Walka 1, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Adrian Paszkiewicz KICKBOXING TEAM SEJNY | Kacper Stemplewski JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE |
0 - 3 | |
Walka 2, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Bartosz Fryc Oświęcimski Klub Karate | Robert Szymański Center Team Odolanów |
3 - 0 | |
Walka 3, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Kamil Włodarczyk Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków | Maciej Guz Fight Gym Lublin |
KO3 - | |
Walka 4, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Radosław Smółka LZS POPRAWA Siedlików | Daniel Strzemiński AZS AWF Warszawa, Warszawa |
TKO3 - | |
Walka 5, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Marcel GIELEZY Palestra Warszawa | Daniel Dajcz Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER |
3 - 0 | |
Walka 6, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Janusz Dudek Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków | Karol Mamerski Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
0 - 3 | |
Walka 7, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Mateusz Cimochowski Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk | Marcin powichrowski FIGHTGYM GDYNIA |
3 - 0 | |
Walka 8, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Tomasz Przybylski LZS POPRAWA Siedlików | Krzysztof Łuniewicz-stępniak Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
3 - 0 | |
Walka 9, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Patryk Czyżewski Hunter Gym Bydgoszcz | Marcin BOJARUN FIGHTER Nowa Sól |
3 - 0 | |
Walka 10, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Kamil Rościński Samuraj Sanok | Bartosz Wiśniewski KT Legia Warszawa |
- TKO2 | |
Walka 11, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Michał Benben Gladiators Kick boxing Bełchatów | Ernest Kisiel Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
3 - 0 | |
Walka 12, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Filip Szostak Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków | Mateusz Dąbrowski Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica |
0 - 3 | |
Walka 13, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Paweł Józefowicz Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław | Dorian Dziuba KS Gym Fight Wrocław |
3 - 0 | |
Walka 14, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Wojciech Kazieczko FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra | Kamil Dychała UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec |
- RSC2 | |
Walka 15, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Krzysztof Górski Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica | Szymon Żelazko Hunter Gym Bydgoszcz |
2 - 1 | |
Walka 16, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Mikołaj Kopaniszyn Palestra Warszawa | Mateusz Furman JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE |
3 - 0 | |
Walka 17, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Maciej Ważny Kickboxing GAME OVER Lubaczów | Patryk Pietnik KSW Sokół Jarosław |
3 - 0 | |
Walka 18, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Maciej Markowski Palestra Warszawa | Szymon Salachna Beskid Dragon Bielsko-Biała |
3 - 0 | |
Walka 19, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Filip Bienias Nowotarski Klub Sportow Walki | Damian Piskorz Hunter Gym Bydgoszcz |
0 - 3 | |
Walka 20, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Michał Burdan Palestra Warszawa | Kacper Stemplewski JELENIOGÓRSKI KLUB SHIDOKAN KARATE |
- AB1 | |
Walka 21, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Kacper Muszyński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice | Bartosz Fryc Oświęcimski Klub Karate |
3 - 0 | |
Walka 22, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Patryk Kocaj Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój | Maciej Guz Fight Gym Lublin |
RSC2 - | |
Walka 23, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Dawid Rychter Samuraj Sanok | Daniel Strzemiński AZS AWF Warszawa, Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 24, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Piotr Sokół Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków | Marcel GIELEZY Palestra Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 25, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Dominik Kaleta Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Karol Mamerski Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
3 - 0 | |
Walka 26, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Jędrzej Durski Klub Sportowy Pretorium Poznań | Mateusz Cimochowski Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk |
1 - 2 | |
Walka 27, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Bartosz Guz Fight Gym Lublin | Tomasz Przybylski LZS POPRAWA Siedlików |
3 - 0 | |
Walka 28, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Arkadiusz Kaszuba Rzeszowski Klub Sportów Walki | Adam URBANIAK Palestra Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 29, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Szymon Maj KS FUX Zabrze | Adam Kosut Klub Sportowy Shootboxer Mosina |
2 - 1 | |
Walka 30, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Michał staszewski FIGHTGYM GDYNIA | Kacper Kotecki Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
0 - 3 | |
Walka 31, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Daniel Kolasiński Palestra Warszawa | Dominik Cinal Paco Team Mysłowice |
3 - 0 | |
Walka 32, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Bartosz Dołbień Palestra Warszawa | Dominik Nowak KS Czerwony SMOK Poznań |
3 - 0 | |
Walka 33, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Alan kalski FIGHTGYM GDYNIA | Artur Giers Paco Team Mysłowice |
- RSC3 | |
Walka 34, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Gabriel Borowiak Fight Gym Lublin | Emil Witkowski AZS Politechnika Warszawska |
1 - 2 | |
Walka 35, 1/16 K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Rafał Kamiński KICKBOXING TEAM SEJNY | Patryk Czyżewski Hunter Gym Bydgoszcz |
- WO | |
Walka 36, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Kamil Rościński Samuraj Sanok | Michał Benben Gladiators Kick boxing Bełchatów |
3 - 0 | |
Walka 37, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Mateusz Dąbrowski Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica | Paweł Józefowicz Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław |
KO1 - | |
Walka 38, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Wojciech Kazieczko FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra | Krzysztof Górski Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica |
3 - 0 | |
Walka 39, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Mikołaj Kopaniszyn Palestra Warszawa | Maciej Ważny Kickboxing GAME OVER Lubaczów |
3 - 0 | |
Walka 40, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Rafał Kosiarski FIGHTER Nowa Sól | Szymon Klimowicz Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków |
3 - 0 | |
Walka 41, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Patryk Ludorf KICKBOXING TEAM SEJNY | Maciej Markowski Palestra Warszawa |
KO1 - | |
Walka 42, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Jacek Rzepecki Klub Sportowy Shootboxer Mosina | Krystian Topczewski Ragnarok Białystok |
0 - 3 | |
Walka 43, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Krzysztof Pyrka Palestra Warszawa | Damian Piskorz Hunter Gym Bydgoszcz |
0 - 3 | |
Walka 44, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Michał Burdan Palestra Warszawa | Kacper Muszyński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
KO1 - | |
Walka 45, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Maciej Guz Fight Gym Lublin | Daniel Strzemiński AZS AWF Warszawa, Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 46, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Piotr Sokół Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków | Dominik Kaleta Sportowy Klub Kickboxing Kielce |
0 - 3 | |
Walka 47, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Mateusz Cimochowski Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk | Bartosz Guz Fight Gym Lublin |
WO - | |
Walka 48, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Arkadiusz Kaszuba Rzeszowski Klub Sportów Walki | Szymon Maj KS FUX Zabrze |
3 - 0 | |
Walka 49, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Kacper Kotecki Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Daniel Kolasiński Palestra Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 50, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Bartosz Dołbień Palestra Warszawa | Alan kalski FIGHTGYM GDYNIA |
3 - 0 | |
Walka 51, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Emil Witkowski AZS Politechnika Warszawska | Rafał Kamiński KICKBOXING TEAM SEJNY |
0 - 3 | |
Walka 52, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Michał Marszał Golden Dragon Bydgoszcz | Krystian Bernatowicz Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław |
3 - 0 | |
Walka 53, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Piotr Kwiatkowski KO Team Otwock | Norbert Piotrowski Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław |
RSC2 - | |
Walka 54, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Michał Gwaj Ragnarok Białystok | Mariusz Lach Legion Głogów |
0 - 3 | |
Walka 55, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Daniel Bralewski Palestra Warszawa | Tomasz Konieczny KS OYAMA Rzeszów |
3 - 0 | |
Walka 56, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Mateusz Kopeć Paco Team Mysłowice | Mateusz Janur Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
0 - 3 | |
Walka 57, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Szczepan Stawiarski Palestra Warszawa | Dominik Bala Legion Głogów |
3 - 0 | |
Walka 58, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Patryk Proszek FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra | Armen Avagyan FIGHTGYM GDYNIA |
3 - 0 | |
Walka 59, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Robert Dochód KICKBOXING TEAM SEJNY | Kryspin Kalski FIGHTGYM GDYNIA |
3 - 0 | |
Walka 60, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Daniel Szych Fight Gym Lublin | Karol Grzesiuk FIGHTGYM GDYNIA |
0 - 3 | |
Walka 61, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Mateusz Kubiszyn KKS Sporty Walki Poznań | Łukasz Podstawski KS OYAMA Rzeszów |
- RSC1 | |
Walka 62, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Mariusz Skupin Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice | Damian Biłas KS OYAMA Rzeszów |
3 - 0 | |
Walka 63, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Jakub Ogryzek KSW Sokół Jarosław | Kamil Krzyżaniak Hunter Gym Bydgoszcz |
KO2 - | |
Walka 64, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -57kg | |
Przemysław Kmiecik Fight Gym Lublin | Cezary Osieł Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
0 - 3 | |
Walka 65, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Kacper Muszyński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice | Daniel Strzemiński AZS AWF Warszawa, Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 66, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Dominik Kaleta Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Bartosz Guz Fight Gym Lublin |
WO - | |
Walka 67, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Arkadiusz Kaszuba Rzeszowski Klub Sportów Walki | Daniel Kolasiński Palestra Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 68, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Bartosz Dołbień Palestra Warszawa | Rafał Kamiński KICKBOXING TEAM SEJNY |
3 - 0 | |
Walka 69, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Kamil Rościński Samuraj Sanok | Paweł Józefowicz Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław |
3 - 0 | |
Walka 70, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Wojciech Kazieczko FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra | Mikołaj Kopaniszyn Palestra Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 71, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Rafał Kosiarski FIGHTER Nowa Sól | Maciej Markowski Palestra Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 72, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Krystian Topczewski Ragnarok Białystok | Damian Piskorz Hunter Gym Bydgoszcz |
0 - 3 | |
Walka 72.2, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Przemysław Kacieja SKF Boksing Zielona Góra | Radosław Nowak Klub Sportowy Shootboxer Mosina |
- KO2 | |
Walka 72.3, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Rafał Cyrankowski Stowarzyszenie Sportowe Polkon Fight Legnica | Kamil Krzyżaniak Hunter Gym Bydgoszcz |
0 - 3 | |
Walka 73, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Robert Soboń Sportowy Klub Kickboxing Kielce | Michał Marszał Golden Dragon Bydgoszcz |
0 - 3 | |
Walka 74, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Norbert Piotrowski Stowarzyszenie Sportowe Fighter 1992 Wrocław | Mariusz Lach Legion Głogów |
0 - 3 | |
Walka 75, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Przemysław Kozioł Waleczna Lubelszczyzna Lublin | Daniel Bralewski Palestra Warszawa |
KO2 - | |
Walka 76, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Mateusz Janur Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice | Szczepan Stawiarski Palestra Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 77, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Michał Bławdziewicz Palestra Warszawa | Patryk Proszek FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra |
3 - 0 | |
Walka 78, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Robert Dochód KICKBOXING TEAM SEJNY | Karol Grzesiuk FIGHTGYM GDYNIA |
3 - 0 | |
Walka 79, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Jarosław Zawodni KO GYM Świebodzice | Mateusz Kubiszyn KKS Sporty Walki Poznań |
3 - 0 | |
Walka 80, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Adrian Pacak Rzeszowski Klub Sportów Walki | Mariusz Skupin Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
0 - 3 | |
Walka 83, Finał K1 Rules / Senior [m] / -54kg | |
Tomasz Wojtak Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków | Wojciech Sanecki Husarz Czudec Kickboxing, Czudec |
3 - 0 | |
Walka 84, Finał K1 Rules / Senior [m] / -57kg | |
Damian Roll Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER | Cezary Osieł Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej |
- DQ1 | |
Walka 86, Finał K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Michał Marszał Golden Dragon Bydgoszcz | Mariusz Lach Legion Głogów |
3 - 0 | |
Walka 86.2, Finał K1 Rules / Senior [k] / -60kg | |
Emilia Czerwińska SKF Boksing Zielona Góra | Sylwia Kaliś Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
3 - 0 | |
Walka 87, Finał K1 Rules / Senior [k] / -56kg | |
Ewa Pietrzykowska Palestra Warszawa | Paulina Saczuk AZS AWF Warszawa, Warszawa |
3 - 0 | |
Walka 87.1, Finał K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Przemysław Kacieja SKF Boksing Zielona Góra | Kamil Krzyżaniak Hunter Gym Bydgoszcz |
3 - 0 | |
Walka 88, Finał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Maciej Markowski Palestra Warszawa | Damian Piskorz Hunter Gym Bydgoszcz |
0 - 3 | |
Walka 89, Finał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Kacper Muszyński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice | Bartosz Guz Fight Gym Lublin |
3 - 0 | |
Walka 90, Finał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Daniel Kolasiński Palestra Warszawa | Bartosz Dołbień Palestra Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 91, Finał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Daniel Bralewski Palestra Warszawa | Szczepan Stawiarski Palestra Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 92, Finał K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Jarosław Zawodni KO GYM Świebodzice | Mariusz Skupin Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
- KO3 | |
Walka 94, Finał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Kamil Rościński Samuraj Sanok | Wojciech Kazieczko FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 95, Finał K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Michał Bławdziewicz Palestra Warszawa | Robert Dochód KICKBOXING TEAM SEJNY |
- WO |