Walka 1, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Marcin Konieczny KS OYAMA Rzeszów | Konrad Kozłowski Oświęcimski Klub Karate |
2 - 1 | |
Walka 2, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Dominik Król Java Fight Club | sławomir gryzełko Madafaka team |
- RSC2 | |
Walka 3, Półfinał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Radosław Wajdzik Madafakateam | Mateusz Bracik Jasielski Klub Sportów Walki Jasło |
2 - 1 | |
Walka 4, Półfinał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Łukasz Nowak Oświęcimski Klub Karate | Bartosz Jaworski Java Fight Club |
0 - 3 | |
Walka 5, Finał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Mateusz Kumik KS OYAMA Rzeszów | Marcin Konieczny KS OYAMA Rzeszów |
0 - 3 | |
Walka 6, Finał kick-light / Senior [m] / -89kg | |
Jakub Fudała Jasielski Klub Sportów Walki Jasło | Dominik Król Java Fight Club |
1 - 2 | |
Walka 7, Finał kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Wojciech Buś UKS Diament Pstrągowa | Dominik Michalski Java Fight Club |
3 - 0 | |
Walka 8, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Dawid Kolniak Oświęcimski Klub Karate | Damian Kotlarz Oświęcimski Klub Karate |
3 - 0 | |
Walka 9, Finał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Radosław Wajdzik Madafakateam | Bartosz Jaworski Java Fight Club |
- WO | |
Walka 10, Finał kick-light / Junior [m] / -79kg | |
Kamil Pasieka Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Tomasz Groń UKS EVAN Nowy Sącz |
1 - 2 | |
Walka 11, Finał kick-light / Junior [m] / -63kg | |
Krystian Rozkosz Paco Team Mysłowice | Bartosz Nowak GOLD FIGHT CLUB |
3 - 0 | |
Walka 12, Finał kick-light / Junior [k] / -60kg | |
Wiktoria Widuła Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Amelia Rachwalik UKS EVAN Nowy Sącz |
3 - 0 | |
Walka 13, Finał kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Dominika Chylińska Oświęcimski Klub Karate | Oktawia Ambroziak Paco Team Mysłowice |
3 - 0 | |
Walka 14, Finał kick-light / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Natalia Matusz Oświęcimski Klub Karate | Gabriela Migda UKS EVAN Nowy Sącz |
0 - 3 | |
Walka 15, Finał kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Miłosz Karcz Oświęcimski Klub Karate | Olaf Puchała Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka |
3 - 0 | |
Walka 16, Finał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Bartłomiej Kawczak Oświęcimski Klub Karate | Dawid Kolniak Oświęcimski Klub Karate |
3 - 0 | |
Walka 17, Finał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Anna Baran UKS EVAN Nowy Sącz | Nina Kiełbasa UKS EVAN Nowy Sącz |
3 - 0 | |
Walka 18, Finał kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Marlena Stefańska UKS EVAN Nowy Sącz | Sylwia Plebankiewicz UKS EVAN Nowy Sącz |
3 - 0 |