Walka 1, Przedwalka kick-light / Senior [m] / -94kg | |
Kamil Jastrzębski TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce | Mateusz Kamiński X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 2, Finał kick-light / Senior [m] / -84kg | |
Jakub Kalinowski Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej | Mark Kołłątaj X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 3, Przedwalka kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Klaudia Kozłowska UKS Sanda Płock | Natalia Piętka KO Team Otwock |
- RSC1 | |
Walka 4, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Mateusz Rożek Klub Sportów Walki Włocławek | Krzysztof Nowak KO Team Otwock |
0 - 3 | |
Walka 5, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
jan czernielewski ACADEMY MARTIAL ARTS WŁOCŁAWEK | Natan Krępczyński Klub Sportów Walki Włocławek |
0 - 3 | |
Walka 6, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Kamil Szczygielski KSW Łuków | Jakub Ciążyński Powerbeck gym Kożuchów |
- WO | |
Walka 7, Finał kick-light / Junior [k] / -65kg | |
Weronika Niedźwiedź Powerbeck gym Kożuchów | Wiktoria Szerszeń KO Team Otwock |
0 - 3 | |
Walka 8.1, Finał kick-light / Senior [m] / -79kg | |
Maciej Wyszyński X Fight Piaseczno | Mark Kołłątaj X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 9, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Jakub Gil UKS Sanda Płock | Dawid Zaraś X Fight Piaseczno |
3 - 0 | |
Walka 10, Przedwalka kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Karol Karczmarek Ożarowska Szkoła Kickboxingu | Mateusz Kamiński X Fight Piaseczno |
1 - 2 | |
Walka 11, Finał kick-light / Senior [m] / -69kg | |
Krystian Pietrucha KO Team Otwock | Jakub Strzyżewski KSW Łuków |
1 - 2 | |
Walka 12, Finał kick-light / Senior [m] / -63kg | |
Krystian Pietrucha KO Team Otwock | Maciej Tercjak Klub Sportów Walki Włocławek |
0 - 3 | |
Walka 13, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Rafał Wójcik X Fight Piaseczno | Natan Krępczyński Klub Sportów Walki Włocławek |
3 - 0 | |
Walka 14, Przedwalka kick-light / Junior [m] / -84kg | |
Igor Sikora Powerbeck gym Kożuchów | Adam Brzozowicz Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
- WO | |
Walka 15, Półfinał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Marcel Skaryszewski X Fight Piaseczno | Kamil Szczygielski KSW Łuków |
0 - 3 | |
Walka 16, Finał kick-light / Junior [k] / -55kg | |
Agata Kacprzak X Fight Piaseczno | Klaudia Kozłowska UKS Sanda Płock |
3 - 0 | |
Walka 17, Finał kick-light / Junior [m] / -57kg | |
Albert Mederski MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Jakub Gil UKS Sanda Płock |
3 - 0 | |
Walka 18, Finał kick-light / Junior [m] / -74kg | |
Dariusz Giera MKS Wicher Kobyłka | Krzysztof Nowak KO Team Otwock |
3 - 0 | |
Walka 19, Finał kick-light / Senior [m] / +94kg | |
Cezary Pleta MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie | Mateusz Kamiński X Fight Piaseczno |
3 - 0 | |
Walka 20, Finał kick-light / Junior [m] / -84kg | |
Gabriel Biernacki Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Igor Sikora Powerbeck gym Kożuchów |
DQ - | |
Walka 21, Finał kick-light / Senior [m] / -94kg | |
Przemysław Krause Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Mateusz Kamiński X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 22, Finał kick-light / Junior [m] / -69kg | |
Rafał Wójcik X Fight Piaseczno | Kamil Szczygielski KSW Łuków |
0 - 3 |