Walka 1, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -89kg | |
Łukasz Rydzik Uniwersytet Rzeszowski | Daniel Piszcz Waleczna Lubelszczyzna Lublin |
0 - 3 | |
Walka 2, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -89kg | |
Rafał Janczewski Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w Pruszkowi | Sebastian Dziama Akademia Wojsk Lądowych |
0 - 3 | |
Walka 3, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -89kg | |
Przemysław Walków Checkmat Wrocław | Dominik Szymczak KU AZS WAT |
0 - 3 | |
Walka 4, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Bartłomiej Mienciuk KSW Szczecinek | Rafał Sztark Klub Sportów Walki START Częstochowa |
3 - 0 | |
Walka 5, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Adam Hirko SKF Boksing Zielona Góra | Kamil Daniec Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie |
3 - 0 | |
Walka 6, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Krystian Markiewicz Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie | Andrzej Pękała KU AZS Politechnika Lubelska |
- TKO2 | |
Walka 7, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Paweł Dawidziuk Human Białystok | Aleksander Jagiełło KU AZS Politechnika Lubelska |
3 - 0 | |
Walka 8, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Vladyslav Bilorus Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie | Dominik Bogacz Uniwersytet Rzeszowski |
3 - 0 | |
Walka 9, Półfinał light-contact / Senior [m] / -89kg | |
Mateusz Piwowarczyk Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Daniel Piszcz Waleczna Lubelszczyzna Lublin |
3 - 0 | |
Walka 10, Półfinał light-contact / Senior [m] / -89kg | |
Sebastian Dziama Akademia Wojsk Lądowych | Dominik Szymczak KU AZS WAT |
1 - 2 | |
Walka 11, Półfinał light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Michał Białek KU AZS Politechnika Lubelska | Bartłomiej Mienciuk KSW Szczecinek |
0 - 3 | |
Walka 12, Półfinał light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Piotr Kołakowski Zamek Kurzętnik | Adam Hirko SKF Boksing Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 13, Półfinał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Jan Marcinkiewicz Alien Kick Łódź | Krystian Markiewicz Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie |
0 - 3 | |
Walka 14, Półfinał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Paweł Dawidziuk Human Białystok | Vladyslav Bilorus Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie |
1 - 2 | |
Walka 15, Przedwalka light-contact / Senior [m] / +94kg | |
Jacek Kozłowski Akademia Morska w Gdyni | Krzysztof Kędzior UKS Diament Pstrągowa |
3 - 0 | |
Walka 16, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -84kg | |
Jakub Kalinowski Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej | Kacper Zaręba KU AZS WAT |
3 - 0 | |
Walka 17, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Mateusz Parat PWSZ KALISZ | Bartosz Golian Waleczna Lubelszczyzna Lublin |
3 - 0 | |
Walka 18, Przedwalka light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Mateusz Mazurek Alkon Szczecin | Mariusz Przewłocki Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 19, Przedwalka light-contact / Senior [k] / -55kg | |
Olena Shydlovska Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie | Martyna Sobkowiak AZS Uniwersytet Gdański |
3 - 0 | |
Walka 20, Finał light-contact / Senior [m] / -94kg | |
Adrian Płonka WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa | Jakub Kasica Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno |
DQ2 - | |
Walka 21, Finał light-contact / Senior [m] / +94kg | |
Daniel Kania Waleczna Lubelszczyzna Lublin | Jacek Kozłowski Akademia Morska w Gdyni |
0 - 3 | |
Walka 22, Finał light-contact / Senior [m] / -89kg | |
Mateusz Piwowarczyk Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Dominik Szymczak KU AZS WAT |
0 - 3 | |
Walka 23, Finał light-contact / Senior [m] / -84kg | |
Michał Czaja Waleczna Lubelszczyzna Lublin | Jakub Kalinowski Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
0 - 3 | |
Walka 24, Finał light-contact / Senior [m] / -79kg | |
Bartłomiej Mienciuk KSW Szczecinek | Piotr Kołakowski Zamek Kurzętnik |
3 - 0 | |
Walka 25, Finał light-contact / Senior [m] / -74kg | |
Krystian Markiewicz Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie | Vladyslav Bilorus Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie |
0 - 3 | |
Walka 26, Finał light-contact / Senior [m] / -69kg | |
Mateusz Dederko Uniwersytet w Białymstoku | Mateusz Parat PWSZ KALISZ |
3 - 0 | |
Walka 27, Finał light-contact / Senior [m] / -63kg | |
Robert Ułasiuk KU AZS Politechnika Lubelska | Mariusz Przewłocki Klub Sportowy SPARTA GYM Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 28, Finał light-contact / Senior [k] / -55kg | |
Paulina Szewczuk KU AZS Politechnika Lubelska | Olena Shydlovska Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie |
2 - 1 | |
Walka 29, Finał light-contact / Senior [k] / +70kg | |
Marta Lipka Collegium Medicum UMK Bydgoszcz | Karolina Mychlewicz A&W Team Obrowo |
3 - 0 | |
Walka 30, Finał light-contact / Senior [k] / -60kg | |
Ewa Sobiło Uniwersytet Rzeszowski | Sandra Bartkowska Wyższa Szkoła Zarządzania Gdańsk |
3 - 0 |