Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Zmiany w komunikacie_MP w Kickboxingu Poinfighting i Light Contact Kadetów Młodszych i Starszych_22-24.03.2019 - Węgrów

Termin: 22.03.2019 - 24.03.2019
Lokalizacja: Węgrów

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Olaf Radoch
SKF Boksing Zielona Góra
Kacper Milka
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
14 - 4
Walka 2, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Szymon Oblaciński
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Dawid Zdrojewski
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
10 - 0
Walka 3, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Mikołaj Huta
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
Patryk Matczak
Alien Kick Łódź
12 - 4
Walka 4, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Dawid Popień
KSW POLICE
Filip Jóźwiak
SKF Boksing Zielona Góra
11 - 1
Walka 5, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Sebastian Duda
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Michał Podborski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
4 - 5
Walka 6, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Maksym Kuzniecow
WKS SFINKS Węgrów
Cristian Fidanin-weryszko
Gwardia Zielona Góra
12 - 8
Walka 7, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Dominik Kiełbowicz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Mateusz Dąbrowski
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
10 - 9
Walka 8, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
Dominik Zander
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Mikołaj Drożdż
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
AB1 -
Walka 9, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
Piotr Dzięga
MKS Kalina Lublin
Mikołaj Bronisz
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
4 - 14
Walka 10, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Milena Mrożek
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Lena Maniak
SKT Tiger Dzierżoniów
8 - 19
Walka 11, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Natalia Woińska
X Fight Piaseczno
Natalia Stemplewska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
17 - 7
Walka 12, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Julia Kamińska
CSW Champion Lubawa
Kinga Konieczny
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
12 - 11
Walka 13, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
Aleksander Schulta
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Filip Suder
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
0 - 10
Walka 14, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
Tymoteusz Kopa
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Bartłomiej Drewa
GOSRiT Luzino
- RSC1
Walka 15, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
Maksymilian Życiński
Klub Bokserski Legia Warszawa
Michał Markowski
DAN Świdnik
17 - 18
Walka 16, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
Filip Kucharczyk
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
Oskar Bronisz
WKS SFINKS Węgrów
23 - 19
Walka 17, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
Bartosz Prusinowski
KSW Łuków
Nikolas Szczepaniak
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
12 - 3
Walka 18, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
Jakub Trześniak
DAN Świdnik
Franciszek Kamiński
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
12 - 5
Walka 19, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
Wiktoria Skrobas
KSW Łuków
Aleksandra Kożak
MUKS Husaria Gołdap
1 - 11
Walka 20, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Mateusz Kucharz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Olaf Radoch
SKF Boksing Zielona Góra
13 - 3
Walka 21, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Szymon Oblaciński
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Mikołaj Huta
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
10 - 11
Walka 22, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Dawid Popień
KSW POLICE
Michał Podborski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
10 - 9
Walka 23, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Maksym Kuzniecow
WKS SFINKS Węgrów
Dominik Kiełbowicz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
1 - 12
Walka 24, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
Tomasz Freitag
KSW POLICE
Patryk Siwa
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
10 - 0
Walka 25, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
Igor Wachowiak
SKF Boksing Zielona Góra
Bartosz Jagła
Alien Kick Łódź
11 - 12
Walka 26, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
Jakub Płachta
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Bolesław Kawalec
Klub Bokserski Legia Warszawa
12 - 0
Walka 27, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
Mateusz Laskowiecki
WKS SFINKS Węgrów
Cyryl Sadurski
Fight Club Zielona Góra
DQ2 -
Walka 28, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
Kacper Gadomski
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Marcin Biraga
Klub Sportowy Semiramida Pułtusk
8 - 3
Walka 29, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
Sławomir Malik
SKF Boksing Zielona Góra
Mikołaj Drożdż
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
4 - 6
Walka 30, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
Marcin Włoga
WKS SFINKS Węgrów
Krystian Przyszlak
LKSW Pomorze Świnoujście
18 - 8
Walka 31, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
Mateusz Sośnicki
Klub Sportowy Semiramida Pułtusk
Mikołaj Bronisz
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
10 - 5
Walka 32, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Nikola Siecińska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Lena Maniak
SKT Tiger Dzierżoniów
11 - 3
Walka 33, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Natalia Woińska
X Fight Piaseczno
Julia Kamińska
CSW Champion Lubawa
20 - 19
Walka 34, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
Jakub Herba
SKF Boksing Zielona Góra
Filip Suder
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
1 - 11
Walka 35, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
Tymoteusz Kopa
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Michał Markowski
DAN Świdnik
8 - 12
Walka 36, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
Dorian Siekierzyński
KSW Łuków
Mikołaj Ciepliński
WKS SFINKS Węgrów
15 - 10
Walka 37, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
Mateusz Kowal
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Filip Kucharczyk
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
4 - 10
Walka 38, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
Cezary Aderek
X Fight Piaseczno
Igor Hołobotowski
SKF Boksing Zielona Góra
11 - 9
Walka 39, Ćwierćfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
Remigiusz Czeponis
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
Bartosz Prusinowski
KSW Łuków
10 - 12
Walka 40, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Michelle Maier
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Aleksandra Sierocińska
Klub Bokserski Legia Warszawa
15 - 5
Walka 41, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
Wiktoria Bagniewska
KS START Działdowo
Oliwia Piasecka
LKSW Pomorze Świnoujście
14 - 11
Walka 42, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Klaudia Mazur
SKF Boksing Zielona Góra
Karolina Bojarczyk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
11 - 17
Walka 43, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
Sandra Pilecka
LKSW Pomorze Świnoujście
Żaneta Stenka
GOSRiT Luzino
7 - 17
Walka 44, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
Michał Niebrzydowski
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Piotr Żmijak
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
12 - 4
Walka 45, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
Brajan Sarachin
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Kewin Kozłowski
KSW Łuków
11 - 9
Walka 46, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
Wiktoria Rutkowska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Zuzanna Szymaniak
Klub Bokserski Legia Warszawa
16 - 6
Walka 47, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
Oliwia Stańczyk
Alien Kick Łódź
Aleksandra Kożak
MUKS Husaria Gołdap
5 - 15
Walka 48, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
Michał Kaczor
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Kacper Sobieski
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
14 - 18
Walka 49, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
Wiktor Grabski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Jakub Trześniak
DAN Świdnik
4 - 8
Walka 50, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Mateusz Kucharz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Mikołaj Huta
Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion
12 - 5
Walka 51, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Dawid Popień
KSW POLICE
Dominik Kiełbowicz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
12 - 8
Walka 52, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
Tomasz Freitag
KSW POLICE
Bartosz Jagła
Alien Kick Łódź
6 - 0
Walka 53, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
Jakub Płachta
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Cyryl Sadurski
Fight Club Zielona Góra
15 - 5
Walka 54, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
Kacper Gadomski
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Mikołaj Drożdż
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
10 - 2
Walka 55, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
Marcin Włoga
WKS SFINKS Węgrów
Mateusz Sośnicki
Klub Sportowy Semiramida Pułtusk
14 - 12
Walka 56, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
Dorian Siekierzyński
KSW Łuków
Filip Kucharczyk
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
11 - 12
Walka 57, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
Cezary Aderek
X Fight Piaseczno
Bartosz Prusinowski
KSW Łuków
6 - 3
Walka 58, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Nikola Siecińska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Natalia Woińska
X Fight Piaseczno
12 - 5
Walka 59, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg
Filip Suder
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Michał Markowski
DAN Świdnik
12 - 2
Walka 60, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg
Olga Borys
WKS SFINKS Węgrów
Michelle Maier
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
2 - 12
Walka 61, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -65kg
Oliwia Ściągaj
X Fight Piaseczno
Wiktoria Bagniewska
KS START Działdowo
14 - 3
Walka 62, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Małgorzata Nastały
GOSRiT Luzino
Karolina Bojarczyk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
10 - 8
Walka 63, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg
Oliwia Kołodziejczyk
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Żaneta Stenka
GOSRiT Luzino
18 - 20
Walka 64, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg
Michał Niebrzydowski
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Brajan Sarachin
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
11 - 5
Walka 65, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -46kg
Wiktoria Rutkowska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Aleksandra Kożak
MUKS Husaria Gołdap
8 - 10
Walka 66, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -42kg
Kacper Sobieski
Stowarzyszenie Gladius Ostróda
Jakub Trześniak
DAN Świdnik
5 - 6
Walka 67, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
Tomasz Freitag
KSW POLICE
Jakub Płachta
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
14 - 18
Walka 68, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg
Kacper Gadomski
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Marcin Włoga
WKS SFINKS Węgrów
16 - 17
Walka 69, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg
Filip Kucharczyk
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
Cezary Aderek
X Fight Piaseczno
5 - 10
Walka 70, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg
Mateusz Kucharz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Dawid Popień
KSW POLICE
9 - 10
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL