W dniach 14-16.12.2018 r. w Warszawie odbędzie się konsultacja szkoleniowa kadry low kick i K1 juniorów oraz juniorów młodszych. Zakwaterowanie i wyżywienie w Hotelu Czerniewski ul. Jutrzenki 119, 02-231 Warszawa. Akcja finansowana jest ze środków ministerialnych.
Szczegółowy plan konsultacji przedstawia się następująco:
WTOREK 14.12.2018 r. | Przyjazd do godz 19.00 | Odprawa o godz 21.00 | ||
SOBOTA 15.12.2018 r. | 7.00 – rozruch | 11.00 – trening I | 17.00 – trening II | 21.00 – odprawa |
NIEDZIELA 16.12.2018 r. | 7.00 – rozruch | 11.00 – trening I | 17.00 – trening II | 21.00 – odprawa |
Lista uczestników konsultacji
l.p. | Nazwisko i imię | Klub |
Low kick | ||
1. | Świca Julia | Legion Głogów |
2. | Mądraszewska Aleksandra | Champion Gdańsk |
3. | Stępień Piotr | FF Sport Opoczno |
4. | Adamczewski Kacper | Gym Fight Wrocław |
5. | Barczak Dawid | Center Team Odolanów |
6. | Kuźniak Sebastian | Bartoszycka Szkoła Taekwon-do |
7. | Tymiński Jakub | Hunter Gym Bydgoszcz |
8. | Ciborska Justyna | Najemnik Gliwice |
9. | Grzegórska Paulina | Proyama Łask |
10. | Kuźniak Michał | Bartoszycka Szkoła Taekwon-do |
11. | Ruszkowski Dawid | Spider Złotów |
12. | Szczepańska Angelika | Proyama Łask |
13. | Biernacki Gabriel | Klub Sportów Walki Mix-Team Wręczyca Wielka |
14. | Grzegorz Smarż | Ognisko TKKF Olimp Legnica |
15. | Nicola Kaczmarek | KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ |
16. | Dariusz Giera | MKS Wicher Kobyłka |
17. | Jakub Siemek | Legion Głogów |
18. | Mikołaj Mądzik | SKK Kielce |
K1 | ||
19. | Kierczyńska Martyna | Legion Głogów |
20. | Fijałkowska Agata | UKS Sanda Płock |
21. | Gunia Adrian | Dragon Starachowice |
22. | Hołodniuk Miłosz | Puncher Wrocław |
23. | Zawłocki Filip | Dragon Starachowice |
24. | Siek Dawid | Sporty Walki Piła |
25. | Niemyjska Magdalena | Golden Dragon Bydgoszcz |
26. | Lasota Tomasz | Toma Center Piotrków Trybun |
27. | Woźniak Piotr | Sporty Walki Piła |
28. | Lis Filip | Palestra Warszawa |
29. | Siebyła Alicja | Dragon Starachowice |
30. | Grabski Maciej | Tarnobrzeski Klub Karate |
31. | Knap Damian | Palestra Warszawa |
32. | Zimoch Jakub | SKF Boxing Zielona Góra |
33. | Bartosz Wójcik | Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz |
34. | Patryk Czestkoski | Legion Głogów |
35. | Marcel Drajer | Spider Złotów |
Kadra trenerska:
1. Łukasz Rola
2. Tomasz Szczepaniuk
3. Marek Jasiński