Walka 1, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Nikodem Dejko Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Marcel Romaniuk UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
3 - 0 | |
Walka 2, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Jakub Bober KSW Łuków | Dawid Matysiak Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska |
3 - 0 | |
Walka 3, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Borys Damrath A&W Team Obrowo | Szymon Brzeski SKF Boksing Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 4, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Tomasz Zachara Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Daniel Zeman Beskid Dragon Bielsko-Biała |
0 - 3 | |
Walka 5, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Sebastian Jędraś X Fight Piaseczno | Michał Olszewski A&W Team Obrowo |
3 - 0 | |
Walka 6, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Grzegorz Karolkiewicz Klub Sportowy Semiramida Pułtusk | Sebastian Liczbiński UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
DQ1 - | |
Walka 7, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Jakub Maciszewski UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Anton Bardabush Klub Bokserski Legia Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 8, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Kinga Konieczny Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Nikola Siecińska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
RSC1 - | |
Walka 9, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Elżbieta Świderska X Fight Piaseczno | Julia Kamińska CSW Champion Lubawa |
0 - 3 | |
Walka 10, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Natalia Woińska X Fight Piaseczno | Aleksandra Jankowska UKS Dragon Gorzów Wielkopolski |
3 - 0 | |
Walka 11, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Milena Mrożek Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Anna Borowska CSW Champion Lubawa |
AB1 - | |
Walka 12, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Kaia Webb Klub Bokserski Legia Warszawa | Emilia Kozioł KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
3 - 0 | |
Walka 13, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Oliwia Maj UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Maja Trochim KSW Łuków |
3 - 0 | |
Walka 14, Przedwalka light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Daria Niciporuk X Fight Piaseczno | Alicja Wiszniowska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
3 - 0 | |
Walka 15, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Oliwia Stańczyk Alien Kick Łódź | Julia Arojan KKS Sporty Walki Poznań |
1 - 2 | |
Walka 16, 1/16 light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Adrian Kwiatkowski UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Gracjan Herman Beskid Dragon Bielsko-Biała |
3 - 0 | |
Walka 17, 1/16 light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Julian Piskorowski UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Xavier Rzeszut KS Sporty Walki Piła |
AB1 - | |
Walka 18, 1/16 light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Wojciech Bar Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Oskar Dudziński KSW Łuków |
0 - 3 | |
Walka 19, 1/16 light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Maciek Szwechowicz Zamek Kurzętnik | Adrian Duda KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
3 - 0 | |
Walka 20, 1/16 light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Martin Mioduszewski Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Olaf Siemiątkowski Zamek Kurzętnik |
0 - 3 | |
Walka 21, 1/16 light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Damian Skarżyński WKS SFINKS Węgrów | Konrad Wiśniewski Beskid Dragon Bielsko-Biała |
3 - 0 | |
Walka 22, 1/16 light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Alan Głyda Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Paweł Perlik A&W Team Obrowo |
2 - 1 | |
Walka 23, 1/16 light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Kacper Zaturski Elbląski Klub Karate | Nikodem Dejko Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 24, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Natalia Żukowska Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion | Julia Kabzińska KS Ziętek Team Kalisz |
0 - 3 | |
Walka 25, Przedwalka light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Marta Rybska Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno | Maja Lebek GSWW Najemnik Gliwice |
DQ2 - | |
Walka 26, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Mateusz Jaros UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Jakub Bober KSW Łuków |
0 - 3 | |
Walka 27, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Borys Damrath A&W Team Obrowo | Daniel Zeman Beskid Dragon Bielsko-Biała |
2 - 1 | |
Walka 28, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Tobiasz Ociepski Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Sebastian Jędraś X Fight Piaseczno |
3 - 0 | |
Walka 29, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Sebastian Liczbiński UKS Dragon Gorzów Wielkopolski | Anton Bardabush Klub Bokserski Legia Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 30, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Lena Maniak SKT Tiger Dzierżoniów | Nikola Siecińska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
0 - 3 | |
Walka 31, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Anna Legień Beskid Dragon Bielsko-Biała | Julia Kamińska CSW Champion Lubawa |
3 - 0 | |
Walka 32, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Klaudia Kendziorska Zamek Kurzętnik | Natalia Woińska X Fight Piaseczno |
3 - 0 | |
Walka 33, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Natalia Maćkiewicz A&W Team Obrowo | Anna Borowska CSW Champion Lubawa |
3 - 0 | |
Walka 34, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Martyna Wiśniewska Beskid Dragon Bielsko-Biała | Dominika Kondracka KSW Łuków |
RSC1 - | |
Walka 35, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Alicja Mucha Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion | Kaia Webb Klub Bokserski Legia Warszawa |
- RSC1 | |
Walka 36, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Maria Zyznarska Beskid Dragon Bielsko-Biała | Oliwia Maj UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
0 - 3 | |
Walka 37, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Aleksandra Kobojek KSW Łuków | Daria Niciporuk X Fight Piaseczno |
AB1 - | |
Walka 38, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Wiktoria Skrobas KSW Łuków | Zuzanna Szymaniak Klub Bokserski Legia Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 39, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Aleksandra Kożak MUKS Husaria Gołdap | Simona Dejnowska MLKS Spider Złotów |
3 - 0 | |
Walka 40, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Wiktoria Rutkowska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Natalia Zarzycka KSW Łuków |
DQ2 - | |
Walka 41, Ćwierćfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Adrianna Paszczyńska KS Ziętek Team Kalisz | Julia Arojan KKS Sporty Walki Poznań |
2 - 1 | |
Walka 42, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Adrian Kwiatkowski UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Xavier Rzeszut KS Sporty Walki Piła |
RSC1 - | |
Walka 43, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Oskar Dudziński KSW Łuków | Maciek Szwechowicz Zamek Kurzętnik |
3 - 0 | |
Walka 44, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Olaf Siemiątkowski Zamek Kurzętnik | Damian Skarżyński WKS SFINKS Węgrów |
3 - 0 | |
Walka 45, Ćwierćfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Alan Głyda Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Nikodem Dejko Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
2 - 1 | |
Walka 46, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Samanta Klein Zamek Kurzętnik | Julia Kabzińska KS Ziętek Team Kalisz |
- AB2 | |
Walka 47, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Klaudia Mazur SKF Boksing Zielona Góra | Maja Lebek GSWW Najemnik Gliwice |
3 - 0 | |
Walka 48, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Jakub Bober KSW Łuków | Borys Damrath A&W Team Obrowo |
3 - 0 | |
Walka 49, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Tobiasz Ociepski Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Anton Bardabush Klub Bokserski Legia Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 50, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Nikola Siecińska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Anna Legień Beskid Dragon Bielsko-Biała |
3 - 0 | |
Walka 51, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Klaudia Kendziorska Zamek Kurzętnik | Natalia Maćkiewicz A&W Team Obrowo |
3 - 0 | |
Walka 52, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Dominika Kondracka KSW Łuków | Alicja Mucha Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion |
3 - 0 | |
Walka 53, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Oliwia Maj UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Daria Niciporuk X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 54, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Zuzanna Szymaniak Klub Bokserski Legia Warszawa | Aleksandra Kożak MUKS Husaria Gołdap |
0 - 3 | |
Walka 55, Półfinał light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Natalia Zarzycka KSW Łuków | Adrianna Paszczyńska KS Ziętek Team Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 56, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Xavier Rzeszut KS Sporty Walki Piła | Oskar Dudziński KSW Łuków |
3 - 0 | |
Walka 57, Półfinał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Olaf Siemiątkowski Zamek Kurzętnik | Alan Głyda Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
1 - 2 | |
Walka 59, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Samanta Klein Zamek Kurzętnik | Klaudia Mazur SKF Boksing Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 60, Finał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -52kg | |
Jakub Bober KSW Łuków | Tobiasz Ociepski Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
AB1 - | |
Walka 61, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Nikola Siecińska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Klaudia Kendziorska Zamek Kurzętnik |
AB1 - | |
Walka 62, Finał light-contact / Kadet mlodszy [k] / -46kg | |
Dominika Kondracka KSW Łuków | Daria Niciporuk X Fight Piaseczno |
0 - 3 | |
Walka 63, Finał light-contact / Kadet starszy [k] / -46kg | |
Aleksandra Kożak MUKS Husaria Gołdap | Natalia Zarzycka KSW Łuków |
3 - 0 | |
Walka 64, Finał light-contact / Kadet mlodszy [m] / -37kg | |
Xavier Rzeszut KS Sporty Walki Piła | Alan Głyda Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
3 - 0 |