Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Zmiany w komunikacie_Puchar Polski Pointfighting Dzieci (7-9 lat)_ 22-24.03.2019 - Węgrów

Termin: 22.03.2019 - 23.03.2019
Lokalizacja: Węgrów

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
Kacper Kuraś
DAN Świdnik
Miłosz Dejko
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
5 - 6
Walka 2, Przedwalka       point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
Dawid Siwczyński
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Aleksander Warszawski
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
12 - 7
Walka 3, Przedwalka       point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
Mateusz Fabiszewski
Bokserski Klub Sportowy Tiger w Łomży
Szymon Klawiński
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
3 - 11
Walka 4, Przedwalka       point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
Jan Ignasiak
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Michał Zdziarski
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
2 - 12
Walka 5, Przedwalka       point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
Krystian Turbiarz
Alien Kick Łódź
Piotr Kowalczyk
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
10 - 1
Walka 6, Przedwalka       point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
Wiktor Socha
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
Paweł Bielecki
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
0 - 6
Walka 7, Przedwalka       point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
Kuba Gołoś
WKS SFINKS Węgrów
Hubert Kuczyński
CSW Champion Lubawa
9 - 10
Walka 8, Przedwalka       point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
Mikołaj Wytrwał
UKS Diament Pstrągowa
Dominik Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
1 - 11
Walka 9, Przedwalka       point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
Dawid Tkaczyk
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Michał Mykytyn
NINJA ACADEMY WARSZAWA
3 - 8
Walka 10, Przedwalka       point-fighting / Chłopcy [m] / +36kg
Nikodem Mamrot
WKS SFINKS Węgrów
Bartosz Malczewski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
10 - 7
Walka 11, Przedwalka       point-fighting / Dziewczynki [k] / -30kg
Maja Staniewicz
KSW Łuków
Agata Drewa
GOSRiT Luzino
11 - 12
Walka 12, Przedwalka       point-fighting / Dziewczynki [k] / -33kg
Natalia Duk
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Maja Winiarek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
5 - 11
Walka 13, Przedwalka       point-fighting / Dziewczynki [k] / -33kg
Lena Goławska
KSW Łuków
Marta Dąbrowska
CSW Champion Lubawa
2 - 12
Walka 14, Przedwalka       point-fighting / Dziewczynki [k] / -33kg
Anastazja Milczarczyk
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Victoria Sadowska
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
9 - 6
Walka 15, Przedwalka       point-fighting / Chłopcy [m] / -33kg
Alan Sulima
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
Aleksander Śmigielski
NINJA ACADEMY WARSZAWA
4 - 6
Walka 16, Przedwalka       point-fighting / Chłopcy [m] / -33kg
Igor Głowienka
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Alan Saczuk
WKS SFINKS Węgrów
9 - 3
Walka 17, Przedwalka       point-fighting / Chłopcy [m] / -33kg
Hubert Milka
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Szymon Rosiński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
1 - 7
Walka 18, Przedwalka       point-fighting / Dziewczynki [k] / -24kg
Weronika Bogusz
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Zofia Dróżdż
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
12 - 10
Walka 19, Przedwalka       point-fighting / Dziewczynki [k] / -24kg
Zuzanna Popień
KSW POLICE
Lena Głowienka
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
12 - 6
Walka 20, Przedwalka       point-fighting / Chłopcy [m] / -24kg
Adam Sobczak
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Kuba Szymczuk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
3 - 5
Walka 20.1, Przedwalka       point-fighting / Dziewczynki [k] / +36kg
Gabriela Posiadała
KSW Łuków
Amelia Parczewska
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
2 - 6
Walka 21, Ćwierćfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
Nikodem Bereda
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Miłosz Dejko
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
7 - 9
Walka 22, Ćwierćfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
Aleksander Maciak
KSW Łuków
Dawid Siwczyński
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
3 - 7
Walka 23, Ćwierćfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
Olaf Steć
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Szymon Klawiński
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
7 - 2
Walka 24, Ćwierćfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
Oliwier Rola
KSW Łuków
Michał Zdziarski
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
11 - 8
Walka 25, Ćwierćfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
Adrian Gwizdała
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Krystian Turbiarz
Alien Kick Łódź
0 - 10
Walka 26, Ćwierćfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
Aleksander Duk
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Paweł Bielecki
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
1 - 8
Walka 27, Ćwierćfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
Borys Witek
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Hubert Kuczyński
CSW Champion Lubawa
0 - 10
Walka 28, Ćwierćfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
Dominik Bar
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Michał Mykytyn
NINJA ACADEMY WARSZAWA
8 - 10
Walka 29, Ćwierćfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / +36kg
Mateusz Skwierczyński
WKS SFINKS Węgrów
Konrad Szewczak
KSW Łuków
11 - 1
Walka 30, Ćwierćfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / +36kg
Kacper Kuć
WKS SFINKS Węgrów
Alex Biernat
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
8 - 7
Walka 31, Ćwierćfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / +36kg
Ksawery Więczkowski
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Damian Popławski
WKS SFINKS Węgrów
1 - 6
Walka 32, Ćwierćfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / +36kg
Konrad Buczkowski
CSW Champion Lubawa
Nikodem Mamrot
WKS SFINKS Węgrów
6 - 13
Walka 33, Przedwalka       point-fighting / Chłopcy [m] / -36kg
Juliusz Kopa
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Paweł Bączek
CSW Champion Lubawa
2 - 6
Walka 34, Półfinał       point-fighting / Dziewczynki [k] / -27kg
Maria Pirga
UKS Diament Pstrągowa
Izabela Chochół
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
4 - 9
Walka 35, Półfinał       point-fighting / Dziewczynki [k] / -27kg
Laila Castalano
Bartoszycka Szkoła Taekwon-do Bartoszyce
Weronika Urban
KSW Łuków
2 - 3
Walka 36, Półfinał       point-fighting / Dziewczynki [k] / -30kg
Magdalena Tempska
GOSRiT Luzino
Martyna Lachowska
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
5 - 11
Walka 37, Półfinał       point-fighting / Dziewczynki [k] / -30kg
Maja Kubiaczyk
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Agata Drewa
GOSRiT Luzino
6 - 10
Walka 38, Półfinał       point-fighting / Dziewczynki [k] / -33kg
Hanna Czubacka
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Maja Winiarek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
12 - 1
Walka 39, Półfinał       point-fighting / Dziewczynki [k] / -33kg
Marta Dąbrowska
CSW Champion Lubawa
Anastazja Milczarczyk
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
13 - 3
Walka 40, Półfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / -33kg
Olaf Klupś
WKS SFINKS Węgrów
Aleksander Śmigielski
NINJA ACADEMY WARSZAWA
3 - 2
Walka 41, Półfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / -33kg
Igor Głowienka
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Szymon Rosiński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
1 - 5
Walka 42, Półfinał       point-fighting / Dziewczynki [k] / -24kg
Nikola Podejko
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Weronika Bogusz
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
11 - 6
Walka 43, Półfinał       point-fighting / Dziewczynki [k] / -24kg
Amelia Kapusta
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Zuzanna Popień
KSW POLICE
7 - 10
Walka 44, Półfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / -24kg
Antoni Gil
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Maciej Kurkus
WKS SFINKS Węgrów
6 - 8
Walka 45, Półfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / -24kg
Karol Śmigielski
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Kuba Szymczuk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
1 - 3
Walka 46, Półfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
Miłosz Dejko
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Dawid Siwczyński
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
6 - 5
Walka 47, Półfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
Olaf Steć
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Oliwier Rola
KSW Łuków
7 - 0
Walka 48, Półfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
Krystian Turbiarz
Alien Kick Łódź
Paweł Bielecki
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
AB1 -
Walka 49, Półfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
Hubert Kuczyński
CSW Champion Lubawa
Michał Mykytyn
NINJA ACADEMY WARSZAWA
11 - 10
Walka 50, Półfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / +36kg
Mateusz Skwierczyński
WKS SFINKS Węgrów
Kacper Kuć
WKS SFINKS Węgrów
11 - 1
Walka 51, Półfinał       point-fighting / Chłopcy [m] / +36kg
Damian Popławski
WKS SFINKS Węgrów
Nikodem Mamrot
WKS SFINKS Węgrów
11 - 12
Walka 52, Finał       point-fighting / Chłopcy [m] / -36kg
Kacper Łoniewski
KSW Łuków
Paweł Bączek
CSW Champion Lubawa
2 - 9
Walka 53, Finał       point-fighting / Dziewczynki [k] / -27kg
Izabela Chochół
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Weronika Urban
KSW Łuków
4 - 11
Walka 54, Finał       point-fighting / Dziewczynki [k] / -30kg
Martyna Lachowska
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Agata Drewa
GOSRiT Luzino
12 - 13
Walka 55, Finał       point-fighting / Dziewczynki [k] / -33kg
Hanna Czubacka
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Marta Dąbrowska
CSW Champion Lubawa
15 - 5
Walka 56, Finał       point-fighting / Chłopcy [m] / -33kg
Olaf Klupś
WKS SFINKS Węgrów
Szymon Rosiński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
2 - 12
Walka 57, Finał       point-fighting / Dziewczynki [k] / -24kg
Nikola Podejko
UKS Dragon Gorzów Wielkopolski
Zuzanna Popień
KSW POLICE
11 - 15
Walka 58, Finał       point-fighting / Chłopcy [m] / -24kg
Maciej Kurkus
WKS SFINKS Węgrów
Kuba Szymczuk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
6 - 5
Walka 59, Finał       point-fighting / Chłopcy [m] / -27kg
Miłosz Dejko
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Olaf Steć
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
7 - 10
Walka 60, Finał       point-fighting / Dziewczynki [k] / +36kg
Magdalena Śmigielska
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Amelia Parczewska
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
6 - 7
Walka 61, Finał       point-fighting / Chłopcy [m] / -30kg
Paweł Bielecki
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Hubert Kuczyński
CSW Champion Lubawa
14 - 7
Walka 62, Finał       point-fighting / Chłopcy [m] / +36kg
Mateusz Skwierczyński
WKS SFINKS Węgrów
Nikodem Mamrot
WKS SFINKS Węgrów
13 - 15
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL