym elementem przygotowań do Mistrzostw Świata, które odbędą się w dniach od 15 do23 września 2018 roku w Jesolo Lido Włochy. Celem zgrupowania jest m.in. kontrolować na bieżąco dyspozycję i poziom psychomotoryczny kadrowiczów.
Obecność na konsultacjach powołanych zawodników jak najbardziej wskazana ponieważ będzie miała wpływ na ostateczne powołanie do składu reprezentacji Polski!
Udział w konsultacjach należy potwierdzić najpóźniej do 06 sierpnia br. pod nr. Tel.: 694 148 430,
bądź pod adresem e-mail: fullcon@wp.pl
bądź pod adresem e-mail: fullcon@wp.pl
Szczegóły przebiegu zajęć podczas zgrupowania wkrótce.
POWOŁANIA OTRZYMUJĄ:
+69kg
1. Sebastian Kusz KS Ziętek Team Kalisz
2. Jan Kuczmaja AMSW Wilkowice
1. Sebastian Kusz KS Ziętek Team Kalisz
2. Jan Kuczmaja AMSW Wilkowice
3. Konrad Pawul MUKSW FF Sport Opoczno
-69kg
4. Michał Błotnicki A&W Team Obrowo
5. Armin Wilczewski PCNP Rebelia Kartuzy
6.Juliusz Jeneralski A&W Team Obrowo
-63kg
7. Igor Wełnowski SMOK Toruń
-57kg
8. Kacper Krygier KS Sporty Walki Piła
9. Kamil Gunia KS DRAGON Starachowice
-52kg
10. Jakub Mikołajczak KS Polonia 1912 Leszno
11. Patryk Bodzek Beskid Dragon Bielsko-Biała
-47kg
12. Szymon Góra Gladiator Binczarowa
13. Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała
-42kg
14. Maciej Zyz SK Kickboxing Kielce
15. Dominik Wasilewski KSW Szczecinek
+65kg
16. Wiktoria Kamianowska X Fight Piaseczno
17. Kamila Igielska Gladiator Binczarowa
-65kg
18. Oliwia Ściągaj X Fight Piaseczno
19. Wiktoria Domańska Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
-60kg
20. Wiktoria Ziober KS C.S.E. Sparta Chrzanów
21. Julia Stasiuk KKT Bałtyk Koszalin
22.Alicja Bartosińska KS Sporty Walki Piła
-55kg
23. Maja Popczyk KS ORIENT Częstochowa
24. Amelia Cymerman AMSW Wilkowice
-50kg
25. Julia Niewiadomska Gladiator Binczarowa
26. Anna Legień Beskid Dragon Bielsko-Biała
27. Klaudia Kendziorska Zamek Kurzętnik
28. Natalia Maćkiewicz A&W Team Obrowo
29. Justyna Cymerman AMSW Wilkowice
-46kg
30. Alicja Siebyła KS DRAGON Starachowice
31. Samanta Klein Zamek Kurzętnik
32. Nikola Zaborowska PCNP Rebelia Kartuzy
-42kg
33. Natalia Zarzycka KSW Łuków
34. Gracjana Brzoska KS Pretorium Poznań
Trener Kadry Narodowej Kadetów Starszych w formule KICK-LIGHT
Rafał Mazurowski & as. Piotr Nasulewicz