Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

MP w Oriental Rules Jun. Młod., Jun. Starsz. i Sen oraz MP w Kick Light Masters_7-9.12.2018 - Starachowice

Termin: 07.12.2018 - 09.12.2018
Lokalizacja: Starachowice

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Gala Finałowa godz.16.00 J.starszy(M) -60,0kg; -81,0kg; -71,0kg; Seniorzy(K) -60,0kg, Seniorzy (M) -63,5kg; -67,0kg;-71,0kg; -75,0kg; -81,0kg; -91,0g
Walka 1, Przedwalka       kick-light / Weteran [m] / -94kg
Adam Ogórek
GB Spartan Chorzów
Waldemar Mnich
Legion Głogów
1 - 2
Walka 2, Przedwalka       kick-light / Weteran [m] / -84kg
Adrian Drosik
Jedi boksing
Leszek Wojciechowski
Gwardia Zielona Góra
WO -
Walka 3, Przedwalka       kick-light / Weteran [m] / -84kg
Artur Wołoszyn
Gwardia Zielona Góra
Krzysztof Maciąg
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
3 - 0
Walka 4, Przedwalka       kick-light / Weteran [m] / -74kg
Michał Bocheński
X Fight Piaseczno
Krzysztof Toma
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
1 - 2
Walka 5, Półfinał       kick-light / Weteran [m] / -94kg
Andrzej Stachera
X Fight Piaseczno
Mirosław Smętek
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
0 - 3
Walka 6, Półfinał       kick-light / Weteran [m] / -94kg
Janusz Zielak
Khroo Gym Łowicz
Waldemar Mnich
Legion Głogów
3 - 0
Walka 7, Półfinał       kick-light / Weteran [m] / -84kg
Sebastian Szopiński
Hunter Gym Bydgoszcz
Leszek Wojciechowski
Gwardia Zielona Góra
0 - 3
Walka 8, Półfinał       kick-light / Weteran [m] / -84kg
Andrzej Sieczkowski
Gwardia Zielona Góra
Artur Wołoszyn
Gwardia Zielona Góra
WO -
Walka 9, Półfinał       kick-light / Weteran [m] / -74kg
Paweł Kardyś
KS OYAMA Rzeszów
Marek Jasiński
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
0 - 3
Walka 10, Półfinał       kick-light / Weteran [m] / -74kg
Maciej Domarecki
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Krzysztof Toma
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 11, Finał       kick-light / Weteran [m] / -94kg
Mirosław Smętek
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Janusz Zielak
Khroo Gym Łowicz
- RSC2
Walka 12, Finał       kick-light / Weteran [m] / -84kg
Leszek Wojciechowski
Gwardia Zielona Góra
Artur Wołoszyn
Gwardia Zielona Góra
3 - 0
Walka 13, Finał       kick-light / Weteran [m] / -74kg
Marek Jasiński
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Krzysztof Toma
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 14, Finał       oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -81kg
Krystian Dobrucki
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Michał Andrzejewski
Klub Sportów Walki Włocławek
3 - 0
Walka 15, Finał       oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -71kg
Mateusz Rożek
Klub Sportów Walki Włocławek
Karol Kwiatek
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
0 - 3
Walka 16, Finał       oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -67kg
Natan Krępczyński
Klub Sportów Walki Włocławek
Kacper Leśniewski
Klub Sportów Walki Włocławek
3 - 0
Walka 17, Przedwalka       oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
Jakub Posłowski
Klincz Kielce
Mateusz Stadnik
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
3 - 0
Walka 18, Przedwalka       oriental-rules / Junior mlodszy [k] / -60kg
Martyna Kierczyńska
Legion Głogów
Anna Dudek
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
- KO2
Walka 19, Przedwalka       oriental-rules / Junior starszy [m] / -81kg
Patryk Czyżewski
Hunter Gym Bydgoszcz
Alan Staręga
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
3 - 0
Walka 20, Przedwalka       oriental-rules / Junior starszy [m] / -81kg
Ernest Gryczan
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Dominik Cinal
Absortio Gym Rybnik-Leszczyny
AB3 -
Walka 21, Przedwalka       oriental-rules / Junior starszy [m] / -81kg
Norbert Prykowski
Klub Sportów Walki Włocławek
Artur Wziątek
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
0 - 3
Walka 22, Przedwalka       oriental-rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
Norbert Robak
Fight Gym Lublin
Bartosz Wójcik
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
3 - 0
Walka 23, Przedwalka       oriental-rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
Gracjan Rzepa
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Bartosz Banasiak
Klub Sportów Walki Włocławek
3 - 0
Walka 24, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -71kg
Artur Maury
KLUB SPORTOWY PROSNA KALISZ
Dawid Siek
KS Sporty Walki Piła
0 - 3
Walka 25, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -71kg
Jakub Warcholiński
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Dariusz Niedziela
Octagon Team Kraków
0 - 3
Walka 26, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -67kg
Dominik Nawrocki
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Adrian Koszałka
Fight Gym Lublin
TKO2 -
Walka 27, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -67kg
Daniel Majka
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Maciek Łobacz
Absortio Gym Rybnik-Leszczyny
3 - 0
Walka 28, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -60kg
Kamil Dobrzyński
Fight Gym Lublin
Adrian Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
0 - 3
Walka 29, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -60kg
Jakub Tymiński
Hunter Gym Bydgoszcz
Kamil Świtek
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
3 - 0
Walka 30, Finał       oriental-rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
Mateusz Wosinski
Klincz Kielce
Jakub Posłowski
Klincz Kielce
2 - 1
Walka 31, Finał       oriental-rules / Junior mlodszy [k] / -60kg
Wiktoria Kania
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Martyna Kierczyńska
Legion Głogów
WO -
Walka 32, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -81kg
Filip Zawłocki
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Patryk Czyżewski
Hunter Gym Bydgoszcz
3 - 0
Walka 33, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -81kg
Dominik Cinal
Absortio Gym Rybnik-Leszczyny
Artur Wziątek
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
3 - 0
Walka 34, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
Piotr Zych
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Norbert Robak
Fight Gym Lublin
1 - 2
Walka 35, Półfinał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
Miłosz Hołodniuk
UKS Puncher Wrocław
Gracjan Rzepa
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
3 - 0
Walka 36, Finał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -75kg
Jakub Rymarowicz
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Kordian Gąbka
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
1 - 2
Walka 37, Finał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -57kg
Tomasz Kornacki
Klub Sportów Walki Włocławek
Bartłomiej Mietliński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
TKO1 -
Walka 38, Finał       oriental-rules / Junior starszy [k] / -52kg
Aleksandra Mądraszewska
Champion Gdańsk
Julia Świca
Legion Głogów
3 - 0
Walka 40, Finał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -67kg
Adrian Koszałka
Fight Gym Lublin
Daniel Majka
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
3 - 0
Walka 41, Finał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -63.5kg
Norbert Robak
Fight Gym Lublin
Miłosz Hołodniuk
UKS Puncher Wrocław
- WO
Walka 42, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Daniel Gajewski
UKS Puncher Wrocław
Maciej Guz
Fight Gym Lublin
AB2 -
Walka 43, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Zbigniew Wyrzykowski
LUBELSKE ZRZESZENIE MUAYTHAI
Piotr Wróblewski
Berserkers Team Szczecin
- TKO2
Walka 44, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Mateusz Białas
KO GYM Świebodzice
Kamil Bogusz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
- AB2
Walka 45, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -86kg
Mateusz Pasiak
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
Bartłomiej Frączek
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
- KO2
Walka 46, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -86kg
Dawid Trajkowski
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Aleksander Krupa
Akademia Walki Ćzęstochowa
0 - 3
Walka 47.1, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Krzysztof Pyrka
Palestra Warszawa
Radosław Kartasiński
Quest Bogdanka
3 - 0
Walka 48, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Tomasz Duda
Jatubaht Szczecin
Kamil Świca
Legion Głogów
KO2 -
Walka 49, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Jakub Martys
AmNat Kraków Akademia Holistyczna
Marek Krygier
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
- AB3
Walka 50, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Dorian Czechowicz
Gymnazion Sosnowiec
Maciej Ludwichowski
Corpus Gym Gdańsk
- AB1
Walka 51, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Marcin Mazurkiewicz
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Jacek Miszta
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
3 - 0
Walka 51.1, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Michał Czaja
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Dawid Świerczyński
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
TKO3 -
Walka 51.2, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Szymon Dałęk
Khroo Gym Łowicz
Maciej Karpiński
KO GYM Świebodzice
0 - 3
Walka 52, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -67kg
Michał Dyrek
Gymnazion Sosnowiec
Grzegorz Zachara
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
3 - 0
Walka 53, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -67kg
Szymon Żelazko
Hunter Gym Bydgoszcz
Jakub Kwaśniewski
LUBELSKE ZRZESZENIE MUAYTHAI
0 - 3
Walka 54, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / +91kg
Kazimierz Pera
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Tomasz Łuszczyński
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
0 - 3
Walka 55, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / +91kg
Patryk Pietrzkiewicz
Berserkers Team Szczecin
Artur Tyralski
Quest Bogdanka
3 - 0
Walka 56, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -91kg
Adam Szymoniak
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Michał Młynarczyk
Berserkers Team Szczecin
- WO
Walka 57, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -63.5kg
Damian Śpiewak
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Mariusz Lach
Legion Głogów
3 - 0
Walka 58, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -63.5kg
Patryk Chudziak
Target Muaythai Niepołomice
Jakub Syc
Legion Głogów
KO2 -
Walka 59, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -75kg
Kacper Walczak
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Bartosz Świątek
Berserkers Team Szczecin
3 - 0
Walka 60, Przedwalka       oriental-rules / Senior [m] / -75kg
Sebastian Gołębiowski
Fight Gym Lublin
Patryk Wiśniewski
Berserkes team/Jatubaht
0 - 3
Walka 61, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [k] / -60kg
Kinga Jendrasik
Octopus Łódź
Marta Gusztab
Kohorta Poznań
0 - 3
Walka 62, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [k] / -60kg
Anita Szefler-ciupińska
Klub Sportów Walki Włocławek
Ewa Sobiło
KS OYAMA Rzeszów
TKO2 -
Walka 63, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [k] / -60kg
Gabriela Nowak
Am Nat Gym Muay Thai Kraków
Dominika Filec
Absortio Gym Rybnik-Leszczyny
0 - 3
Walka 64, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [k] / -60kg
Marta Chojnoska
Octopus Łódź
Magdalena Rak
Octagon Team Kraków
0 - 3
Walka 65, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Kamil Kraj
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Maciej Guz
Fight Gym Lublin
TKO1 -
Walka 66, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Krzysztof Małecki
Legion Głogów
Zbigniew Wyrzykowski
LUBELSKE ZRZESZENIE MUAYTHAI
1 - 2
Walka 67, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Szymon Salachna
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Mateusz Białas
KO GYM Świebodzice
0 - 3
Walka 68, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Adam Wilewski
Gymnazion Sosnowiec
Krzysztof Pyrka
Palestra Warszawa
2 - 1
Walka 69, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -75kg
Wojciech Kosowski
Palestra Warszawa
Karol Siwonia
Klincz Kielce
3 - 0
Walka 70, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -75kg
Damian Piskorz
Hunter Gym Bydgoszcz
Patryk Wiśniewski
Berserkes team/Jatubaht
- KO2
Walka 72, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Michał Walczak
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Kamil Świca
Legion Głogów
3 - 0
Walka 73, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Jakub Martys
AmNat Kraków Akademia Holistyczna
Dorian Czechowicz
Gymnazion Sosnowiec
1 - 2
Walka 74, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Gabriel Borowiak
Fight Gym Lublin
Marcin Mazurkiewicz
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
0 - 3
Walka 74.1, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Dawid Świerczyński
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Maciej Karpiński
KO GYM Świebodzice
RSC2 -
Walka 74.2, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -86kg
Przemysław Walkòw
Checkmat Wrocław
Mateusz Pasiak
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
0 - 3
Walka 75, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -75kg
Michał Wołosiuk
Fight Gym Lublin
Karol Mamerski
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
3 - 0
Walka 76, Ćwierćfinał       oriental-rules / Senior [m] / -75kg
Mateusz Olkiewicz
Quest Bogdanka
Kacper Walczak
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
1 - 2
Walka 77, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -63.5kg
Kamil Krzyżaniak
Hunter Gym Bydgoszcz
Damian Śpiewak
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
- KO1
Walka 78, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -63.5kg
Sebastian Kartasiński
Quest Bogdanka
Jakub Syc
Legion Głogów
KO3 -
Walka 79, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / +91kg
Mateusz Buliński
Gymnazion Sosnowiec
Tomasz Łuszczyński
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
- WO
Walka 80, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / +91kg
Grzegorz Ciosek
KO GYM Świebodzice
Patryk Pietrzkiewicz
Berserkers Team Szczecin
- WO
Walka 81, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -91kg
Jarosław Zawodni
KO GYM Świebodzice
Aleksander Halkin
Target Muaythai Niepołomice
- KO3
Walka 82, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -91kg
Tomasz Konieczny
KS OYAMA Rzeszów
Adam Szymoniak
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
- TKO3
Walka 83, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -75kg
Michał Wołosiuk
Fight Gym Lublin
Kacper Walczak
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
- AB1
Walka 84, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -75kg
Wojciech Kosowski
Palestra Warszawa
Damian Piskorz
Hunter Gym Bydgoszcz
3 - 0
Walka 85, Półfinał       oriental-rules / Senior [k] / -60kg
Marta Gusztab
Kohorta Poznań
Ewa Sobiło
KS OYAMA Rzeszów
3 - 0
Walka 86, Półfinał       oriental-rules / Senior [k] / -60kg
Dominika Filec
Absortio Gym Rybnik-Leszczyny
Magdalena Rak
Octagon Team Kraków
0 - 3
Walka 87, Przedwalka       oriental-rules / Senior [k] / -52kg
Gabriela Kuzawińska
Kru Sua Gym
Magdalena Kasprzyk
Target Muaythai Niepołomice
3 - 0
Walka 88, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Maciej Guz
Fight Gym Lublin
Zbigniew Wyrzykowski
LUBELSKE ZRZESZENIE MUAYTHAI
- WO
Walka 89, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Mateusz Białas
KO GYM Świebodzice
Adam Wilewski
Gymnazion Sosnowiec
3 - 0
Walka 90, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Michał Walczak
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Dorian Czechowicz
Gymnazion Sosnowiec
0 - 3
Walka 91, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Marcin Mazurkiewicz
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Maciej Karpiński
KO GYM Świebodzice
1 - 2
Walka 94, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -67kg
Aleksander Kalicki
AZS Politechnika Warszawska
Michał Dyrek
Gymnazion Sosnowiec
3 - 0
Walka 95, Półfinał       oriental-rules / Senior [m] / -67kg
Kamil Siemaszko
Kohorta Poznań
Jakub Kwaśniewski
LUBELSKE ZRZESZENIE MUAYTHAI
- WO
Walka 96, Finał       oriental-rules / Senior [m] / -60kg
Jakub Szymański
Palestra Warszawa
Kamil Szczepaniak
Quest Bogdanka
AB1 -
Walka 97, Finał       oriental-rules / Senior [m] / -57kg
Cezary Osieł
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Krzysztof Włodarczyk
Absortio Gym Rybnik-Leszczyny
3 - 0
Walka 98.1, Finał       oriental-rules / Senior [m] / -86kg
Aleksander Krupa
Akademia Walki Ćzęstochowa
Mateusz Pasiak
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
1 - 2
Walka 99, Finał       oriental-rules / Senior [m] / +91kg
Mateusz Buliński
Gymnazion Sosnowiec
Grzegorz Ciosek
KO GYM Świebodzice
0 - 3
Walka 99.1, Finał       oriental-rules / Senior [k] / -52kg
Martyna Sobkowiak
Corpus Gym Gdańsk
Gabriela Kuzawińska
Kru Sua Gym
0 - 3
Walka 100.1, Finał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -71kg
Dawid Siek
KS Sporty Walki Piła
Dariusz Niedziela
Octagon Team Kraków
3 - 0
Walka 101, Finał       oriental-rules / Senior [m] / -63.5kg
Kamil Krzyżaniak
Hunter Gym Bydgoszcz
Jakub Syc
Legion Głogów
0 - 3
Walka 102, Finał       oriental-rules / Senior [m] / -91kg
Jarosław Zawodni
KO GYM Świebodzice
Tomasz Konieczny
KS OYAMA Rzeszów
- KO3
Walka 103, Finał       oriental-rules / Senior [m] / -75kg
Michał Wołosiuk
Fight Gym Lublin
Wojciech Kosowski
Palestra Warszawa
AB2 -
Walka 104, Finał       oriental-rules / Senior [k] / -60kg
Marta Gusztab
Kohorta Poznań
Magdalena Rak
Octagon Team Kraków
1 - 2
Walka 105.1, Finał       oriental-rules / Senior [m] / -71kg
Maciej Guz
Fight Gym Lublin
Mateusz Białas
KO GYM Świebodzice
0 - 3
Walka 106.1, Finał       oriental-rules / Senior [m] / -81kg
Dorian Czechowicz
Gymnazion Sosnowiec
Maciej Karpiński
KO GYM Świebodzice
0 - 3
Walka 107, Finał       oriental-rules / Senior [m] / -67kg
Aleksander Kalicki
AZS Politechnika Warszawska
Kamil Siemaszko
Kohorta Poznań
RSC1 -
Walka 108, Finał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -60kg
Adrian Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Jakub Tymiński
Hunter Gym Bydgoszcz
3 - 0
Walka 109, Finał       oriental-rules / Junior starszy [m] / -81kg
Filip Zawłocki
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Dominik Cinal
Absortio Gym Rybnik-Leszczyny
2 - 1
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL