Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

24 Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Lubusz OPEN w Kickboxingu PF, LC i kl_08.12.2018 - Sulechów

Termin: 08.12.2018 - 08.12.2018
Lokalizacja: Sulechów

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Finał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Adam Bernaciak
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Paweł Pegza
Gwardia Zielona Góra
0 - 3
Walka 3, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -74kg
Bartosz Żuk
Fight Club Zielona Góra
Krzysztof Górski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
0 - 3
Walka 4, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
Barbara Skrzypczak
KKS Sporty Walki Poznań
Anna Rusiecka
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
3 - 0
Walka 5, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -74kg
Konrad Goździk
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Adam Szczepanik
Ognisko TKKF Olimp Legnica
3 - 0
Walka 6, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -69kg
Michał Nowek
Fight Club Zielona Góra
Łukasz Bajgot
FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra
DQ -
Walka 8, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
Szymon Słotwiński
Team Fighting Zielona Góra
Marcel Nowak
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
3 - 0
Walka 9, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
Krzysztof Geburek
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
Adam Brodzik
Gwardia Zielona Góra
3 - 0
Walka 10, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
Iwo Suszczewicz
Team Fighting Zielona Góra
Szymon Słotwiński
Team Fighting Zielona Góra
0 - 3
Walka 12, Finał       light-contact / Kadet starszy [m] / -63kg
Maksym Szymczak
Fight Club Zielona Góra
Dominik Bednarski
SKKK Sulechów
3 - 0
Walka 13, Przedwalka       light-contact / Senior [m] / -63kg
Marcin Knychała
KKS Sporty Walki Poznań
Alan Szymyślik
KKS Sporty Walki Poznań
3 - 0
Walka 14, Finał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Wojciech Urbanowicz
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Artur GARSZIN
Ognisko TKKF Olimp Legnica
3 - 0
Walka 16, Finał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Hubert Kielaszewski
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
Łukasz Bajgot
FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra
2 - 1
Walka 17, Finał       kick-light / Junior [m] / -74kg
Maciej Tatarynowicz
Kickboxing Międzyrzecz
Konrad Goździk
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
0 - 3
Walka 18, Finał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Bogumił Wiśniewski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Krzysztof Górski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
0 - 3
Walka 19, Finał       light-contact / Kadet starszy [k] / +65kg
Marta Ławniczak
KKS Sporty Walki Poznań
Barbara Skrzypczak
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 20, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
Krzysztof Geburek
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
Szymon Słotwiński
Team Fighting Zielona Góra
2 - 1
Walka 21, Finał       light-contact / Senior [m] / -63kg
Ernest Szymański
KKS Sporty Walki Poznań
Marcin Knychała
KKS Sporty Walki Poznań
3 - 0
Walka 22, Finał       light-contact / Junior [m] / -63kg
Dominik Kaszubski
SKKK Sulechów
Maksymilian Kamiński
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 23, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Maksym Szymczak
Fight Club Zielona Góra
Kacper Pietrowicz
Klub Sportowy Pretorium Poznań
3 - 0
Walka 24, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Dominik Pawlak
Fight Club Zielona Góra
Mateusz Foltyn
Klub Sportowy Pretorium Poznań
RSC2 -
Walka 25, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Stanisław Urbanowicz
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Jacek Słotwiński
Team Fighting Zielona Góra
- AB1
Walka 26, Finał       kick-light / Junior [k] / -55kg
Weronika Smagala
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
Wiktoria Frąckowiak
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
Walka 27, Finał       light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg
Wiktoria Słupska
KKS Sporty Walki Poznań
Julia Arojan
KKS Sporty Walki Poznań
2 - 1
Walka 28, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Samir Huczko
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
Aleksander Piasecki
KS Polonia 1912 Leszno Leszno
0 - 3
Walka 29, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Maksym Szymczak
Fight Club Zielona Góra
Mateusz Foltyn
Klub Sportowy Pretorium Poznań
0 - 3
Walka 30, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Adrian Czyż
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Stanisław Urbanowicz
Klub Sportowy Pretorium Poznań
WO -
Walka 31, Finał       light-contact / Senior [m] / -89kg
Filip Matyjaszczyk
KKS Sporty Walki Poznań
Paweł Pegza
Gwardia Zielona Góra
- RSC1
Walka 32, Finał       light-contact / Senior [m] / -74kg
Władysław Malianow
KKS Sporty Walki Poznań
Łukasz Bajgot
FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra
- WO
Walka 33, Przedwalka       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Szymon Słotwiński
Team Fighting Zielona Góra
Adam Brodzik
Gwardia Zielona Góra
0 - 3
Walka 34, Finał       light-contact / Kadet starszy [m] / -69kg
Cyryl Sadurski
Fight Club Zielona Góra
Adam Brodzik
Gwardia Zielona Góra
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL