Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Konsultacja krajowa - COS Cetniewo (K-1 JUN, LK JUN)_28.08 - 03.09.2018

W dniach 28.08-3.09.2018 r. w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie odbędzie się zgrupowanie szkoleniowe kadry low kick i K1 juniorów oraz juniorów młodszych. Akcja finansowana jest ze środków ministerialnych.

Szczegółowy plan konsultacji przedstawia się następująco:

WTOREK 28.08.2018 r.
Przyjazd do godz 19.00
Odprawa o godz 21.00
ŚRODA
29.08.2018 r.
7.00 – rozruch
11.00 – trening I
17.00 – trening II
21.00 – odprawa
CZWARTEK 30.08.2018 r.
7.00 – rozruch
11.00 – trening I
17.00 – trening II
21.00 – odprawa
PIĄTEK
31.08.2018 r.
7.00 – rozruch
11.00 – trening I
17.00 – trening II
21.00 – odprawa
SOBOTA
1.09.2018 r.
7.00 – rozruch
11.00 – trening I
17.00 – trening II
21.00 – odprawa
NIEDZIELA
2.09.2018 r.
7.00 – rozruch
11.00 – trening I
17.00 – trening II
21.00 – odprawa
PONIEDZIAŁEK
3.08.2018 r.
7.00 – rozruch i odnowa
11.00 – zakończenie zgrupowania

Lista uczestników konsultacji na koszt 100% PZKB

l.p.
Nazwisko i imię
Klub
Low kick
1.
Świca Julia
Legion Głogów
2.
Mądraszewska Aleksandra
Champion Gdańsk
3.
Stępień Piotr
FF Sport Opoczno
4.
Adamczewski Kacper
Gym Fight Wrocław
5.
Barczak Dawid
Center Team Odolanów
K1
6.
Kierczyńska Martyna
Legion Głogów
7.
Fijałkowska Agata
UKS Sanda Płock
8.
Gunia Adrian
Dragon Starachowice
9.
Hołodniuk Miłosz
Puncher Wrocław
10.
Zawłocki Filip
Dragon Starachowice

Lista uczestników konsultacji na własny koszt

l.p.
Nazwisko i imię
Klub
Low kick
1.
Kuźniak Sebastian
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do
2.
Tymiński Jakub
Hunter Gym Bydgoszcz
3.
Ciborska Justyna
Najemnik Gliwice
4.
Grzegórska Paulina
Proyama Łask
5.
Kuźniak Michał
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do
6.
Ruszkowski Dawid
Spider Złotów
7.
Szczepańska Angelika
Proyama Łask
8.
Biernacki Gabriel
Klub Sportów Walki Mix-Team Wręczyca Wielka
K1
9.
Siek Dawid
Sporty Walki Piła
10.
Niemyjska Magdalena
Golden Dragon Bydgoszcz
11.
Lasota Tomasz
Toma Center Piotrków Trybun
12.
Woźniak Piotr
Sporty Walki Piła
13.
Lis Filip
Palestra Warszawa
14.
Siebyła Alicja
Dragon Starachowice
15.
Grabski Maciej
Tarnobrzeski Klub Karate
16.
Knap Damian
Palestra Warszawa
17.
Zimoch Jakub
SKF Boxing Zielona Góra

Kadra trenerska:
1. Łukasz Rola
2. Tomasz Szczepaniuk
3. Marek Jasiński
Zapytaj o ofertę









WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL