Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

II Konsultacje kadry narodowej kadetów Kick Light_15-18.08.2018 - OPOCZNO

II Konsultacje Kadry Narodowej Kadetów w Kickboxingu w formule Kick- Light
W ramach przygotowań do Mistrzostw Świata WAKO Włochy 2018

Termin stawienia się:
15.08.2018 (środa) godz. 16:00
Zakończenie:
18.08.2018 (sobota) godz. 16:00

Miejsce i adres zakwaterowania:
Hotel PARK, ul. Kolberga 2 B, 26-300 Opoczno

Zawodnik/czka zabiera ze sobą:
- cały niezbędny sprzęt sparingowy włącznie ze skakanką i obuwiem do biegania
- książeczkę sportowca z aktualnymi badaniami z poradni sportowej
- dowód tożsamości
- dres, spodenki, strój kadrowy, jeśli taki posiada, jeśli nie wtedy strój klubowy, strój kąpielowy

Koszt konsultacji wynosi 240 PLN - przyjazd i powrót w zakresie własnym!

KOSZTA ZWIĄZANE SĄ:
- zakwaterowanie
- wyżywienie
- obiekty sportowe
- koszulka reprezentacyjna dla tych, którzy jeszcze nie otrzymali
- niespodzianka

Uwaga kadeci nie są finansowani przez Ministerstwo Sportu i Turystyki stąd koszty pokrywa uczestnik

Konsultacje są ważnym elementem przygotowań do Mistrzostw Świata, które odbędą się w dniach od 15 do23 września 2018 roku w Jesolo Lido Włochy. Celem zgrupowania jest m.in. kontrolować na bieżąco dyspozycję i poziom psychomotoryczny kadrowiczów.
Obecność na konsultacjach powołanych zawodników jak najbardziej wskazana ponieważ będzie miała wpływ na ostateczne powołanie do składu reprezentacji Polski!

Udział w konsultacjach należy potwierdzić najpóźniej do 06 sierpnia br. pod nr. Tel.: 694 148 430,
bądź pod adresem e-mail: fullcon@wp.pl

Szczegóły przebiegu zajęć podczas zgrupowania wkrótce.

POWOŁANIA OTRZYMUJĄ:
+69kg
1. Sebastian Kusz KS Ziętek Team Kalisz
2. Jan Kuczmaja AMSW Wilkowice
3. Konrad Pawul MUKSW FF Sport Opoczno

-69kg
4. Michał Błotnicki A&W Team Obrowo
5. Armin Wilczewski PCNP Rebelia Kartuzy
6.Juliusz Jeneralski A&W Team Obrowo

-63kg
7. Igor Wełnowski SMOK Toruń

-57kg
8. Kacper Krygier KS Sporty Walki Piła
9. Kamil Gunia KS DRAGON Starachowice

-52kg
10. Jakub Mikołajczak KS Polonia 1912 Leszno
11. Patryk Bodzek Beskid Dragon Bielsko-Biała

-47kg
12. Szymon Góra Gladiator Binczarowa
13. Julian Graboś Beskid Dragon Bielsko-Biała

-42kg
14. Maciej Zyz SK Kickboxing Kielce
15. Dominik Wasilewski KSW Szczecinek

+65kg
16. Wiktoria Kamianowska X Fight Piaseczno
17. Kamila Igielska Gladiator Binczarowa

-65kg
18. Oliwia Ściągaj X Fight Piaseczno
19. Wiktoria Domańska Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion

-60kg
20. Wiktoria Ziober KS C.S.E. Sparta Chrzanów
21. Julia Stasiuk KKT Bałtyk Koszalin
22.Alicja Bartosińska KS Sporty Walki Piła

-55kg
23. Maja Popczyk KS ORIENT Częstochowa
24. Amelia Cymerman AMSW Wilkowice

-50kg
25. Julia Niewiadomska Gladiator Binczarowa
26. Anna Legień Beskid Dragon Bielsko-Biała
27. Klaudia Kendziorska Zamek Kurzętnik
28. Natalia Maćkiewicz A&W Team Obrowo
29. Justyna Cymerman AMSW Wilkowice

-46kg
30. Alicja Siebyła KS DRAGON Starachowice
31. Samanta Klein Zamek Kurzętnik
32. Nikola Zaborowska PCNP Rebelia Kartuzy

-42kg
33. Natalia Zarzycka KSW Łuków
34. Gracjana Brzoska KS Pretorium Poznań

Trener Kadry Narodowej Kadetów Starszych w formule KICK-LIGHT
Rafał Mazurowski & as. Piotr Nasulewicz
Zapytaj o ofertę









WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL