Creative Green
DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters

PARTNERZY

Puchar Polski Kick Light Seniorów i Juniorów _16-17.11.2018 - Otwock

Termin: 16.11.2018 - 17.11.2018
Lokalizacja: Otwock

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -94kg
Kamil Jastrzębski
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Mateusz Kamiński
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 2, Finał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Jakub Kalinowski
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Mark Kołłątaj
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 3, Przedwalka       kick-light / Junior [k] / -55kg
Klaudia Kozłowska
UKS Sanda Płock
Natalia Piętka
KO Team Otwock
- RSC1
Walka 4, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -74kg
Mateusz Rożek
Klub Sportów Walki Włocławek
Krzysztof Nowak
KO Team Otwock
0 - 3
Walka 5, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
jan czernielewski
ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK
Natan Krępczyński
Klub Sportów Walki Włocławek
0 - 3
Walka 6, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Kamil Szczygielski
KSW Łuków
Jakub Ciążyński
Powerbeck gym Kożuchów
- WO
Walka 7, Finał       kick-light / Junior [k] / -65kg
Weronika Niedźwiedź
Powerbeck gym Kożuchów
Wiktoria Szerszeń
KO Team Otwock
0 - 3
Walka 8.1, Finał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Maciej Wyszyński
X Fight Piaseczno
Mark Kołłątaj
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 9, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -57kg
Jakub Gil
UKS Sanda Płock
Dawid Zaraś
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 10, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / +94kg
Karol Karczmarek
Ożarowska Szkoła Kickboxingu
Mateusz Kamiński
X Fight Piaseczno
1 - 2
Walka 11, Finał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Krystian Pietrucha
KO Team Otwock
Jakub Strzyżewski
KSW Łuków
1 - 2
Walka 12, Finał       kick-light / Senior [m] / -63kg
Krystian Pietrucha
KO Team Otwock
Maciej Tercjak
Klub Sportów Walki Włocławek
0 - 3
Walka 13, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Rafał Wójcik
X Fight Piaseczno
Natan Krępczyński
Klub Sportów Walki Włocławek
3 - 0
Walka 14, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -84kg
Igor Sikora
Powerbeck gym Kożuchów
Adam Brzozowicz
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
- WO
Walka 15, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Marcel Skaryszewski
X Fight Piaseczno
Kamil Szczygielski
KSW Łuków
0 - 3
Walka 16, Finał       kick-light / Junior [k] / -55kg
Agata Kacprzak
X Fight Piaseczno
Klaudia Kozłowska
UKS Sanda Płock
3 - 0
Walka 17, Finał       kick-light / Junior [m] / -57kg
Albert Mederski
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Jakub Gil
UKS Sanda Płock
3 - 0
Walka 18, Finał       kick-light / Junior [m] / -74kg
Dariusz Giera
MKS Wicher Kobyłka
Krzysztof Nowak
KO Team Otwock
3 - 0
Walka 19, Finał       kick-light / Senior [m] / +94kg
Cezary Pleta
MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie
Mateusz Kamiński
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 20, Finał       kick-light / Junior [m] / -84kg
Gabriel Biernacki
Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka
Igor Sikora
Powerbeck gym Kożuchów
DQ -
Walka 21, Finał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Przemysław Krause
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Mateusz Kamiński
X Fight Piaseczno
0 - 3
Walka 22, Finał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Rafał Wójcik
X Fight Piaseczno
Kamil Szczygielski
KSW Łuków
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2018 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL