Statystyki zgłoszeń
Liczba zgłoszonych klubów: 25Liczba zawodników w formule point-fighting - 74
Liczba zawodników w formule light-contact - 115
Liczba zawodników w formule kick-light - 97
Łącznie zgłoszonych zawodników: 286
Zestawienie ogólne:
- point-fighting Senior [mężczyźni]: 8
- point-fighting Senior [kobiety]: 1
- point-fighting Junior [mężczyźni]: 9
- point-fighting Junior [kobiety]: 6
- point-fighting Kadet starszy [mężczyźni]: 11
- point-fighting Kadet starszy [kobiety]: 9
- point-fighting Kadet mlodszy [mężczyźni]: 19
- point-fighting Kadet mlodszy [kobiety]: 11
- light-contact Senior [mężczyźni]: 19
- light-contact Senior [kobiety]: 3
- light-contact Junior [mężczyźni]: 14
- light-contact Junior [kobiety]: 11
- light-contact Kadet starszy [mężczyźni]: 22
- light-contact Kadet starszy [kobiety]: 17
- light-contact Kadet mlodszy [mężczyźni]: 15
- light-contact Kadet mlodszy [kobiety]: 14
- kick-light Senior [mężczyźni]: 30
- kick-light Junior [mężczyźni]: 15
- kick-light Junior [kobiety]: 6
- kick-light Kadet starszy [mężczyźni]: 16
- kick-light Kadet starszy [kobiety]: 8
- kick-light Kadet mlodszy [mężczyźni]: 12
- kick-light Kadet mlodszy [kobiety]: 10
Formuła: point-fighting
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- tomasz bąk (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- krzysztof majcher (KS FUX Zabrze)
- Łukasz morżoł (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- radosŁaw gruszka (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- tymoteusz szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- filip mijalski (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- karol marcisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- rafał trzciński (ASW Fighter Mogilany)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- justyna rosłon (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kacper kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kacper kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- mariusz nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- tomasz dobrowolski (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- marek bochenek (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- paweł zdun (DAN Świdnik)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maciej kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- mariusz nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- maciej kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -70kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- paulina rosłon (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- paulina rosłon (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- katarzyna kowal (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- weronika grudzińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- aleksandra gątkowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- natalia chaŁupa (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- bartosz gardas (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- samuel rogacki (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- antoni chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- bartosz gwizdaŁa (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- sebastian duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- tymoteusz kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- sylwester reymann (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- michaŁ oleks (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- ruben zgryza (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- kewin kozłowski (KSW Łuków)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- michelle maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- maja popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- agata witomska (GSWW Najemnik Gliwice)
- michelle maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- maja popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- kinga konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- aleksandra kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- natalia zarzycka (KSW Łuków)
- marta pawlikowska (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- kacper milka (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- marcel Ślęzak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- mikołaj drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- daniel zeman (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- bartosz zegan (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- filip suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- wojciech legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- jakub hodurek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- rafaŁ szczĘch (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- paweł witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
- kacper lasa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- bartosz kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- jakub szczĘch (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- wojciech bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- kacper krok (Gladiator Binczarowa)
- kamil salamończyk (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- adrian duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- alan kuraj (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- adrian citak (UKS Fenix Krzyżówka)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +47kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- oliwia kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- amelia simińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- natalia zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- oliwia czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- emilia kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- aleksandra tomczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- dominika niemic (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- wiktoria skrobas (KSW Łuków)
- patrycja pawlikowska (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- amelia wasilewska (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -28kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julia bajek (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 74
Formuła: light-contact
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- krzysztof majcher (KS FUX Zabrze)
- artur borkowski (Klub Sztuk i Sportów Walki Shogun Mysłowice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maciej hejduk (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- piotr paszczak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- wojciech Świadek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- michał marczak (UKS Diament Pstrągowa)
- paweł kozyra (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- radosŁaw gruszka (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- wojciech buś (UKS Diament Pstrągowa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- michał kośmider (GSWW Najemnik Gliwice)
- michał bartosik (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- piotr skowron (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- tymoteusz szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- sebastian grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- denis gierat (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- karol marcisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- adrian mierzwa (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- rafał trzciński (ASW Fighter Mogilany)
- jakub strzyżewski (KSW Łuków)
Senior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- justyna rosłon (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- gabriela banach (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- monika puzio (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- bartłomiej pitala (ASW Fighter Mogilany)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kacper kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- kacper kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- kacper sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- tomasz dobrowolski (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- marek bochenek (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- paweł zdun (DAN Świdnik)
- michał rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- kamil szczygielski (KSW Łuków)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- maciej kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- szymon myjak (UKS Fenix Krzyżówka)
- mariusz nowak (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- konrad gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- maciej kasprzyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- justyna ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
- paulina mazur (Klub Sztuk i Sportów Walki Shogun Mysłowice)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- paulina rosłon (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- katarzyna kowal (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- wiktoria widuła (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- weronika grudzińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- karolina krok (Gladiator Binczarowa)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- aleksandra gątkowska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- natalia chaŁupa (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- marta skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- nikola kaleta (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- gabriel biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- maciej mościcki (KSW Łuków)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- kacper gidek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- batrosz gardas (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- marceli drapacz (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- patryk lech (Paco Team Katowice)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- bartosz gardas (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- bartosz bucki (Klub Sztuk i Sportów Walki Shogun Mysłowice)
- aleksander tendera (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- samuel rogacki (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- antoni chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- bartosz gwizdaŁa (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- igor dobosz (Gladiator Binczarowa 2)
- jakub wiechec (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- jakub skabluk (GSWW Najemnik Gliwice)
- sebastian duda (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- tymoteusz kopa (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- sylwester reymann (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- michaŁ oleks (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- patryk bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- ruben zgryza (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: +65kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- aleksandra michalak (KSW Łuków)
- kinga komorowska (KSW Łuków)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- martyna czerepińska (KSW Łuków)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- michelle maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- maja popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- monika olszewska (KSW Łuków)
- martyna czerepińska (KSW Łuków)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- agata witomska (GSWW Najemnik Gliwice)
- julia mokrzanowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- michelle maier (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- maja popczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- kinga konieczny (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- aleksandra kucharz (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- anna legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- karolina wójcik (Polska Organizacja Jiujutsu JAWORZNO)
- natalia zarzycka (KSW Łuków)
- marta pawlikowska (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- oskar witek (Paco Team Katowice)
- mikołaj drożdż (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- patryk ficoń (Polska Organizacja Jiujutsu JAWORZNO)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- szymon lichota (GSWW Najemnik Gliwice)
- filip suder (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- mikołaj prechitko (Gladiator Binczarowa 2)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- rafaŁ szczĘch (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- oskar gryzełko (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- wojciech legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- paweł witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
- bartosz kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- jakub szczĘch (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- michał horodyski (UKS EVAN Nowy Sącz)
- wojciech bar (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- kamil salamończyk (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- oliwia kołodziejczyk (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- wiktoria ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- zuzanna bujakiewicz (Polska Organizacja Jiujutsu JAWORZNO)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- natalia zawalska (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- nadia basta (Gladiator Binczarowa 2)
- wioleta grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- emilia kozioł (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- dominika niemiec (Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka)
- wiktoria skrobas (KSW Łuków)
- patrycja pawlikowska (KSW Łuków)
- oliwia czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- agata pniak (KS FUX Zabrze)
- amelia wasilewska (KSW Łuków)
- anna baran (UKS EVAN Nowy Sącz)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 115
Formuła: kick-light
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +94kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- krzysztof majcher (KS FUX Zabrze)
- kacper ryczko (Klub Sztuk i Sportów Walki Shogun Mysłowice)
- michał urbański (Klub Sztuk i Sportów Walki Shogun Mysłowice)
- artur borkowski (Klub Sztuk i Sportów Walki Shogun Mysłowice)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- maciej hejduk (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- piotr paszczak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -89kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- wojciech Świadek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- michał marczak (UKS Diament Pstrągowa)
- wojciech chochół (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- radosŁaw gruszka (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- sebastian kostka (Klub Sztuk i Sportów Walki Shogun Mysłowice)
- michał mocny (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- wojciech buś (UKS Diament Pstrągowa)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- michał kośmider (GSWW Najemnik Gliwice)
- paweł chlebda (ASW Fighter Mogilany)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- piotr skowron (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- tymoteusz szczuka (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- dawid rychter (UKS Rędziny)
- dawid babiuch (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- sebastian grabski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- denis gierat (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 6
- karol marcisz (KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa)
- piotr stolecki (Klub Sztuk i Sportów Walki Shogun Mysłowice)
- sławomir dąbek (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- marcin starzykiewicz (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- jakub strzyżewski (KSW Łuków)
- mateusz jeziorski (ASW Fighter Mogilany)
Senior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -63kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- sebastian francuz (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- martin wręczycki (Lubliniecki Klub Oyama Karate)
- przemysław brzózka (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -94kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- bartłomiej pitala (ASW Fighter Mogilany)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -84kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- bartłomiej pitala (ASW Fighter Mogilany)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -79kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- jakub motyka (ASW Fighter Mogilany)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -74kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- tymoteusz rymar (ASW Fighter Mogilany)
- błażej ciesielczyk (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
- kacper sacher (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 7
- tomasz dobrowolski (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- marek bochenk (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- kamil szczygielski (KSW Łuków)
- paweł zdun (DAN Świdnik)
- sebastian mikulski (Gladiator Binczarowa)
- michał rejdych (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- christian holst (ASW Fighter Mogilany)
Junior [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- konrad gibki (Klub Sportów Walki START Częstochowa)
- kwintyn wilk (UKS Rędziny)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: +70kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- justyna ciborska (GSWW Najemnik Gliwice)
- natalia tylkowska (Klub Sztuk i Sportów Walki Shogun Mysłowice)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -65kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- kamila lubińska (ASW Fighter Mogilany)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -60kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- katarzyna kowal (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- wiktoria widuła (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
Junior [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- marta skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: +69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- gabriel biernacki (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- wojtek sosna (Klub Sztuk i Sportów Walki Shogun Mysłowice)
- maciej mościcki (KSW Łuków)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -69kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- marceli drapacz (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- nikolas nowakowski (Klub Sztuk i Sportów Walki Shogun Mysłowice)
- patryk lech (Paco Team Katowice)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -57kg
Zgłoszonych zawodników: 5
- antoni chrostowski (Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
- paweł piątkowski (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
- igor dobosz (Gladiator Binczarowa 2)
- kacper zając (Gladiator Binczarowa)
- daniel bukowski (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- jakub skabluk (GSWW Najemnik Gliwice)
- michaŁ oleks (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- szymon góra (Gladiator Binczarowa)
- patryk bodzek (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 1
- julian graboś (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -55kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- agata witomska (GSWW Najemnik Gliwice)
- julia mokrzanowska (UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria)
- julia niewiadomska (Gladiator Binczarowa)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- kornelia drożdżak (UKS Fenix Krzyżówka)
- blanka prechitko (Gladiator Binczarowa 2)
- anna legień (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet starszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -46kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- natalia zarzycka (KSW Łuków)
- marta pawlikowska (KSW Łuków)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -52kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- marcel Ślęzak (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- oskar witek (Paco Team Katowice)
- hubert myjkowski (Gladiator Binczarowa)
- miłosz bednarowicz (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -47kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- szymon lichota (GSWW Najemnik Gliwice)
- bartosz zegan (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- jakub hodurek (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- rafaŁ szczĘch (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- klaudiusz wojciechowski (Gladiator Binczarowa)
Kadet mlodszy [mężczyźni]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 3
- paweł witomski (GSWW Najemnik Gliwice)
- jakub szczĘch (JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO)
- kacper krok (Gladiator Binczarowa)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -50kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- amelia siemińska (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- wiktoria ziober (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -42kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- nadia basta (Gladiator Binczarowa 2)
- wioleta grodzka (UKS Diament Pstrągowa)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -37kg
Zgłoszonych zawodników: 4
- patrycja pawlikowska (KSW Łuków)
- wiktoria skrobas (KSW Łuków)
- aleksandra tomczyk (Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin)
- oliwia czader (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Kadet mlodszy [kobiety]
Kategoria wagowa: -32kg
Zgłoszonych zawodników: 2
- amelia wasilewska (KSW Łuków)
- agata pniak (KS FUX Zabrze)
Łącznie zgłoszonych zawodników: 97
- ASW Fighter Mogilany (11)
- Beskid Dragon Bielsko-Biała (23)
- Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin (24)
- DAN Świdnik (3)
- Gladiator Binczarowa (9)
- Gladiator Binczarowa 2 (6)
- GSWW Najemnik Gliwice (14)
- JASTRZĘBSKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI KEIKO (24)
- Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka (9)
- Klub Sportów Walki START Częstochowa (3)
- Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów (18)
- KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa (46)
- Klub Sztuk i Sportów Walki Shogun Mysłowice (11)
- Krakowska Szkoła Sportowa SMOK (8)
- KS FUX Zabrze (5)
- KSW Łuków (29)
- Lubliniecki Klub Oyama Karate (1)
- Paco Team Katowice (4)
- Polska Organizacja Jiujutsu JAWORZNO (3)
- UKS Diament Pstrągowa (6)
- UKS EVAN Nowy Sącz (2)
- UKS Fenix Krzyżówka (4)
- UKS Rędziny (2)
- UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria (10)
- Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka (12)