Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Obóz kadry narodowej kadetów KL - 14-20.07.2019 - Górki Wielkie

OBÓZ KADRY NARODOWEJ KADETÓW K-L
KOSZT 500 PLN – DOJAZD W ZAKRESIE WŁASNYM
TERMIN: 14-20.07.2019
Ośrodek Sportowo – Rekreacyjny SANGOS
43-436 Górki wielkie ul. Zofii Kossak 43
Ostateczny skład zawodników, którzy potwierdzili swój udział w obozie Kadry Narodowej Kadetów w wersji Kick-Light! Jeśli ktoś z różnych powodów chciałby zrezygnować z udziału bardzo proszę o niezwłoczną informację pod adresem e-mail: fullcon@wp.pl

UDZIAŁ POTWIERDZILI:
1. Igor Wachowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
2. Piotr Glegoła (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
3. Bartosz Rudziński (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
4. Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek)
5. Szymon Lewandowski (UKS Sanda Płock)
6. Szymon Słotwiński (Team Fighting Zielona Góra)
7. Kacper Krygier (KS Sporty Walki Piła)
8. Szymon Oblaciński (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
9. Jakub Bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
10. Olaf Radoch (SKF Boksing Zielona Góra)
11. Maciej Zalcfedel (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Włocławek)
12. Filip Suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
13. Miłosz Bogucki (KS Sporty Walki Piła)
14. Cezary Aderek (X Fight Piaseczno)
15. Adam Sawicki (CSW Champion Lubawa)
16. Radosław Kopyra (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska)
17. Maciej Zyz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
18. Karol Stotko (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
19. Adrian Januszewski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
20. Mieszko Siemiątkowski (Zamek Kurzętnik)
21. Michał Kaczor (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
22. Michał Borowski (CSW Champion Lubawa)
23. Oleksandr Sorochynskiy (NINJA ACADEMY WARSZAWA)
24. Wiktoria Ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
25. Oliwia Sikorska (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
26. Natalia Jastrzębska (X Fight Piaseczno)
27. Alicja Bartosińska (KS Sporty Walki Piła)
28. Julia Stasiuk (KKT Bałtyk Koszalin)
29. Justyna Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice)
30. Agata Witomska (GSWW Najemnik Gliwice)
31. Natalia Maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
32. Sandra Biegalewska (Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion)
33. Wioleta Grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
34. Klaudia Mazur (SKF Boksing Zielona Góra)
35. Zuzanna Szymaniak (Klub Bokserski Legia Warszawa)
36. Agata Durczyńska (Klub Sportowy Pretorium Poznań)
37. Patrycja Pawikowska (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
38. Xavier Rzeszut (KS Sporty Walki Piła)
39. Julia Niewiadomska (Gladiator Binczarowa)
40. Pola Stołowska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
41. Łukasz Gumiński (Zamek Kurzętnik)
42. Kamil Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
43. Dawid Mączkowski (Zamek Kurzętnik)
44. Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek)
SZCZEGÓŁY OBOZU W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE!

Trenerzy Kadry Kadetów KL
Rafał Mazurowski & as. Piotr Nasulewicz
Załączone pliki
- KADET K-L OBÓZ 2019.doc
Zapytaj o ofertę









WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL