Walka 1, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Izabella Dąbrowska X Fight Piaseczno | Maja Kłosowska CSW Champion Lubawa |
10 - 0 | |
Walka 2, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Izabela Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Klaudia Siwczyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
4 - 14 | |
Walka 3, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Gabriela Lizoń KSW Łuków | Hanna Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA |
3 - 13 | |
Walka 4, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Zofia Urbaniec Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Wiktoria Brzozowska SKF Boksing Zielona Góra |
1 - 11 | |
Walka 5, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Julia Bajek KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Aleksandra Urban KSW Łuków |
6 - 4 | |
Walka 6, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Marika Szczepaniak Klub Sportowy Bulldog Gorzów | Anna Dudek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
2 - 5 | |
Walka 7, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Dorian Kupc Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Oskar Dudziński KSW Łuków |
7 - 9 | |
Walka 8, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Wojciech Bar Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Kacper Zaturski Elbląski Klub Karate |
12 - 6 | |
Walka 9, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Damian Skarżyński WKS SFINKS Węgrów | Julian Piskorowski UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
4 - 5 | |
Walka 10, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Adrian Duda KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Kajetan Tulikowski NINJA ACADEMY WARSZAWA |
6 - 5 | |
Walka 11, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Pola Stołowska Klub Bokserski Legia Warszawa | Sara Steć Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
9 - 10 | |
Walka 12, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Kuba Gójski WKS SFINKS Węgrów | Wojciech Zwierzyński Klub Sportowy Bulldog Gorzów |
2 - 12 | |
Walka 13, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Bartosz Zegan KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Tomasz Gumienniak DAN Świdnik |
5 - 6 | |
Walka 14, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Nina Śmigielska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Nikola Giszter SKF Boksing Zielona Góra |
10 - 0 | |
Walka 15, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Dominika Sobieska Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Martyna Konieczna CSW Champion Lubawa |
12 - 2 | |
Walka 16, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Daria Ściślicka KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Greta Skolimowska KSW Łuków |
11 - 6 | |
Walka 18, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Oliwia Maj UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Aleksandra Kobojek KSW Łuków |
15 - 4 | |
Walka 19, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Alicja Wiszniowska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Kaia Webb Klub Bokserski Legia Warszawa |
8 - 2 | |
Walka 20, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Emilia Kozioł KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Daria Niciporuk X Fight Piaseczno |
6 - 9 | |
Walka 21, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Amelia Wasilewska KSW Łuków | Izabella Dąbrowska X Fight Piaseczno |
10 - 0 | |
Walka 22, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Klaudia Siwczyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Hanna Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA |
7 - 3 | |
Walka 23, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Weronika Zawalska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Wiktoria Brzozowska SKF Boksing Zielona Góra |
11 - 6 | |
Walka 24, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Julia Bajek KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Anna Dudek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
2 - 9 | |
Walka 25, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Jakub Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Oskar Dudziński KSW Łuków |
9 - 2 | |
Walka 26, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Marcel Romaniuk UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Wojciech Bar Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
0 - 10 | |
Walka 27, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Nikodem Dejko Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Julian Piskorowski UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
14 - 5 | |
Walka 28, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Szymon Kaczmarek CSW Champion Lubawa | Adrian Duda KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
12 - 11 | |
Walka 29, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Dominika Niemiec Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Weronika Wyżlic CSW Champion Lubawa |
11 - 1 | |
Walka 30, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Eryka Cybulska-weleńczyk UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
12 - 8 | |
Walka 31, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Natalia Zawalska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Martyna Wieteska X Fight Piaseczno |
6 - 10 | |
Walka 32, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Kinga Nowakowska SKF Boksing Zielona Góra | Sara Steć Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
10 - 7 | |
Walka 33, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Adrian Kuryłek WKS SFINKS Węgrów | Daniel Szostakiewicz Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
9 - 13 | |
Walka 34, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Patryk Andrzejewski KSW POLICE | Hubert Wiluk X Fight Piaseczno |
18 - 16 | |
Walka 35, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Wiktor Drążkowski UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Gustaw Wielądek X Fight Piaseczno |
0 - 10 | |
Walka 36, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Antoni Bojarczyk Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Wojciech Zwierzyński Klub Sportowy Bulldog Gorzów |
0 - 10 | |
Walka 37, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Maciej Mroczek WKS SFINKS Węgrów | Jan Bocheński X Fight Piaseczno |
0 - 10 | |
Walka 38, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Maksymilian Kędzia Alien Kick Łódź | Bartosz Kozioł KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
7 - 17 | |
Walka 39, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Alex Dąbrowski Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Wiktor Zawadzki CSW Champion Lubawa |
7 - 15 | |
Walka 40, Ćwierćfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Milan Zierek SKF Boksing Zielona Góra | Tomasz Gumienniak DAN Świdnik |
5 - 9 | |
Walka 41, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Amelia Wasilewska KSW Łuków | Klaudia Siwczyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
10 - 0 | |
Walka 42, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Weronika Zawalska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Anna Dudek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
10 - 14 | |
Walka 43, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Nadia Głąb KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Nina Śmigielska NINJA ACADEMY WARSZAWA |
0 - 9 | |
Walka 44, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Dominika Sobieska Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Daria Ściślicka KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
13 - 6 | |
Walka 45, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Wiktoria Lendzion NINJA ACADEMY WARSZAWA | Oliwia Maj UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
13 - 3 | |
Walka 46, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Alicja Wiszniowska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Daria Niciporuk X Fight Piaseczno |
12 - 2 | |
Walka 47, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Jakub Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Wojciech Bar Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
8 - 2 | |
Walka 48, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Nikodem Dejko Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Szymon Kaczmarek CSW Champion Lubawa |
10 - 0 | |
Walka 49, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Dominika Niemiec Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Oliwia Winiarek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
13 - 10 | |
Walka 50, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Martyna Wieteska X Fight Piaseczno | Kinga Nowakowska SKF Boksing Zielona Góra |
11 - 1 | |
Walka 51, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Daniel Szostakiewicz Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Patryk Andrzejewski KSW POLICE |
1 - 11 | |
Walka 52, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Gustaw Wielądek X Fight Piaseczno | Wojciech Zwierzyński Klub Sportowy Bulldog Gorzów |
14 - 4 | |
Walka 53, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Jan Bocheński X Fight Piaseczno | Bartosz Kozioł KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
12 - 2 | |
Walka 54, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Wiktor Zawadzki CSW Champion Lubawa | Tomasz Gumienniak DAN Świdnik |
5 - 7 | |
Walka 55, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -28kg | |
Paweł Mroczek WKS SFINKS Węgrów | Gabriel Daraszkiewicz SKF Boksing Zielona Góra |
12 - 14 | |
Walka 56, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg | |
Anna Schweisser MKS Mechanik Włodawa | Weronika Gabler UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
9 - 7 | |
Walka 57, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -32kg | |
Nina Śmigielska NINJA ACADEMY WARSZAWA | Dominika Sobieska Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
11 - 5 | |
Walka 58, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -47kg | |
Wiktoria Lendzion NINJA ACADEMY WARSZAWA | Alicja Wiszniowska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
6 - 4 | |
Walka 59, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg | |
Amelia Wasilewska KSW Łuków | Anna Dudek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
12 - 4 | |
Walka 60, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Jakub Kasprowicz NINJA ACADEMY WARSZAWA | Nikodem Dejko Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
10 - 5 | |
Walka 61, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg | |
Dominika Niemiec Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Martyna Wieteska X Fight Piaseczno |
3 - 13 | |
Walka 62, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -42kg | |
Patryk Andrzejewski KSW POLICE | Gustaw Wielądek X Fight Piaseczno |
14 - 2 | |
Walka 63, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg | |
Jan Bocheński X Fight Piaseczno | Tomasz Gumienniak DAN Świdnik |
10 - 0 |