Walka 1, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Przemysław Sapiński Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Kacper Milka KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
15 - 13 | |
Walka 2, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Igor Matlingiewicz KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Dominik Kiełbowicz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
0 - 10 | |
Walka 3, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Sebastian Duda KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Michał Podborski Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
5 - 12 | |
Walka 4, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Zofia Urbaniec Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Nikola Bandachowicz Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
0 - 6 | |
Walka 5, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Dominika Niemiec Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Julia Sikora Kickboxing Małpka |
6 - 10 | |
Walka 6, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Daniel Kostyra Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Wojciech Bar Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
1 - 11 | |
Walka 7, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Piotr Kubasik KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Igor Czernicki KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
14 - 12 | |
Walka 8, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Mateusz Sikora KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Bartosz Zegan KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
2 - 12 | |
Walka 9, Przedwalka point-fighting / Senior [m] / -69kg | |
MAREK BOCHENEK JCSW KEIKO | Jakub Rychlak Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka |
13 - 3 | |
Walka 10, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Mateusz Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Przemysław Sapiński Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
11 - 1 | |
Walka 11, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Dominik Kiełbowicz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Michał Podborski Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
10 - 9 | |
Walka 12, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Marika Wotlińska Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Klaudia Siwczyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
2 - 12 | |
Walka 13, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Weronika Zawalska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Nikola Bandachowicz Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
7 - 6 | |
Walka 14, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Piotr Kubasik KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Bartosz Zegan KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
12 - 13 | |
Walka 15, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Mateusz Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Dominik Kiełbowicz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
3 - 11 | |
Walka 16, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Klaudia Siwczyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Weronika Zawalska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
3 - 11 | |
Walka 17, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Angelika Brunchard KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Amelia Prus Akademia Sportów Walki WATAHA |
8 - 6 | |
Walka 18, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Natalia Zawalska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Julia Sikora Kickboxing Małpka |
10 - 0 | |
Walka 19, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Igor Książek Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Wiktor Grabski Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
0 - 8 | |
Walka 20, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Maciej Perczak Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Wojciech Bar Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
5 - 8 | |
Walka 21, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Angelika Brunchard KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Natalia Zawalska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
2 - 7 | |
Walka 22, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
Kacper Gidek Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Jan Stochniałek Akademia Sportów Walki WATAHA |
10 - 5 | |
Walka 23, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
TOMASZ DOBROWOLSKI JCSW KEIKO | Marcel Janik Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
6 - 3 | |
Walka 24, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Wiktor Grabski Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Wojciech Bar Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
7 - 6 | |
Walka 25, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Aleksandra Tomczyk Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Afroditi Liveri KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
11 - 9 | |
Walka 26, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Martyna Dubiel Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Aleksandra Prussak Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
14 - 4 | |
Walka 27, Finał point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
Kacper Gidek Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | TOMASZ DOBROWOLSKI JCSW KEIKO |
9 - 15 | |
Walka 28, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
SYLWESTER REYMANN JCSW KEIKO | Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
3 - 7 | |
Walka 29, Przedwalka point-fighting / Junior [k] / -50kg | |
Magdalena Matyja KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Natalia Matusik Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
9 - 11 | |
Walka 30, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Zuzanna Zgajewska Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Martyna Dubiel Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
5 - 15 | |
Walka 31, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Adrian Duda KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Igor Wójcik Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
12 - 2 | |
Walka 32, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Tymoteusz Kopa KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
7 - 10 | |
Walka 33, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg | |
Wojciech Lisowski Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Gabriel Fordynacki GOLD FIGHT CLUB |
1 - 11 | |
Walka 34, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Igor Klonek Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | RAFAŁ SZCZĘCH JCSW KEIKO |
9 - 17 | |
Walka 35, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Kinga Konieczny Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Weronika Włodarczyk Akademia Sportów Walki WATAHA |
10 - 13 | |
Walka 35, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Maja Popczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Weronika Włodarczyk Akademia Sportów Walki WATAHA |
13 - 3 | |
Walka 36, Finał point-fighting / Senior [m] / -69kg | |
Dawid Chowaniec Instytut Rozwoju Sportu Kraków | MAREK BOCHENEK JCSW KEIKO |
1 - 11 | |
Walka 37, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Mikołaj Drożdż Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Błażej Ślęzak Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
7 - 6 | |
Walka 38, Finał point-fighting / Junior [k] / -65kg | |
Weronika Grudzińska Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Emilia Gąsiorczyk Instytut Rozwoju Sportu Kraków |
16 - 6 | |
Walka 39, Finał point-fighting / Junior [k] / -50kg | |
Aleksandra Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Natalia Matusik Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
10 - 0 | |
Walka 40, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Victoria Jankowska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Aleksandra Tomczyk Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
12 - 1 | |
Walka 41, Finał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Daniel Orlikowski Klub Sportów Walki START Częstochowa | Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
0 - 10 | |
Walka 41.1, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Daria Ściślicka KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Martyna Majchrzyk Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
9 - 2 | |
Walka 42, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Hubert Marcisz Kickboxing Małpka | Adrian Rubin Kuźnia Fight Łódź |
- TKO1 | |
Walka 43, Półfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Jan Stochniałek Akademia Sportów Walki WATAHA | michał Przybylski Kickboxing Małpka |
RSC1 - | |
Walka 44, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Jakub Rychlak Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka | Dawid Chowaniec Instytut Rozwoju Sportu Kraków |
3 - 0 | |
Walka 45, Półfinał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Adam Stańczykiewicz Lubliniecki Klub Oyama Karate | Daniel Drabik GOLD FIGHT CLUB |
3 - 0 | |
Walka 46, Przedwalka kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Dominika Niemiec Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Julia Sikora Kickboxing Małpka |
- TKO1 | |
Walka 47, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Maja Popczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Weronika Włodarczyk Akademia Sportów Walki WATAHA |
- AB1 | |
Walka 48, Przedwalka kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Eryk Skrzypek Gold Fight Club | Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
- AB1 | |
Walka 49, Półfinał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Maciej Dańczak Kuźnia Fight Łódź | Jakub Rychlak Rawski Klub Karate Kyokushinkai Rawa Mazowiecka |
- TKO1 | |
Walka 50, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Filip Gregorczyk GOLD FIGHT CLUB |
- DQ | |
Walka 51, Półfinał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Marcel Janik Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Hubert Marcisz Kickboxing Małpka |
0 - 3 | |
Walka 52, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Wojciech Bar Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Wiktor Grabski Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
- AB1 | |
Walka 53, Finał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Amelia Prus Akademia Sportów Walki WATAHA | Dominika Niemiec Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
TKO1 - | |
Walka 54, Finał kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Filip Nowak GOLD FIGHT CLUB | Konrad Gibki Klub Sportów Walki START Częstochowa |
2 - 1 | |
Walka 55, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Kinga Konieczny Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Maja Popczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
TKO1 - | |
Walka 56, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Sebastian Duda KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Eryk Skrzypek Gold Fight Club |
- KO3 | |
Walka 57, Finał kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Przemysław Sapiński Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Dominik Kiełbowicz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
3 - 0 | |
Walka 58, Finał kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Marta Gabas Klub Sportowy Husaria Wieruszów | Weronika Grudzińska Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
- WO | |
Walka 59, Finał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Bartosz Nowak GOLD FIGHT CLUB | Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
TKO2 - | |
Walka 60, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Jacek Kowalczyk Klub Sportów Walki START Częstochowa | Norbert Mazurkiewicz Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
- DQ2 | |
Walka 61, Finał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Adam Stańczykiewicz Lubliniecki Klub Oyama Karate | Maciej Dańczak Kuźnia Fight Łódź |
1 - 2 | |
Walka 62, Finał kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Sebastian Girek Kickboxing Małpka | Michał Dziechciarz KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
- AB1 | |
Walka 63, Finał kick-light / Senior [m] / -74kg | |
Tymoteusz Szczuka Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Przemysław Kalinowski Kuźnia Fight Łódź |
3 - 0 | |
Walka 64, Finał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
michał Przybylski Kickboxing Małpka | Hubert Marcisz Kickboxing Małpka |
WO - | |
Walka 65, Finał kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Przemysław Oczkowicz Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Jacek Kowalczyk Klub Sportów Walki START Częstochowa |
WO - |