Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Zgłoszenia do 27.03_MP w Kickboxingu Juniorów, Seniorów i Weteranów LC i PF_29-31.03.2019 - Włoszakowice

Termin: 29.03.2019 - 31.03.2019
Lokalizacja: Włoszakowice

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -69kg
Krystian Biś
KSW POLICE
Damian Gębal
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
15 - 5
Walka 2, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -69kg
Paweł Zdun
DAN Świdnik
Adam Szczęsny
Alkon Szczecin
11 - 1
Walka 3, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -69kg
Karol Marcisz
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
Dawid Chowaniec
Instytut Rozwoju Sportu Kraków
17 - 7
Walka 4, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -74kg
Adrian Durma
Elbląski Klub Karate
Mateusz Dylawerski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
14 - 13
Walka 5, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -74kg
Michał Gąsiorczyk
Instytut Rozwoju Sportu Kraków
Krzysztof Dampc
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
11 - 1
Walka 6, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -74kg
Przemysław Jankowski
KS POLONIA 1912 Leszno
Michał Tatarynowicz
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
12 - 19
Walka 7, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Tymoteusz Szczuka
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Patryk Orzechowski
SKT Tiger Dzierżoniów
1 - 11
Walka 8, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Szymon Grabowski
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Damian Jagodnicki
SKT Tiger Dzierżoniów
17 - 15
Walka 9, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Przemysław Miśkiw
KSW POLICE
Michał Mocny
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
10 - 0
Walka 10, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -89kg
Norbert Mazurkiewicz
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Piotr de-Ramer
SKF Boksing Zielona Góra
17 - 23
Walka 11, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -89kg
Paweł Pegza
Gwardia Zielona Góra
Piotr Tomczak
LZS POPRAWA Siedlików
1 - 11
Walka 12, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / -89kg
Michał Borzęcki
KSW POLICE
Damian Buczek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
16 - 13
Walka 13, Przedwalka       point-fighting / Senior [m] / +94kg
Daniel Marciszkiewicz
DAN Świdnik
Adam Parzych
WKS SFINKS Węgrów
16 - 6
Walka 14, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Sylwester Moskal
LKS Puncher Płock
Daniel Dziedzic
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
13 - 16
Walka 15, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Cezary Limański
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Mateusz Cejmer
KS START Działdowo
9 - 19
Walka 16, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -63kg
Mateusz Buda
DAN Świdnik
Marek Walenczewski
Klub Sportowy TIGER WIELKOPOLSKA, Gostyń
16 - 6
Walka 17, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -63kg
Przemysław Kacieja
SKF Boksing Zielona Góra
Marcin Gupta
DAN Świdnik
1 - 10
Walka 18, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -69kg
Michał Piwko
Klub Bokserski Legia Warszawa
Krystian Biś
KSW POLICE
2 - 12
Walka 19, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -69kg
Paweł Zdun
DAN Świdnik
Karol Marcisz
KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa
13 - 3
Walka 20, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -74kg
Filip Mijalski
Klub Sportów Walki START Częstochowa
Adrian Durma
Elbląski Klub Karate
6 - 16
Walka 21, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -74kg
Michał Gąsiorczyk
Instytut Rozwoju Sportu Kraków
Michał Tatarynowicz
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
9 - 14
Walka 22, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Bartłomiej Mienciuk
KSW Szczecinek
Patryk Orzechowski
SKT Tiger Dzierżoniów
15 - 11
Walka 23, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Szymon Grabowski
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Przemysław Miśkiw
KSW POLICE
13 - 19
Walka 24, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -89kg
Piotr Wypchał
Krakowska Akademia Taekwon-do
Piotr de-Ramer
SKF Boksing Zielona Góra
19 - 12
Walka 25, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / -89kg
Piotr Tomczak
LZS POPRAWA Siedlików
Michał Borzęcki
KSW POLICE
11 - 1
Walka 26, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / +94kg
Tomasz Bąk
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Oskar Skupień
KS Ziętek Team Kalisz
16 - 6
Walka 27, Półfinał       point-fighting / Senior [m] / +94kg
Rafał Gąszczak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Daniel Marciszkiewicz
DAN Świdnik
15 - 5
Walka 28, Finał       point-fighting / Senior [m] / -94kg
Daniel Dziedzic
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Mateusz Cejmer
KS START Działdowo
7 - 17
Walka 29, Finał       point-fighting / Senior [m] / -63kg
Mateusz Buda
DAN Świdnik
Marcin Gupta
DAN Świdnik
8 - 18
Walka 30, Finał       point-fighting / Senior [m] / -69kg
Krystian Biś
KSW POLICE
Paweł Zdun
DAN Świdnik
17 - 10
Walka 31, Finał       point-fighting / Senior [m] / -74kg
Adrian Durma
Elbląski Klub Karate
Michał Tatarynowicz
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
11 - 1
Walka 32, Finał       point-fighting / Senior [m] / -79kg
Bartłomiej Mienciuk
KSW Szczecinek
Przemysław Miśkiw
KSW POLICE
11 - 15
Walka 33, Finał       point-fighting / Senior [m] / -89kg
Piotr Wypchał
Krakowska Akademia Taekwon-do
Piotr Tomczak
LZS POPRAWA Siedlików
14 - 4
Walka 34, Finał       point-fighting / Senior [m] / +94kg
Tomasz Bąk
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Rafał Gąszczak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
13 - 3
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL