Walka 1, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Maciej Głogowski Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Kamil Frankowski FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 2, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Kacper Durkiewicz Fight Club Zielona Góra | Mateusz Strózik UKS Thor Szkoła Walki Ełk |
0 - 3 | |
Walka 3, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Damian Jabłoński Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Patryk Pałys Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
3 - 0 | |
Walka 4, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Daniel Maciejko Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Radosław Bińkowski KT Legia Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 5, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Damian Tyszkiewicz SKF Boksing Zielona Góra | Krzysztof Łuniewicz-stępniak Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
0 - 3 | |
Walka 6, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Mateusz Milian Fight Club Zielona Góra | Jakub Garcki Agoga Gym Lębork |
3 - 0 | |
Walka 7, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Paweł Wróblewski Gdański Klub Kick Boxingu DUET | Kacper Kadłubicki Beskid Dragon Bielsko-Biała |
2 - 1 | |
Walka 8, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Damian Salwin KT Legia Warszawa | Filip Sadowski Agoga Gym Lębork |
3 - 0 | |
Walka 9, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Sebastian Kołakowski Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Adam Szczęsny Alkon Szczecin |
0 - 3 | |
Walka 10, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Maciej Wiączek Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Wojciech Zając SMOK Toruń |
1 - 2 | |
Walka 11, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Mateusz Niżejewski LKSW Pomorze Świnoujście | Karol Sokołowski Klub Sportów Walki Włocławek |
3 - 0 | |
Walka 12, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Bartłomiej Salak KT Legia Warszawa | Damian Mróz Fight Club Zielona Góra |
- RSC1 | |
Walka 13, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Tomasz Sołtys Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Łukasz Jakubczyk Alien Kick Łódź |
0 - 3 | |
Walka 14, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Daniel Pałys Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej | Maciej Kulaszewicz PCNP Rebelia Kartuzy |
0 - 3 | |
Walka 15, 1/16 kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Paweł Świeczkowski Gdański Klub Kick Boxingu DUET | Piotr Antos Krakowska Akademia Taekwon-do |
3 - 0 | |
Walka 16, 1/16 kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Damian Zarazik Beskid Dragon Bielsko-Biała | Kamil Frankowski FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 17, 1/16 kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Nikodem Bigus PCNP Rebelia Kartuzy | Mateusz Strózik UKS Thor Szkoła Walki Ełk |
3 - 0 | |
Walka 18, 1/16 kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Dominik Król KS Ziętek Team Kalisz | Damian Jabłoński Klub Sportowy Semiramida Pułtusk |
- WO | |
Walka 19, 1/16 kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Adrian Sulewski KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Daniel Maciejko Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
3 - 0 | |
Walka 20, 1/16 kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Michał Jarząbek FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra | Krzysztof Łuniewicz-stępniak Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
0 - 3 | |
Walka 21, 1/16 kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Adrian Durma Elbląski Klub Karate | Mateusz Milian Fight Club Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 22, 1/16 kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Patryk Jankowski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Paweł Wróblewski Gdański Klub Kick Boxingu DUET |
2 - 1 | |
Walka 23, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Patryk Czestkowski Legion Głogów | Cezary Nykiel KS Ziętek Team Kalisz |
0 - 3 | |
Walka 24, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Michał Haiwka KS Sporty Walki Piła | Patryk Czarnecki MKS Wicher Kobyłka |
2 - 1 | |
Walka 25, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra | Piotr Stępień MUKSW FF SPORT OPOCZNO |
3 - 0 | |
Walka 26, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Jakub Siemek Legion Głogów | Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
0 - 3 | |
Walka 27, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Piotr Woźniak KS Sporty Walki Piła | Eryk Jóskowski Champion Gdańsk |
2 - 1 | |
Walka 28, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Jakub Kobus KS Sporty Walki Piła | Paweł Grzymała UKS Sanda Płock |
0 - 3 | |
Walka 29, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Julia Dzierżanowska Alien Kick Łódź | Wiktoria Chomicz Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice |
3 - 0 | |
Walka 30, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Karolina Barska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Wiktoria Szerszeń KO Team Otwock |
3 - 0 | |
Walka 31, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Sandra Malczewska Alien Kick Łódź | Paulina Matera MKS Wicher Kobyłka |
0 - 3 | |
Walka 32, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Wiktoria Widuła Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Julia Blatkiewicz UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 | |
Walka 33, Przedwalka kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Bartosz Ulenberg Agoga Gym Lębork | Patryk Czyrski PCNP Rebelia Kartuzy |
3 - 0 | |
Walka 34, Przedwalka kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Błażej Wrona KS Ziętek Team Kalisz | Robert Fiskus Agoga Gym Lębork |
2 - 1 | |
Walka 35, Przedwalka kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Dariusz Stanek Agoga Gym Lębork | Tomasz Koniarski Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
0 - 3 | |
Walka 36, Przedwalka kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Tomasz Ponder Agoga Gym Lębork | Karol Ciulkin KT Legia Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 37, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Kamil Mateja PCNP Rebelia Kartuzy | Damian Salwin KT Legia Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 38, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Adam Szczęsny Alkon Szczecin | Wojciech Zając SMOK Toruń |
0 - 3 | |
Walka 39, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Mateusz Niżejewski LKSW Pomorze Świnoujście | Bartłomiej Salak KT Legia Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 40, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Łukasz Jakubczyk Alien Kick Łódź | Maciej Kulaszewicz PCNP Rebelia Kartuzy |
3 - 0 | |
Walka 41, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Paweł Świeczkowski Gdański Klub Kick Boxingu DUET | Kamil Frankowski FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 42, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Nikodem Bigus PCNP Rebelia Kartuzy | Dominik Król KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 43, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Adrian Sulewski KS Beniaminek 03 Starogard Gdański | Krzysztof Łuniewicz-stępniak Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
3 - 0 | |
Walka 44, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Adrian Durma Elbląski Klub Karate | Patryk Jankowski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
3 - 0 | |
Walka 45, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -84kg | |
Wiktor Melka MUKSW FF SPORT OPOCZNO | Artur Wziątek Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
3 - 0 | |
Walka 46, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -84kg | |
Aleksander Drzewiecki Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Jakub Dudek Gwardia Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 47, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Roman Bushchak Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Dorian Kunicki Alien Kick Łódź |
2 - 1 | |
Walka 48, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Kacper Pietrak Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Mariusz Gołębiowski Klub Sportów Walki Włocławek |
0 - 3 | |
Walka 49, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Paweł Jagodziński Ożarowska Szkoła Kickboxingu | Michał Dymkowski KS Sporty Walki Piła |
3 - 0 | |
Walka 50, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -70kg | |
Karolina Szpakowska Alien Kick Łódź | Iza Wołos Stowarzyszenie PANZER Suwałki |
- WO | |
Walka 51, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -70kg | |
Lena Szymańska KS Ziętek Team Kalisz | Cecylia Somska LKSW Pomorze Świnoujście |
WO - | |
Walka 52, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -70kg | |
Roksana Sobczyk Alien Kick Łódź | Natalia Krupa MKS Kalina Lublin |
0 - 3 | |
Walka 53, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -50kg | |
Natalia Piętka KO Team Otwock | Oliwia Łukomska UKS Thor Szkoła Walki Ełk |
3 - 0 | |
Walka 54, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -50kg | |
Natalia Wajman Legion Głogów | Klaudia Cylke Gdański Klub Kick Boxingu DUET |
0 - 3 | |
Walka 55, Przedwalka kick-light / Junior [m] / +94kg | |
Kacper Popławski A&W Team Obrowo | Sergiusz Dalke Gwardia Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 56, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Dawid Tomczak KS Polonia 1912 Leszno Leszno | Cezary Nykiel KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 57, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Michał Haiwka KS Sporty Walki Piła | Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 58, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Mariusz Sołtysiak Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie |
0 - 3 | |
Walka 59, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Piotr Woźniak KS Sporty Walki Piła | Paweł Grzymała UKS Sanda Płock |
RSC2 - | |
Walka 60, Ćwierćfinał kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Agata Trepczyk PCNP Rebelia Kartuzy | Julia Dzierżanowska Alien Kick Łódź |
2 - 1 | |
Walka 61, Ćwierćfinał kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Anna Justyńska Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Karolina Barska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
0 - 3 | |
Walka 62, Ćwierćfinał kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Dominika Gapińska A&W Team Obrowo | Paulina Matera MKS Wicher Kobyłka |
0 - 3 | |
Walka 63, Ćwierćfinał kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Patrycja Ryńska Champion Gdańsk | Wiktoria Widuła Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka |
0 - 3 | |
Walka 64, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Patryk Proszek FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra | Bartosz Ulenberg Agoga Gym Lębork |
- WO | |
Walka 65, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Jacek Kozłowski SMOK Toruń | Błażej Wrona KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 66, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Patryk Płotka Agoga Gym Lębork | Tomasz Koniarski Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
DQ - | |
Walka 67, Ćwierćfinał kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Rafał Jaszczuk PCNP Rebelia Kartuzy | Tomasz Ponder Agoga Gym Lębork |
- DQ | |
Walka 68, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -84kg | |
Adrian Rak MKS Wicher Kobyłka | Mateusz Biernat KS Ziętek Team Kalisz |
- DQ | |
Walka 69, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -84kg | |
Michał Kuźniak Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce | Wiktor Melka MUKSW FF SPORT OPOCZNO |
DQ3 - | |
Walka 70, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -84kg | |
Nikodem Sura LKSW Pomorze Świnoujście | Aleksander Szlęk Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion |
1 - 2 | |
Walka 71, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -84kg | |
Oskar Ferens UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Aleksander Drzewiecki Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 72, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Michał Niemiero Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra | Kamil Paszkowski Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce |
- DQ2 | |
Walka 73, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Konrad Łaniewski CSW Champion Lubawa | Roman Bushchak Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
3 - 0 | |
Walka 74, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Krzysztof Giera MKS Wicher Kobyłka | Mariusz Gołębiowski Klub Sportów Walki Włocławek |
3 - 0 | |
Walka 75, Ćwierćfinał kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Klaudiusz Świstulski X Fight Piaseczno | Paweł Jagodziński Ożarowska Szkoła Kickboxingu |
DQ3 - |