Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Owarta Śląska Liga Kickboxingu_08.12.2018 - Czeladź

Termin: 08.12.2018 - 08.12.2018
Lokalizacja: Czeladź

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Przemysław Sapiński
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Kacper Milka
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
15 - 13
Walka 2, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Igor Matlingiewicz
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Dominik Kiełbowicz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
0 - 10
Walka 3, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Sebastian Duda
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Michał Podborski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
5 - 12
Walka 4, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Zofia Urbaniec
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Nikola Bandachowicz
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
0 - 6
Walka 5, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Dominika Niemiec
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Julia Sikora
Kickboxing Małpka
6 - 10
Walka 6, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Daniel Kostyra
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Wojciech Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
1 - 11
Walka 7, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Piotr Kubasik
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Igor Czernicki
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
14 - 12
Walka 8, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Mateusz Sikora
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Bartosz Zegan
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
2 - 12
Walka 9, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -69kg
MAREK BOCHENEK
JCSW KEIKO
Jakub Rychlak
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
13 - 3
Walka 10, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Mateusz Kucharz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Przemysław Sapiński
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
11 - 1
Walka 11, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Dominik Kiełbowicz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Michał Podborski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
10 - 9
Walka 12, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Marika Wotlińska
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Klaudia Siwczyńska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
2 - 12
Walka 13, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Weronika Zawalska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Nikola Bandachowicz
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
7 - 6
Walka 14, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Piotr Kubasik
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Bartosz Zegan
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
12 - 13
Walka 15, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Mateusz Kucharz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Dominik Kiełbowicz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
3 - 11
Walka 16, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Klaudia Siwczyńska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Weronika Zawalska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
3 - 11
Walka 17, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Angelika Brunchard
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Amelia Prus
Akademia Sportów Walki WATAHA
8 - 6
Walka 18, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Natalia Zawalska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Julia Sikora
Kickboxing Małpka
10 - 0
Walka 19, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Igor Książek
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Wiktor Grabski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
0 - 8
Walka 20, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Maciej Perczak
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Wojciech Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
5 - 8
Walka 21, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Angelika Brunchard
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Natalia Zawalska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
2 - 7
Walka 22, Półfinał       point-fighting / Junior [m] / -74kg
Kacper Gidek
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Jan Stochniałek
Akademia Sportów Walki WATAHA
10 - 5
Walka 23, Półfinał       point-fighting / Junior [m] / -74kg
TOMASZ DOBROWOLSKI
JCSW KEIKO
Marcel Janik
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
6 - 3
Walka 24, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Wiktor Grabski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Wojciech Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
7 - 6
Walka 25, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
Aleksandra Tomczyk
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Afroditi Liveri
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
11 - 9
Walka 26, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Martyna Dubiel
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Aleksandra Prussak
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
14 - 4
Walka 27, Finał       point-fighting / Junior [m] / -74kg
Kacper Gidek
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
TOMASZ DOBROWOLSKI
JCSW KEIKO
9 - 15
Walka 28, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
SYLWESTER REYMANN
JCSW KEIKO
Filip Suder
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
3 - 7
Walka 29, Przedwalka       point-fighting / Junior [k] / -50kg
Magdalena Matyja
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Natalia Matusik
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
9 - 11
Walka 30, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Zuzanna Zgajewska
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Martyna Dubiel
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
5 - 15
Walka 31, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg
Adrian Duda
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Igor Wójcik
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
12 - 2
Walka 32, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
Tymoteusz Kopa
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Filip Suder
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
7 - 10
Walka 33, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Wojciech Lisowski
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Gabriel Fordynacki
GOLD FIGHT CLUB
1 - 11
Walka 34, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
Igor Klonek
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
RAFAŁ SZCZĘCH
JCSW KEIKO
9 - 17
Walka 35, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Kinga Konieczny
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Weronika Włodarczyk
Akademia Sportów Walki WATAHA
10 - 13
Walka 35, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Maja Popczyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Weronika Włodarczyk
Akademia Sportów Walki WATAHA
13 - 3
Walka 36, Finał       point-fighting / Senior [m] / -69kg
Dawid Chowaniec
Instytut Rozwoju Sportu Kraków
MAREK BOCHENEK
JCSW KEIKO
1 - 11
Walka 37, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
Mikołaj Drożdż
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Błażej Ślęzak
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
7 - 6
Walka 38, Finał       point-fighting / Junior [k] / -65kg
Weronika Grudzińska
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Emilia Gąsiorczyk
Instytut Rozwoju Sportu Kraków
16 - 6
Walka 39, Finał       point-fighting / Junior [k] / -50kg
Aleksandra Kucharz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Natalia Matusik
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
10 - 0
Walka 40, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg
Victoria Jankowska
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Aleksandra Tomczyk
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
12 - 1
Walka 41, Finał       point-fighting / Junior [m] / -63kg
Daniel Orlikowski
Klub Sportów Walki START Częstochowa
Mariusz Nowak
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
0 - 10
Walka 41.1, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg
Daria Ściślicka
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Martyna Majchrzyk
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
9 - 2
Walka 42, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -74kg
Hubert Marcisz
Kickboxing Małpka
Adrian Rubin
Kuźnia Fight Łódź
- TKO1
Walka 43, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -74kg
Jan Stochniałek
Akademia Sportów Walki WATAHA
michał Przybylski
Kickboxing Małpka
RSC1 -
Walka 44, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -69kg
Jakub Rychlak
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
Dawid Chowaniec
Instytut Rozwoju Sportu Kraków
3 - 0
Walka 45, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Adam Stańczykiewicz
Lubliniecki Klub Oyama Karate
Daniel Drabik
GOLD FIGHT CLUB
3 - 0
Walka 46, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Dominika Niemiec
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Julia Sikora
Kickboxing Małpka
- TKO1
Walka 47, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Maja Popczyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Weronika Włodarczyk
Akademia Sportów Walki WATAHA
- AB1
Walka 48, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Eryk Skrzypek
Gold Fight Club
Filip Suder
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
- AB1
Walka 49, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Maciej Dańczak
Kuźnia Fight Łódź
Jakub Rychlak
Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka
- TKO1
Walka 50, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -63kg
Mariusz Nowak
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Filip Gregorczyk
GOLD FIGHT CLUB
- DQ
Walka 51, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -74kg
Marcel Janik
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Hubert Marcisz
Kickboxing Małpka
0 - 3
Walka 52, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Wojciech Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Wiktor Grabski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
- AB1
Walka 53, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Amelia Prus
Akademia Sportów Walki WATAHA
Dominika Niemiec
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
TKO1 -
Walka 54, Finał       kick-light / Junior [m] / -57kg
Filip Nowak
GOLD FIGHT CLUB
Konrad Gibki
Klub Sportów Walki START Częstochowa
2 - 1
Walka 55, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Kinga Konieczny
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Maja Popczyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
TKO1 -
Walka 56, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Sebastian Duda
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Eryk Skrzypek
Gold Fight Club
- KO3
Walka 57, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Przemysław Sapiński
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Dominik Kiełbowicz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
3 - 0
Walka 58, Finał       kick-light / Junior [k] / -60kg
Marta Gabas
Klub Sportowy Husaria Wieruszów
Weronika Grudzińska
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
- WO
Walka 59, Finał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Bartosz Nowak
GOLD FIGHT CLUB
Mariusz Nowak
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
TKO2 -
Walka 60, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Jacek Kowalczyk
Klub Sportów Walki START Częstochowa
Norbert Mazurkiewicz
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
- DQ2
Walka 61, Finał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Adam Stańczykiewicz
Lubliniecki Klub Oyama Karate
Maciej Dańczak
Kuźnia Fight Łódź
1 - 2
Walka 62, Finał       kick-light / Junior [m] / -79kg
Sebastian Girek
Kickboxing Małpka
Michał Dziechciarz
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
- AB1
Walka 63, Finał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Tymoteusz Szczuka
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Przemysław Kalinowski
Kuźnia Fight Łódź
3 - 0
Walka 64, Finał       kick-light / Junior [m] / -74kg
michał Przybylski
Kickboxing Małpka
Hubert Marcisz
Kickboxing Małpka
WO -
Walka 65, Finał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Przemysław Oczkowicz
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Jacek Kowalczyk
Klub Sportów Walki START Częstochowa
WO -
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL