Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 9Liczba zawodników w formule light-contact - 30
Zestawienie ogólne:
- light-contact Junior [mężczyźni]: 7
- light-contact Junior [kobiety]: 5
- light-contact Kadet starszy [mężczyźni]: 6
- light-contact Kadet starszy [kobiety]: 8
- light-contact Kadet mlodszy [mężczyźni]: 1
- light-contact Kadet mlodszy [kobiety]: 3
Formuła: light-contact
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- rafał jaworski (UKS Sanda Płock)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- marcel skrzyszewski (X Fight Piaseczno)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- grzegorz błotnicki (A&W Team Obrowo)
- radosław kuzia (UKS Sanda Płock)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- cezary nykiel (KS Ziętek Team Kalisz)
- filip topolski (KS Ziętek Team Kalisz)
- paweł grzymała (UKS Sanda Płock)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- paulina stenka (GOSRiT Luzino)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- agata fijałkowska (UKS Sanda Płock)
- zuzanna kalbarczyk (GOSRiT Luzino)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- dominika gapińska (A&W Team Obrowo)
- klaudia kozłowska (UKS Sanda Płock)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- arkadiusz socha (NKSW Bastion)
- krystian kopacz (X Fight Piaseczno)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- michał błotnicki (A&W Team Obrowo)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- adrian sęderecki (KS Ziętek Team Kalisz)
- jakub bilski (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- damian gawłowski (KS Ziętek Team Kalisz)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- nikola drzyzga (NKSW Bastion)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- wanessa adamska (A&W Team Obrowo)
- michelle maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- maja popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- patrycja kłosiewicz (X Fight Piaseczno)
- dominika tchorek (UKS Sanda Płock)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- julia kabzińska (KS Ziętek Team Kalisz)
- natalia maćkiewicz (A&W Team Obrowo)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- dorian kupc (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- ewelina janus (NKSW Bastion)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- marysia ryć (A&W Team Obrowo)
- aleksandra lipińska (UKS Sanda Płock)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 30
- A&W Team Obrowo (6)
- GOSRiT Luzino (2)
- KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa (2)
- KS Ziętek Team Kalisz (5)
- NKSW Bastion (3)
- UKS Relaks Skarżysko Kamienna (1)
- UKS Sanda Płock (7)
- Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe (2)
- X Fight Piaseczno (3)