SOBOTA GODZINA 8,00 | |
Walka 1, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Artur Cisak Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Przemysław Zdziebko UKS Diament Pstrągowa |
3 - 0 | |
Walka 2, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Marek Krygier Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Rafał Gajewczyk Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk |
0 - 3 | |
Walka 3, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
KRZYSZTOF KOS Klub Sportowy Husaria Wieruszów | Michał staszewski FIGHTGYM GDYNIA |
0 - 3 | |
Walka 4, Przedwalka K1 Rules / Senior [k] / -56kg | |
Adrianna Żarnowiecka Copacabana Warszawa | Karolina Rozyn Fight Gym Lublin |
0 - 3 | |
Walka 5, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Mark Kołłątaj NINJA ACADEMY WARSZAWA | Maciej Guz Fight Gym Lublin |
KO2 - | |
Walka 6, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Maciej Halama KS OYAMA Rzeszów | Tomasz Stachniak Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków |
- RSC3 | |
Walka 7, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Bartłomiej Tarnowski Strefa Gym&Fitness | Krzysztof Bruliński NINJA ACADEMY WARSZAWA |
0 - 3 | |
Walka 8, Finał K1 Rules / Senior [k] / -48kg | |
Kamila Gołębiewska Fight Club Radzymin | Marlena Tomczyk Viktoria Szydłowiec |
0 - 3 | |
Walka 9, Przedwalka K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg | |
Jakub Leliwa CSW Champion Lubawa | Jakub Mrowca Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz |
- RSC2 | |
Walka 10, Przedwalka K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg | |
Gabriel Sikora Klub Sportowy Pretorium Poznań | Kamil Gunia Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
3 - 0 | |
Walka 11, Przedwalka K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg | |
Kacper Zaborski Viktoria Szydłowiec | Piotr Zych Sportowy Klub Kickboxing Kielce |
3 - 0 | |
Walka 12, Przedwalka K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg | |
Wojciech Urbanowicz Klub Sportowy Pretorium Poznań | Marcin Niciński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
0 - 3 | |
Walka 13, Finał K1 Rules / Senior [k] / -56kg | |
Alicja Rybczyńska Klub Sportowy Pretorium Poznań | Karolina Rozyn Fight Gym Lublin |
0 - 3 | |
Walka 14, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Alan kalski FIGHTGYM GDYNIA | Damian Dudek WISŁA Sandomierz |
- TKO2 | |
Walka 15, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Vasyl Havrylchak Klub Sportowy Husaria Wieruszów | Artur Cisak Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN |
3 - 0 | |
Walka 16, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Artur Wziątek Klub Sportowy DRAGON Starachowice | Rafał Gajewczyk Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk |
0 - 3 | |
Walka 17, Ćwierćfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Piotr Sokół Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków | Michał staszewski FIGHTGYM GDYNIA |
- WO | |
Walka 18, Półfinał K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg | |
Vladyslav Shatunskyi Copacabana Warszawa | Cezary Nowak SMOK Toruń |
- TKO1 | |
Walka 19, Półfinał K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg | |
Mateusz Foltyn Klub Sportowy Pretorium Poznań | Igor Wełnowski SMOK Toruń |
0 - 3 | |
Walka 20, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Damian Tajbert Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Szymon Żelazko Hunter Gym Bydgoszcz |
0 - 3 | |
Walka 21, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Ernest Kisiel Klub Sportowy DRAGON Starachowice | Jakub Tatarski FIGHTER Nowa Sól |
3 - 0 | |
Walka 22, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Kacper Muszyński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice | Maciej Guz Fight Gym Lublin |
- TKO3 | |
Walka 23, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Maciej Halama KS OYAMA Rzeszów | Krzysztof Bruliński NINJA ACADEMY WARSZAWA |
1 - 2 | |
Walka 24, Półfinał K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg | |
Borys Butrykowski Hunter Gym Bydgoszcz | Jakub Leliwa CSW Champion Lubawa |
TKO1 - | |
Walka 25, Półfinał K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg | |
Gniewomir Herbst Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków | Gabriel Sikora Klub Sportowy Pretorium Poznań |
3 - 0 | |
Walka 26, Przedwalka K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -51kg | |
Filip Kucharczyk Klub Sportowy Bulldog Gorzów | Szymon Cender Viktoria Szydłowiec |
TKO1 - | |
Walka 27, Przedwalka K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg | |
Bartosz Gocel Viktoria Szydłowiec | Bartosz Dołoto Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk |
0 - 3 | |
Walka 28, Przedwalka K1 Rules / Senior [k] / -60kg | |
Natalia Stelmowska Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków | Wioletta Kowalska Legion Głogów |
3 - 0 | |
Walka 29, Przedwalka K1 Rules / Senior [k] / -65kg | |
Agata Fijałkowska UKS Sanda Płock | Angelika Sobala Puncher Wrocław |
3 - 0 | |
Walka 30, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Aslam Bilalov Gladiator Siedlce | Jakub Ogryzek KSW Sokół Jarosław |
0 - 3 | |
WYZNACZONE WALKI NA GALĘ GODZ. 17.00: FINAŁ NR 47(J.M.-60 KG), 49(J.S.-81 KG), 51(S(K) -65 KG, 52(S-63,5 KG), 55(S +91 KG) | |
Walka 31, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Norbert Różański Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź | Jakub Wójcik Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka |
- TKO1 | |
Walka 32, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Wiktor bławat FIGHTGYM GDYNIA | Krzysztof Pytelewski Copacabana Warszawa |
- WO | |
Walka 33, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Andrzej Jaroszuk Copacabana Warszawa | Marcin Kawalec Hunter Gym Bydgoszcz |
- TKO1 | |
Walka 34, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg | |
Daniel Majka Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz | Szymon Leszczyński Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków |
2 - 1 | |
Walka 35, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg | |
Adrian Koszałka Fight Gym Lublin | Kacper Zaborski Viktoria Szydłowiec |
- KO2 | |
Walka 36, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg | |
Krystian Rozkosz Paco Team Mysłowice | Rafał Kuźma KSW Sokół Jarosław |
3 - 0 | |
Walka 37, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg | |
Islam Bilalov Gladiator Siedlce | Marcin Niciński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
0 - 3 | |
Walka 38, Finał K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg | |
Stanisław Urbanowicz Klub Sportowy Pretorium Poznań | Patryk Bodzek Beskid Dragon Bielsko-Biała |
- DQ | |
Walka 39, Finał K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg | |
Miłosz Hołodniuk Puncher Wrocław | Gracjan Rzepa Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
3 - 0 | |
Walka 40, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Rafał Sawerwain SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin | Bartosz Hassa FIGHTER Nowa Sól |
Walka 41, Finał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Daniel Bralewski Palestra Warszawa | Mateusz Janur Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
1 - 2 | |
Walka 42, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Alan kalski FIGHTGYM GDYNIA | Vasyl Havrylchak Klub Sportowy Husaria Wieruszów |
- KO2 | |
Walka 43, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Rafał Gajewczyk Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk | Piotr Sokół Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków |
0 - 3 | |
Walka 44, Finał K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg | |
Vladyslav Shatunskyi Copacabana Warszawa | Igor Wełnowski SMOK Toruń |
0 - 3 | |
Walka 45, Finał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Szymon Żelazko Hunter Gym Bydgoszcz | Ernest Kisiel Klub Sportowy DRAGON Starachowice |
TKO2 - | |
Walka 46, Finał K1 Rules / Senior [m] / -75kg | |
Kacper Muszyński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice | Krzysztof Bruliński NINJA ACADEMY WARSZAWA |
- WO | |
Walka 47, Finał K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg | |
Jakub Leliwa CSW Champion Lubawa | Gniewomir Herbst Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków |
RSC2 - | |
Walka 48, Finał K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -51kg | |
Oskar Sobański A&W Team Obrowo | Szymon Cender Viktoria Szydłowiec |
DQ - | |
Walka 49, Finał K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg | |
Gabriel Biernacki Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Bartosz Dołoto Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk |
0 - 3 | |
Walka 50, Finał K1 Rules / Senior [k] / -60kg | |
Sylwia Kaliś Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Natalia Stelmowska Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków |
0 - 3 | |
Walka 51, Finał K1 Rules / Senior [k] / -65kg | |
Edyta Zapaśnik Puncher Wrocław | Agata Fijałkowska UKS Sanda Płock |
0 - 3 | |
Walka 52, Finał K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg | |
Jan Lodzik Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN | Jakub Ogryzek KSW Sokół Jarosław |
3 - 0 | |
Walka 53, Finał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Maciej Rybczyński Klub Sportowy Pretorium Poznań | Norbert Różański Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź |
0 - 3 | |
Walka 54, Finał K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Mariusz Skupin Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice | Wiktor bławat FIGHTGYM GDYNIA |
3 - 0 | |
Walka 55, Finał K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Jacek Kozłowski SMOK Toruń | Andrzej Jaroszuk Copacabana Warszawa |
0 - 3 | |
Walka 56, Finał K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg | |
Daniel Majka Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz | Adrian Koszałka Fight Gym Lublin |
0 - 3 | |
Walka 57, Finał K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg | |
Krystian Rozkosz Paco Team Mysłowice | Marcin Niciński Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice |
0 - 3 | |
Walka 58, Finał K1 Rules / Senior [m] / -60kg | |
Eryk Jurko Copacabana Warszawa | |
Walka 59, Finał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Alan kalski FIGHTGYM GDYNIA | Piotr Sokół Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków |
3 - 0 |