Walka 1, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Grzegorz Weiser Klub ATOM Świebodzin | Bartosz Żuk Fight Club Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 2, Finał kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Jarosław Pabich Fight Club Zielona Góra | Andrzej Pąk Fight Club Zielona Góra |
1 - 2 | |
Walka 3, Finał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Krzysztof Górski Ognisko TKKF Olimp Legnica | Mieszko Idkowiak Klub ATOM Świebodzin |
3 - 0 | |
Walka 4, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Jacek Kowalczyk Klub Sportów Walki START Częstochowa | Patryk Cukier Fight Club Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 6, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Dominik Skowronek Klub ATOM Świebodzin | Wojciech Wójcik Ognisko TKKF Olimp Legnica |
0 - 3 | |
Walka 7, Finał kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Konrad Gibki Klub Sportów Walki START Częstochowa | Dawid Tomczak KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
1 - 2 | |
Walka 8, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Jakub Dudek Gwardia Zielona Góra | Hubert Remin SKT Tiger Dzierżoniów |
0 - 3 | |
Walka 9, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Grzegorz Smarż Ognisko TKKF Olimp Legnica | Hubert Wendowski Gwardia Zielona Góra |
- AB1 | |
Walka 10, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Dominik Brodala KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Maksymilian Palej SKT Tiger Dzierżoniów |
0 - 3 | |
Walka 11, Półfinał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Maksym Szymczak Fight Club Zielona Góra | Kacper Słyk UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
- RSC1 | |
Walka 12, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg | |
Nikolas Szczepaniak KSW Gorzów | Remigiusz Czeponis KSW Gorzów |
1 - 2 | |
Walka 13, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Piotr Żmijak KSW Gorzów | Artur Piekuta Fight Club Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 14, Półfinał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Wojtek Zwierzyński KSW Gorzów | Aleksander Piasecki KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
0 - 3 | |
Walka 15, Półfinał kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Jacek Dycha Fight Club Zielona Góra | Bogumił Wiśniewski Ognisko TKKF Olimp Legnica |
3 - 0 | |
Walka 16, Półfinał kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Mateusz Sieniawski Fight Club Zielona Góra | Grzegorz Weiser Klub ATOM Świebodzin |
2 - 1 | |
Walka 17, Finał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Robert Antczak KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Jacek Kowalczyk Klub Sportów Walki START Częstochowa |
0 - 3 | |
Walka 18, Finał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Sebastian Rodewald Ognisko TKKF Olimp Legnica | Wojciech Wójcik Ognisko TKKF Olimp Legnica |
0 - 3 | |
Walka 19, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Maksymilian Palej SKT Tiger Dzierżoniów | Maksym Szymczak Fight Club Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 20, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Artur Piekuta Fight Club Zielona Góra | Aleksander Piasecki KS Polonia 1912 Leszno Leszno |
3 - 0 | |
Walka 21, Finał kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Jacek Dycha Fight Club Zielona Góra | Mateusz Sieniawski Fight Club Zielona Góra |
- AB1 | |
Walka 22, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Filip Szczypula KKS Sporty Walki Poznań | Adam Szczepanik Ognisko TKKF Olimp Legnica |
3 - 0 | |
Walka 23, Finał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Konrad Goździk Ognisko TKKF Olimp Legnica | Filip Szczypula KKS Sporty Walki Poznań |
0 - 3 |