Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Polski "GRAND PRIX JURASSIC WARRIORS II" K-1 Rules (junior, senior), Kick Light (kadet, junior, senior)

Termin: 07.06.2019 - 09.06.2019
Lokalizacja: Bałtów

Zgłoszenia

Lokalizacje:

RING - Niedziela
WYZNACZONE WALKI NA GALĘ GODZ. 17.00: FINAŁ NR 47(J.M.-60 KG), 49(J.S.-81 KG), 51(S(K) -65 KG, 52(S-63,5 KG), 55(S +91 KG)
Walka 31, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Norbert Różański
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Jakub Wójcik
Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka
- TKO1
Walka 32, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -91kg
Wiktor bławat
FIGHTGYM GDYNIA
Krzysztof Pytelewski
Copacabana Warszawa
- WO
Walka 33, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / +91kg
Andrzej Jaroszuk
Copacabana Warszawa
Marcin Kawalec
Hunter Gym Bydgoszcz
- TKO1
Walka 34, Półfinał       K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
Daniel Majka
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Szymon Leszczyński
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
2 - 1
Walka 35, Półfinał       K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
Adrian Koszałka
Fight Gym Lublin
Kacper Zaborski
Viktoria Szydłowiec
- KO2
Walka 36, Półfinał       K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
Krystian Rozkosz
Paco Team Mysłowice
Rafał Kuźma
KSW Sokół Jarosław
3 - 0
Walka 37, Półfinał       K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
Islam Bilalov
Gladiator Siedlce
Marcin Niciński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
0 - 3
Walka 38, Finał       K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -57kg
Stanisław Urbanowicz
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Patryk Bodzek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
- DQ
Walka 39, Finał       K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg
Miłosz Hołodniuk
Puncher Wrocław
Gracjan Rzepa
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
3 - 0
Walka 40, Przedwalka       K1 Rules / Senior [m] / -60kg
Rafał Sawerwain
SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin
Bartosz Hassa
FIGHTER Nowa Sól
Walka 41, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -86kg
Daniel Bralewski
Palestra Warszawa
Mateusz Janur
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
1 - 2
Walka 42, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Alan kalski
FIGHTGYM GDYNIA
Vasyl Havrylchak
Klub Sportowy Husaria Wieruszów
- KO2
Walka 43, Półfinał       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Rafał Gajewczyk
Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk
Piotr Sokół
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
0 - 3
Walka 44, Finał       K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -63.5kg
Vladyslav Shatunskyi
Copacabana Warszawa
Igor Wełnowski
SMOK Toruń
0 - 3
Walka 45, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -67kg
Szymon Żelazko
Hunter Gym Bydgoszcz
Ernest Kisiel
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
TKO2 -
Walka 46, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -75kg
Kacper Muszyński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Krzysztof Bruliński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
- WO
Walka 47, Finał       K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -60kg
Jakub Leliwa
CSW Champion Lubawa
Gniewomir Herbst
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
RSC2 -
Walka 48, Finał       K1 Rules / Junior mlodszy [m] / -51kg
Oskar Sobański
A&W Team Obrowo
Szymon Cender
Viktoria Szydłowiec
DQ -
Walka 49, Finał       K1 Rules / Junior starszy [m] / -81kg
Gabriel Biernacki
Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka
Bartosz Dołoto
Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk
0 - 3
Walka 50, Finał       K1 Rules / Senior [k] / -60kg
Sylwia Kaliś
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Natalia Stelmowska
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
0 - 3
Walka 51, Finał       K1 Rules / Senior [k] / -65kg
Edyta Zapaśnik
Puncher Wrocław
Agata Fijałkowska
UKS Sanda Płock
0 - 3
Walka 52, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -63.5kg
Jan Lodzik
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Jakub Ogryzek
KSW Sokół Jarosław
3 - 0
Walka 53, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -71kg
Maciej Rybczyński
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Norbert Różański
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
0 - 3
Walka 54, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -91kg
Mariusz Skupin
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Wiktor bławat
FIGHTGYM GDYNIA
3 - 0
Walka 55, Finał       K1 Rules / Senior [m] / +91kg
Jacek Kozłowski
SMOK Toruń
Andrzej Jaroszuk
Copacabana Warszawa
0 - 3
Walka 56, Finał       K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg
Daniel Majka
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Adrian Koszałka
Fight Gym Lublin
0 - 3
Walka 57, Finał       K1 Rules / Junior starszy [m] / -60kg
Krystian Rozkosz
Paco Team Mysłowice
Marcin Niciński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
0 - 3
Walka 58, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -60kg
Eryk Jurko
Copacabana Warszawa

Walka 59, Finał       K1 Rules / Senior [m] / -81kg
Alan kalski
FIGHTGYM GDYNIA
Piotr Sokół
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
3 - 0
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL