Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

MP KL Kadetów Starszych i Młodszych, PF Kadetów, Juniorów i Seniorów_27-29.04.2018 - Mysiadło

Termin: 27.04.2018 - 29.04.2018
Lokalizacja: Mysiadło

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walki w niedzielę rozpoczynają się o godz. 8.00
Walka 1, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
Oliwia Ściągaj
X Fight Piaseczno
Wiktoria Domańska
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
11 - 1
Walka 2, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Wiktoria Bagniewska
KS START Działdowo
Nikola Barczyszyn
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
4 - 14
Walka 3, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Michelle Maier
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Maja Woźniak
DAN Świdnik
- WO
Walka 4, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Oliwia Kołodziejczyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Lucyna Wichowska
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
14 - 10
Walka 5, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Zuzanna Winiecka
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
Julia Stasiuk
KKT Bałtyk Koszalin
5 - 15
Walka 6, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Maja Popczyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Agnieszka Stempka
KS START Działdowo
11 - 1
Walka 7, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Monika Banaszek
Mazowieckie Centrum Tang Soo Do Kobyłka
Weronika Budnicka
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
10 - 5
Walka 8, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Natalia Woińska
X Fight Piaseczno
Emilia Zajdel
Beskid Dragon Bielsko-Biała
11 - 10
Walka 9, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Marta Pawlikowska
KSW Łuków
Julia Kabzińska
KS Ziętek Team Kalisz
13 - 3
Walka 10, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Natalia Maćkiewicz
A&W Team Obrowo
Natalia Żukowska
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
10 - 0
Walka 11, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Barbara Woźniak
SKF Boksing Zielona Góra
Małgorzata Nastały
GOSRiT Luzino
2 - 12
Walka 12, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Kinga Konieczny
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Ewelina Janus
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
8 - 4
Walka 13, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
Natalia Stemplewska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Aleksandra Kożak
MUKS Husaria Gołdap, Gołdap
12 - 2
Walka 14, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
Wiktoria Szmidt
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Nikola Drzyzga
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
0 - 10
Walka 15, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
Natalia Kowaleczko-krupa
KSW Gorzów
Oliwia Ściągaj
X Fight Piaseczno
1 - 11
Walka 16, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Nikola Barczyszyn
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Michelle Maier
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
9 - 14
Walka 17, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Oliwia Kołodziejczyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Julia Stasiuk
KKT Bałtyk Koszalin
21 - 10
Walka 18, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Nikola Siecińska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Maja Popczyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
14 - 3
Walka 19, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Monika Banaszek
Mazowieckie Centrum Tang Soo Do Kobyłka
Natalia Woińska
X Fight Piaseczno
2 - 12
Walka 20, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Marta Pawlikowska
KSW Łuków
Natalia Maćkiewicz
A&W Team Obrowo
13 - 12
Walka 21, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Małgorzata Nastały
GOSRiT Luzino
Kinga Konieczny
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
11 - 9
Walka 22, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
Michał Kaczor
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Kewin Kozłowski
KSW Łuków
12 - 2
Walka 23, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
Borys Perski
Klub Sportowy MAXIMUS Gdynia Wejherowo
Nikolas Szczepaniak
KSW Gorzów
1 - 11
Walka 24, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
Paulina Jabłońska
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Natalia Stemplewska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
2 - 12
Walka 25, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
Zuzanna Maj
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Anna Rusiecka
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
17 - 6
Walka 26, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -42kg
Wiktoria Rutkowska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Oliwia Pańczak
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
6 - 8
Walka 27, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
Nikola Drzyzga
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
Oliwia Ściągaj
X Fight Piaseczno
5 - 10
Walka 28, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Michelle Maier
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Oliwia Kołodziejczyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
19 - 15
Walka 29, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Nikola Siecińska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Natalia Woińska
X Fight Piaseczno
14 - 13
Walka 30, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Marta Pawlikowska
KSW Łuków
Małgorzata Nastały
GOSRiT Luzino
10 - 14
Walka 31, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
Michał Kaczor
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Nikolas Szczepaniak
KSW Gorzów
17 - 11
Walka 32, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Wiktoria Czader
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Wiktoria Brzozowska
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 33, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Nikola Nasulewicz
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Julia Szyjkowska
A&W Team Obrowo
AB1 -
Walka 34, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Marysia Ryć
A&W Team Obrowo
Natalia Mieczkowska
CSW Champion Lubawa
0 - 3
Walka 35, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Aleksandra Lipińska
UKS Sanda Płock
Oliwia Czader
Beskid Dragon Bielsko-Biała
0 - 3
Walka 36, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Nina Kiełbasa
UKS EVAN Nowy Sącz
Zuzanna Brandt
Champion Gdańsk
0 - 3
Walka 37, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Anna Prill
Champion Gdańsk
Wiktoria Skrobas
KSW Łuków
3 - 0
Walka 38, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Urszula Mikulska
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
Agata Durczyńska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
WO -
Walka 39, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Weronika Szmit
UKS EVAN Nowy Sącz
Daria Niciporuk
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 40, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -47kg
Maja Lebek
GSWW Najemnik Gliwice
Kinga Nowakowska
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 41, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
Wiktoria Ptaszyńska
Golden Dragon Bydgoszcz
Marika Szczepaniak
KSW Gorzów
0 - 3
Walka 42, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -57kg
Julka Grześ
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Amelia Szczudlińska
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
0 - 3
Walka 43, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Lena Kopistecka
CSW Champion Lubawa
Wiktoria Czader
Beskid Dragon Bielsko-Biała
- WO
Walka 44, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Ilona Kokoszka
Gladiator Binczarowa
Julia Szyjkowska
A&W Team Obrowo
0 - 3
Walka 45, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Gabriela Dębczyńska
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Natalia Mieczkowska
CSW Champion Lubawa
0 - 3
Walka 46, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Oliwia Czader
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Zuzanna Brandt
Champion Gdańsk
3 - 0
Walka 47, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Anastazja Żal
KS Ziętek Team Kalisz
Wiktoria Przybylska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
DQ -
Walka 48, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Simona Dejnowska
MLKS Spider Złotów
Anna Prill
Champion Gdańsk
0 - 3
Walka 49, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Laura Powalska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Agata Durczyńska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
0 - 3
Walka 50, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Alicja Mucha
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
Daria Niciporuk
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 51, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Wiktoria Domańska
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
Wiktoria Szmidt
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
3 - 0
Walka 52, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Nikola Drzyzga
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
Natalia Kowaleczko-krupa
KSW Gorzów
3 - 0
Walka 53, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Oliwia Ściągaj
X Fight Piaseczno
Martyna Czerepińska
KSW Łuków
3 - 0
Walka 54, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Wiktoria Ziober
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
Patrycja Kłosiewicz
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 55, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Patrycja Fusiarz
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Daria Zaręba
KT Legia Warszawa
3 - 0
Walka 56, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Oliwia Sikorska
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Nikola Barczyszyn
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
0 - 3
Walka 57, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Alicja Bartosińska
KS Sporty Walki Piła
Julia Stasiuk
KKT Bałtyk Koszalin
1 - 2
Walka 58, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Weronika Budnicka
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
Julia Praska
UKS Sanda Płock
3 - 0
Walka 59, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Julia Wojtan
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Weronika Kuc
Beskid Dragon Bielsko-Biała
- WO
Walka 60, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Amelia Cymerman
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Anita Rodak
KSW Łuków
3 - 0
Walka 61, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Marta Chomicz
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Natalia Woińska
X Fight Piaseczno
2 - 1
Walka 62, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Maja Popczyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Małgorzata Dolatowska
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
3 - 0
Walka 63, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Julia Mokrzanowska
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Nikola Siecińska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
0 - 3
Walka 64, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Julia Wiewióra
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Ligia Solecka
Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport
3 - 0
Walka 65, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Agnieszka Stempka
KS START Działdowo
Weronika Budnicka
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
0 - 3
Walka 66, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Julia Wojtan
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Amelia Cymerman
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
RSC2 -
Walka 67, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Marta Chomicz
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Maja Popczyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
AB1 -
Walka 68, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Nikola Siecińska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Julia Wiewióra
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
0 - 3
Walka 72, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Paulina Jabłońska
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Samanta Klein
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 73, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Wioleta Grodzka
UKS Diament Pstrągowa
Alicja Siebyła
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
0 - 3
Walka 74, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Aleksandra Kożak
MUKS Husaria Gołdap, Gołdap
Nikola Zaborowska
PCNP Rebelia Kartuzy
0 - 3
Walka 75, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Jan Gigoń
Champion Gdańsk
Kewin Kozłowski
KSW Łuków
0 - 3
Walka 76, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Miłosz Osiński
MUKS Husaria Gołdap, Gołdap
Nikolas Szczepaniak
KSW Gorzów
0 - 3
Walka 77, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Maciej Zyz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Kacper Kowalski
KS Sporty Walki Piła
3 - 0
Walka 78, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Klaudia Skapczyńska
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Wiktoria Ziober
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
0 - 3
Walka 79, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Wiktoria Bagniewska
KS START Działdowo
Patrycja Fusiarz
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
3 - 0
Walka 80, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Zuzanna Winiecka
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
Nikola Barczyszyn
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
0 - 3
Walka 81, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Amelia Rachwalik
UKS EVAN Nowy Sącz
Julia Stasiuk
KKT Bałtyk Koszalin
0 - 3
Walka 90, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Dominik Wasilewski
KSW Szczecinek
Kacper Ziętek
KS Ziętek Team Kalisz
- RSC1
Walka 91, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Kacper Dyduła
Łaski Klub Sztuk Walki
Kewin Kozłowski
KSW Łuków
- DQ2
Walka 92, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Bartosz Dopierała
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
Nikolas Szczepaniak
KSW Gorzów
0 - 3
Walka 93, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Michał Kaczor
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Maciej Zyz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
0 - 3
Walka 94, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Lena Kopistecka
CSW Champion Lubawa
Julia Szyjkowska
A&W Team Obrowo
0 - 3
Walka 95, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Natalia Mieczkowska
CSW Champion Lubawa
Oliwia Czader
Beskid Dragon Bielsko-Biała
0 - 3
Walka 96, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Wiktoria Przybylska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Anna Prill
Champion Gdańsk
- AB1
Walka 97, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Agata Durczyńska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Daria Niciporuk
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 98, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -47kg
Nadia Basta
Gladiator Binczarowa
Klaudia Mazur
SKF Boksing Zielona Góra
0 - 3
Walka 99, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -47kg
Zuzanna Święs
Gladiator Binczarowa
Maja Lebek
GSWW Najemnik Gliwice
0 - 3
Walka 100, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
Beata Fyda
Gladiator Binczarowa
Anna Baran
UKS EVAN Nowy Sącz
0 - 3
Walka 101, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
Angelika Markowska
Łaski Klub Sztuk Walki
Marika Szczepaniak
KSW Gorzów
3 - 0
Walka 102, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -57kg
Julia Deka
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
Nadia Czarnecka
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
AB2 -
Walka 103, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -57kg
Wiktoria Szumska
KSW Szczecinek
Amelia Szczudlińska
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
3 - 0
Walka 104, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Antonina Sułkowska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Wiktoria Domańska
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
0 - 3
Walka 105, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Nikola Drzyzga
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
Oliwia Ściągaj
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 106, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Wiktoria Ziober
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
Wiktoria Bagniewska
KS START Działdowo
3 - 0
Walka 107, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Nikola Barczyszyn
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Julia Stasiuk
KKT Bałtyk Koszalin
0 - 3
Walka 108, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Weronika Budnicka
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
Amelia Cymerman
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
0 - 3
Walka 109, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Maja Popczyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Julia Wiewióra
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
3 - 0
Walka 110, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Gabriela Migda
UKS EVAN Nowy Sącz
Samanta Klein
Zamek Kurzętnik
Walka 111, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Alicja Siebyła
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Nikola Zaborowska
PCNP Rebelia Kartuzy
Walka 112, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Dominik Wasilewski
KSW Szczecinek
Kacper Dyduła
Łaski Klub Sztuk Walki
2 - 1
Walka 113, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Nikolas Szczepaniak
KSW Gorzów
Maciej Zyz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
0 - 3
Walka 114, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Julia Szyjkowska
A&W Team Obrowo
Oliwia Czader
Beskid Dragon Bielsko-Biała
0 - 3
Walka 115, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Wiktoria Przybylska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Agata Durczyńska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
- AB1
Walka 116, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -47kg
Klaudia Mazur
SKF Boksing Zielona Góra
Maja Lebek
GSWW Najemnik Gliwice
- RSC1
Walka 117, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
Anna Baran
UKS EVAN Nowy Sącz
Angelika Markowska
Łaski Klub Sztuk Walki
- AB2
Walka 118, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -57kg
Nadia Czarnecka
Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno
Wiktoria Szumska
KSW Szczecinek
- AB1
Walka 119, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Wiktoria Domańska
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
Oliwia Ściągaj
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 120, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -60kg
Wiktoria Ziober
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
Julia Stasiuk
KKT Bałtyk Koszalin
2 - 1
Walka 121, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Amelia Cymerman
Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice
Maja Popczyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
0 - 3
Walka 122, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg


Walka 123, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Dominik Wasilewski
KSW Szczecinek
Maciej Zyz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
0 - 3
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL