Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Obóz kadry narodowej Kadetów Kick Light_14-20.07.2019 - Górki Wielkie

OBÓZ KADRY NARODOWEJ KADETÓW KICK LIGHT
KOSZT 500 PLN – DOJAZD W ZAKRESIE WŁASNYM
TERMIN: 14-20.07.2019

Ośrodek Sportowo – Rekreacyjny SANGOS
43-436 Górki Wielkie ul. Zofii Kossak 43
Prosimy trenerów bądź zawodników powołanych na obóz Kadry Narodowej Kadetów KL o potwierdzenie udziału najpóźniej do 15 kwietnia br. pod adresem e-mail: fullcon@wp.pl

POWOŁANIA DO KADRY NARODOWEJ OTRZYMUJĄ:

1.Armin Wilczewski (PCNP Rebelia Kartuzy)
2.Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
3.Piotr Glegoła (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
4.Bartosz Rudziński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
5.Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
6.Szymon Lewandowski (UKS Sanda Płock)
7.Marcel Nowak (KS POLONIA 1912 Leszno)
8.Szymon Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)
9.Kacper Krygier (KS Sporty Walki Piła)
10.Szymon Oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
11.Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
12.Olaf Radoch (SKF Boksing Zielona Góra)
13.Antoni Chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
14.Patryk Bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
15.Maciej Zalcfedel (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
16.Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
17.Miłosz Bogucki (KS Sporty Walki Piła)
18.Julian Graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
19.Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
20.Adam Sawicki (CSW Champion Lubawa)
21.Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
22.Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
23.Karol Stotko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
24.Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
25.Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
26.Michał Kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
27.Michał Borowski (CSW Champion Lubawa)
28.Oleksandr Sorochynskiy (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
29.Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
30.Wiktoria Kamianowska (X Fight Piaseczno)
31.Anna Rusiecka (KS POLONIA 1912 Leszno)
32.Amelia Łakomska (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
33.Oliwia Sikorska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
34.Natalia Jastrzębska (X Fight Piaseczno)
35.Alicja Bartosińska (KS Sporty Walki Piła)
36.Julia Stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
37.Amelia Rachwalik (UKS EVAN Nowy Sącz)
38.Oliwia Orzechowska (UKS EVAN Nowy Sącz)
39.Patrycja Kłosiewicz (X Fight Piaseczno)
40.Wiktoria Czyżewska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
41.Justyna Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
42.Agata Witomska (GSWW Najemnik Gliwice)
43.Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
44.Julia Wojtan (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
45.Gabriela Migda (UKS EVAN Nowy Sącz)
46.Sandra Biegalewska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
47.Samanta Klein (Zamek Kurzętnik)
48.Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
49.Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
50.Zuzanna Szymaniak (Klub Bokserski Legia Warszawa)
51.Oliwia Czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
52.Agata Durczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
53.Patrycja Pawikowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
54.Natalia Mieczkowska (CSW Champion Lubawa)

Zapytaj o ofertę









WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL