Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Mistrzostwa Polski Low Kick Juniorów i Seniorów_5-7.04.2019 - Nowy Targ

Termin: 05.04.2019 - 07.04.2019
Lokalizacja: Nowy Targ

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Dominik Kaleta
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Remigiusz Golanowski
Sparta Czajków
- TKO2
Walka 2, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -75kg
Adam Kryszewski
PCNP Rebelia Kartuzy
Janusz Dudek
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
2 - 1
Walka 3, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -71kg
Karol Sadłocha
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Maciej Rybczyński
Klub Sportowy Pretorium Poznań
3 - 0
Walka 4, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -71kg
Mateusz Ambroziak
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Mikołaj Lekki
KS OYAMA Rzeszów
0 - 3
Walka 5, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -71kg
Oktawian Lewandowski
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
Maksymilian Truty
Nowotarski Klub Sportow Walki
0 - 3
Walka 6, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -71kg
Adam Hirko
SKF Boksing Zielona Góra
Patryk Ludorf
KICKBOXING TEAM SEJNY
3 - 0
Walka 7, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -67kg
Patryk Pietnik
KSW Sokół Jarosław
Aleks Ładniak
Klub Sportowy Pretorium Poznań
0 - 3
Walka 8, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -67kg
Antoni Karmelita
KS Gym Fight Wrocław
Filip Szostak
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
0 - 3
Walka 9, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -67kg
Mateusz Jagielski
Paco Team Mysłowice
Krzysztof Górski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
1 - 2
Walka 10, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -67kg
Kamil Dychała
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
Szymon Żelazko
Hunter Gym Bydgoszcz
3 - 0
Walka 11, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -67kg
Dionizy Warszczuk
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Dorian Dziuba
KS Gym Fight Wrocław
0 - 3
Walka 12, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -86kg
Przemysław Kozioł
Waleczna Lubelszczyzna Lublin
Michał Krasnostawski
KKT Bałtyk Koszalin
0 - 3
Walka 13, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -86kg
Patryk Szyszko
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
Daniel Bralewski
Palestra Warszawa
2 - 1
Walka 14, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -86kg
Kamil Kołtan
KS Gym Fight Wrocław
Mateusz Janur
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
1 - 2
Walka 15, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Piotr Sokół
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Gabriel Borowiak
Fight Gym Lublin
3 - 0
Walka 16, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Przemysław Barański
KS Pogoń Mogilno
Emil Witkowski
AZS Politechnika Warszawska
1 - 2
Walka 17, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Maksymilian Bratkowicz
KS Gym Fight Wrocław
Damian Bielecki
Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec
- KO2
Walka 18, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Grzegorz Zielant
Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec
Kacper Kotecki
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
KO2 -
Walka 19, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Arkadiusz Kaszuba
Rzeszowski Klub Sportów Walki
Szymon Maj
KS FUX Zabrze
3 - 0
Walka 20, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Damian Waluch
Golden Dragon Bydgoszcz
Jakub Rosiński
Puncher Wrocław
3 - 0
Walka 21, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Karol Miąsko
Puncher Wrocław
Artur Wziątek
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
3 - 0
Walka 22, 1/16       low-kick / Senior [m] / -81kg
Alan Staręga
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
Dominik Kaleta
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
0 - 3
Walka 23, 1/16       low-kick / Senior [m] / -75kg
Maciej Guz
Fight Gym Lublin
Kacper Muszyński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
0 - 3
Walka 24, 1/16       low-kick / Senior [m] / -75kg
Grzegorz Strzelczyk
Puncher Wrocław
Konrad Olszewski
KS Gym Fight Wrocław
0 - 3
Walka 25, 1/16       low-kick / Senior [m] / -75kg
Kamil Nowiński
Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin
Armin Pawlak
Human Białystok
0 - 3
Walka 26, 1/16       low-kick / Senior [m] / -75kg
Jędrzej Durski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Tomasz Kliś
KS OYAMA Rzeszów
3 - 0
Walka 27, 1/16       low-kick / Senior [m] / -75kg
Jakub Kapczyński
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
Krzysztof Łuniewicz-stępniak
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
0 - 3
Walka 28, 1/16       low-kick / Senior [m] / -75kg
Robert Szymański
Center Team Odolanów
Patryk Kocaj
Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój
0 - 3
Walka 29, 1/16       low-kick / Senior [m] / -75kg
Karol Słuszniak
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Mateusz Jakubowski
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
1 - 2
Walka 30, 1/16       low-kick / Senior [m] / -75kg
Karol Mamerski
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Adam Kryszewski
PCNP Rebelia Kartuzy
0 - 3
Walka 31, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Damian Piskorz
Hunter Gym Bydgoszcz
Mikołaj Nazaruk
KICKBOXING TEAM SEJNY
- KO2
Walka 32, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Sebastian Kołakowski
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Karol Sadłocha
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
0 - 3
Walka 33, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Artur Dylewski
KS Gym Fight Wrocław
Kamil Mateja
PCNP Rebelia Kartuzy
0 - 3
Walka 34, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Michał Rejdych
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
Mikołaj Lekki
KS OYAMA Rzeszów
3 - 0
Walka 35, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Łukasz Kaczmarczyk
KS Gym Fight Wrocław
Piotr Szloser
Palestra Warszawa
3 - 0
Walka 36, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Dominik Lachcik
KS OYAMA Rzeszów
Maksymilian Truty
Nowotarski Klub Sportow Walki
2 - 1
Walka 37, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Michał Grząśko
Palestra Warszawa
Rafał Kosiarski
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
0 - 3
Walka 38, 1/16       low-kick / Senior [m] / -71kg
Bogumił Wiśniewski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Adam Hirko
SKF Boksing Zielona Góra
WO -
Po 38 walce przerwa do godziny 15.00
Walka 39, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Maciej Ankiewicz
KS OYAMA Rzeszów
Przemysław Kacieja
SKF Boksing Zielona Góra
KO2 -
Walka 40, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Mateusz Bartoszek
Paco Team Mysłowice
Przemysław Brzózka
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
1 - 2
Walka 41, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Remigiusz Smoliński
KS FUX Zabrze
Mateusz Urbaś
Nowotarski Klub Sportow Walki
3 - 0
Walka 42, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Mateusz Gola
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Grzegorz Ciosek
KO GYM Świebodzice
0 - 3
Walka 43, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Adam Abood-al-hassani
Nowotarski Klub Sportow Walki
Robert Dochód
KICKBOXING TEAM SEJNY
3 - 0
Walka 44, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Marcin Kawalec
Hunter Gym Bydgoszcz
Rafał Jaszczuk
PCNP Rebelia Kartuzy
TKO2 -
Walka 45, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -91kg
Michał Adamek
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Patryk Sienko
Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój
3 - 0
Walka 46, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Eliasz Jankowski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Aleks Ładniak
Klub Sportowy Pretorium Poznań
- AB1
Walka 47, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Krystian Cierbikowski
Paco Team Mysłowice
Filip Szostak
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
3 - 0
Walka 48, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Szymon Dembowski
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
Krzysztof Górski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
0 - 3
Walka 49, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Kamil Dychała
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
Dorian Dziuba
KS Gym Fight Wrocław
3 - 0
Walka 50, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Kacper Frątczak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Michał Krasnostawski
KKT Bałtyk Koszalin
3 - 0
Walka 51, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Patryk Szyszko
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
Mateusz Janur
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
0 - 3
Walka 52, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Piotr Sokół
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Emil Witkowski
AZS Politechnika Warszawska
3 - 0
Walka 53, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Maksymilian Bratkowicz
KS Gym Fight Wrocław
Kacper Kotecki
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
3 - 0
Walka 54, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Arkadiusz Kaszuba
Rzeszowski Klub Sportów Walki
Damian Waluch
Golden Dragon Bydgoszcz
- WO
Walka 55, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Karol Miąsko
Puncher Wrocław
Dominik Kaleta
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
0 - 3
Walka 56, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -60kg
Michał Marszał
Golden Dragon Bydgoszcz
Robert Soboń
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
3 - 0
Walka 57, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Rafał Cyrankowski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Artur Gabryelski
KO GYM Świebodzice
3 - 0
Walka 58, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Michał Królik
Paco Team Mysłowice
Przemysław Kacieja
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 59, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Kamil Krzyżaniak
Hunter Gym Bydgoszcz
Hubert Śledź
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
- AB2
Walka 60, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Jakub Ogryzek
KSW Sokół Jarosław
Przemysław Brzózka
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
0 - 3
Walka 60 jest ostatnią walką w dniu dzisiejszym.
Walka 61, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Kamil Jastrzębski
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Kacper Kotłowski
KKT Bałtyk Koszalin
1 - 2
Walka 62, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Tomasz Waluś
Nowotarski Klub Sportow Walki
Michał Grzesiak
Center Team Odolanów
WO -
Walka 63, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Dominik Grzęda
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Mariusz Skupin
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
3 - 0
Walka 64, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Mateusz Janu
Paco Team Mysłowice
Michał Adamek
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
0 - 3
Walka 65, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Damian Piskorz
Hunter Gym Bydgoszcz
Karol Sadłocha
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
3 - 0
Walka 66, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Kamil Mateja
PCNP Rebelia Kartuzy
Michał Rejdych
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
3 - 0
Walka 67, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Łukasz Kaczmarczyk
KS Gym Fight Wrocław
Dominik Lachcik
KS OYAMA Rzeszów
3 - 0
Walka 68, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Rafał Kosiarski
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Adam Hirko
SKF Boksing Zielona Góra
3 - 0
Walka 69, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Kacper Muszyński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Konrad Olszewski
KS Gym Fight Wrocław
3 - 0
Walka 70, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Armin Pawlak
Human Białystok
Jędrzej Durski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
3 - 0
Walka 71, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Krzysztof Łuniewicz-stępniak
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Patryk Kocaj
Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój
0 - 3
Walka 72, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Mateusz Jakubowski
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
Adam Kryszewski
PCNP Rebelia Kartuzy
1 - 2
Walka 73, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -60kg
Dominik Tomica
Paco Team Mysłowice
Dawid Gąsiorek
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
3 - 0
Walka 74, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -60kg
Paweł Grzebieniewski
KICKBOXING TEAM SEJNY
Michał Marszał
Golden Dragon Bydgoszcz
0 - 3
Walka 75, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Rafał Cyrankowski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Michał Królik
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 76, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Kamil Krzyżaniak
Hunter Gym Bydgoszcz
Przemysław Brzózka
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
- AB3
Walka 77, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Kacper Kotłowski
KKT Bałtyk Koszalin
Michał Grzesiak
Center Team Odolanów
TKO1 -
Walka 78, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Dominik Grzęda
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Michał Adamek
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
3 - 0
Walka 79, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -48kg
Ewa Boś
SKF Boksing Zielona Góra
Marlena Tomczyk
Viktoria Szydłowiec
3 - 0
Walka 80, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -48kg
Katarzyna Kiszewska
Paco Team Mysłowice
Karolina Kubiak
Łaski Klub Sztuk Walki
0 - 3
Walka 81, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Iwona Nieroda
UKS Diament Pstrągowa
Agnieszka Tomczak
Center Team Odolanów
- TKO2
Walka 82, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Katarzyna Świzdor
KSW Sokół Jarosław
Paulina Matusiak
Polska Akademia Kickboxingu - Gdańsk
3 - 0
Walka 83, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -60kg
Zuzanna Radoń
Puncher Wrocław
Ewa Sobiło
KS OYAMA Rzeszów
1 - 2
Walka 84, Półfinał       low-kick / Senior [k] / -60kg
Joanna Pawlik
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Sylwia Kaliś
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
KO2 -
Walka 85, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -65kg
Anna Koralewska
Puncher Wrocław
Natalia Stelmowska
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
0 - 3
Walka 86, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -57kg
Kasper Batra
Scorpion Krępice
Cezary Osieł
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
1 - 2
Walka 87, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -57kg
Damian Roll
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
Piotr Stępień
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
0 - 3
Walka 88, Półfinał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Remigiusz Smoliński
KS FUX Zabrze
Grzegorz Ciosek
KO GYM Świebodzice
3 - 0
Walka 89, Półfinał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Adam Abood-al-hassani
Nowotarski Klub Sportow Walki
Rafał Jaszczuk
PCNP Rebelia Kartuzy
2 - 1
Walka 90, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Eliasz Jankowski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Krystian Cierbikowski
Paco Team Mysłowice
- WO
Walka 91, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Krzysztof Górski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Kamil Dychała
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
1 - 2
Walka 92, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Damian Piskorz
Hunter Gym Bydgoszcz
Kamil Mateja
PCNP Rebelia Kartuzy
- RSC2
Walka 93, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Łukasz Kaczmarczyk
KS Gym Fight Wrocław
Rafał Kosiarski
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
3 - 0
Walka 94, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Kacper Muszyński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Armin Pawlak
Human Białystok
3 - 0
Walka 95, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Patryk Kocaj
Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój
Adam Kryszewski
PCNP Rebelia Kartuzy
0 - 3
Walka 96, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Piotr Sokół
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Maksymilian Bratkowicz
KS Gym Fight Wrocław
0 - 3
Walka 97, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Arkadiusz Kaszuba
Rzeszowski Klub Sportów Walki
Dominik Kaleta
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
3 - 0
Walka 98, Finał       low-kick / Senior [k] / -48kg
Ewa Boś
SKF Boksing Zielona Góra
Karolina Kubiak
Łaski Klub Sztuk Walki
0 - 3
Walka 99, Finał       low-kick / Senior [k] / -65kg
Angelika Sobala
Puncher Wrocław
Natalia Stelmowska
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
0 - 3
Walka 100, Finał       low-kick / Senior [m] / -60kg
Dominik Tomica
Paco Team Mysłowice
Michał Marszał
Golden Dragon Bydgoszcz
0 - 3
Walka 101, Finał       low-kick / Senior [k] / -60kg
Ewa Sobiło
KS OYAMA Rzeszów
Sylwia Kaliś
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
0 - 3
Walka 102, Finał       low-kick / Senior [m] / -57kg
Cezary Osieł
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Piotr Stępień
MUKSW FF SPORT OPOCZNO
0 - 3
Walka 103, Finał       low-kick / Senior [m] / -91kg
Michał Grzesiak
Center Team Odolanów
Dominik Grzęda
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
3 - 0
Walki rozgrywane na gali finałowej. Rozpoczęcie walk godzina 19:00
Walka 104, Finał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Kacper Frątczak
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
Mateusz Janur
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
3 - 0
Walka 105, Finał       low-kick / Junior starszy [k] / -60kg
Julia Gierejko
Ragnarok Białystok
Weronika Kukuczka
Nowotarski Klub Sportow Walki
2 - 1
Walka 106, Finał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Kacper Muszyński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Adam Kryszewski
PCNP Rebelia Kartuzy
3 - 0
Walka 107, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
Patryk Czyżewski
Hunter Gym Bydgoszcz
Patryk Augustyn
Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój
3 - 0
Walka 108, Finał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Damian Piskorz
Hunter Gym Bydgoszcz
Łukasz Kaczmarczyk
KS Gym Fight Wrocław
0 - 3
Walka 109, Finał       low-kick / Senior [k] / -70kg
Paulina Ludviček
KS Gym Fight Wrocław
Weronika Wysoczyńska
Nowotarski Klub Sportow Walki
3 - 0
Walka 110, Finał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Eliasz Jankowski
Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica
Kamil Dychała
UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec
3 - 0
Walka 111, Finał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Maksymilian Bratkowicz
KS Gym Fight Wrocław
Arkadiusz Kaszuba
Rzeszowski Klub Sportów Walki
3 - 0
Walka 112, Finał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Michał Królik
Paco Team Mysłowice
Kamil Krzyżaniak
Hunter Gym Bydgoszcz
3 - 0
Walka 113, Finał       low-kick / Senior [k] / -56kg
Iwona Nieroda
UKS Diament Pstrągowa
Katarzyna Świzdor
KSW Sokół Jarosław
3 - 0
Walka 114, Finał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Remigiusz Smoliński
KS FUX Zabrze
Adam Abood-al-hassani
Nowotarski Klub Sportow Walki
- WO
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL