Walka 1, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
Emil Dłużniewski LKS Puncher Płock | Kacper Bieliński SKF Boksing Zielona Góra |
7 - 17 | |
Walka 2, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
Rafał Dobies LKS Puncher Płock | Roman Bushchak Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
11 - 14 | |
Walka 3, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
Marcel Janik Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Krzesimir Kasza Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
1 - 11 | |
Walka 4, Przedwalka point-fighting / Junior [k] / -55kg | |
Wiktoria Kolczyk Champion Gdańsk | Wiktoria Sawicka Klub Sportowy Semiramida Pułtusk |
- WO | |
Walka 5, Przedwalka point-fighting / Junior [k] / -65kg | |
Emilia Gąsiorczyk Instytut Rozwoju Sportu Kraków | Wiktoria Malarczyk KKT Bałtyk Koszalin |
9 - 19 | |
Walka 6, Przedwalka point-fighting / Senior [m] / -84kg | |
Łukasz Morżoł Beskid Dragon Bielsko-Biała | Jakub Kalinowski Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
1 - 11 | |
Walka 7, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -69kg | |
Dominik Kwolek SKF Boksing Zielona Góra | Bartosz Trzeciak Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
2 - 12 | |
Walka 8, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -57kg | |
Jakub Grzywacz Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Konrad Gibki Klub Sportów Walki START Częstochowa |
15 - 5 | |
Walka 9, Półfinał point-fighting / Junior [k] / -60kg | |
Julia Setla Beskid Dragon Bielsko-Biała | Malwina Jarosiewicz DRACHE- Leszno |
22 - 14 | |
Walka 10, Półfinał point-fighting / Junior [k] / -60kg | |
Monika Banaszek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Katarzyna Sygocka X Fight Piaseczno |
12 - 1 | |
Walka 11, Przedwalka point-fighting / Junior [k] / -50kg | |
Nikola Kaleta Beskid Dragon Bielsko-Biała | Marta Pawlikowska KSW Łuków |
16 - 6 | |
Walka 12, Przedwalka point-fighting / Junior [k] / -70kg | |
Nikola Drzyzga Nowodworski Klub Sportów Walki Bastion | Zuzanna Maj Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
18 - 21 | |
Walka 13, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -57kg | |
Dominik Jackowski KS START Działdowo | Bastian Grzegorowski DRACHE- Leszno |
8 - 18 | |
Walka 14, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -57kg | |
Mateusz Tatar KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Przemysław Kalisz SKF Boksing Zielona Góra |
18 - 12 | |
Walka 15, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
Kacper Kołodziejczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Kacper Bieliński SKF Boksing Zielona Góra |
19 - 9 | |
Walka 16, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
Roman Bushchak Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Krzesimir Kasza Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
16 - 20 | |
Walka 17, Półfinał point-fighting / Junior [k] / -55kg | |
Maja Popczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Alicja Zgoda Klub Sportowy Mistral Wojkowice |
10 - 0 | |
Walka 18, Półfinał point-fighting / Junior [k] / -55kg | |
Julia Armatyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Wiktoria Kolczyk Champion Gdańsk |
21 - 11 | |
Walka 19, Półfinał point-fighting / Junior [k] / -65kg | |
Natalia Jęczek Klub Sportowy Mistral Wojkowice | Zuzanna Kalbarczyk GOSRiT Luzino |
2 - 12 | |
Walka 20, Półfinał point-fighting / Junior [k] / -65kg | |
Zuzanna Wesołowska X Fight Piaseczno | Wiktoria Malarczyk KKT Bałtyk Koszalin |
17 - 7 | |
Walka 21, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -84kg | |
Rafał Adamczyk KSW POLICE | Michał Niemiero Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
15 - 5 | |
Walka 22, Półfinał point-fighting / Senior [m] / -84kg | |
Adam Wróbel Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Jakub Kalinowski Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
0 - 10 | |
Walka 23, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -69kg | |
Oskar Zawiślak Alien Kick Łódź | Adam Brodzik Gwardia Zielona Góra |
12 - 2 | |
Walka 24, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -69kg | |
Maksymilian Palej SKT Tiger Dzierżoniów | Bartosz Trzeciak Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
13 - 9 | |
Walka 25, Finał point-fighting / Junior [m] / -57kg | |
Maciej Kasprzyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Jakub Grzywacz Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
20 - 11 | |
Walka 26, Finał point-fighting / Junior [k] / -60kg | |
Julia Setla Beskid Dragon Bielsko-Biała | Monika Banaszek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
11 - 1 | |
Walka 27, Finał point-fighting / Junior [k] / -50kg | |
Aleksandra Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Nikola Kaleta Beskid Dragon Bielsko-Biała |
13 - 3 | |
Walka 28, Finał point-fighting / Junior [k] / -70kg | |
Emilia Szalak DAN Świdnik | Zuzanna Maj Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
13 - 3 | |
Walka 29, Finał point-fighting / Senior [m] / -57kg | |
Bastian Grzegorowski DRACHE- Leszno | Mateusz Tatar KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
18 - 15 | |
Walka 30, Finał point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
Kacper Kołodziejczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Krzesimir Kasza Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
19 - 14 | |
Walka 31, Finał point-fighting / Junior [k] / -55kg | |
Maja Popczyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Julia Armatyńska KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
16 - 6 | |
Walka 32, Finał point-fighting / Junior [k] / -65kg | |
Zuzanna Kalbarczyk GOSRiT Luzino | Zuzanna Wesołowska X Fight Piaseczno |
121 - 8 | |
Walka 33, Finał point-fighting / Senior [m] / -84kg | |
Rafał Adamczyk KSW POLICE | Jakub Kalinowski Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
11 - 13 | |
Walka 34, Finał point-fighting / Junior [m] / -69kg | |
Oskar Zawiślak Alien Kick Łódź | Maksymilian Palej SKT Tiger Dzierżoniów |
11 - 1 |