Gala DSF Kickboxing Challenge
Fundacja Mistrzom Sportu
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Polski "GRAND PRIX JURASSIC WARRIORS II" K-1 Rules (junior, senior), Kick Light (kadet, junior, senior)

Termin: 07.06.2019 - 09.06.2019
Lokalizacja: Bałtów

Zgłoszenia

Lokalizacje:

SOBOTA GODZINA 8,00
Walka 1, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Wiktor Zawadzki
CSW Champion Lubawa
Jakub Pawelczak
Klub Sportowy Pretorium Poznań
3 - 0
Walka 2, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Wojciech Zwierzyński
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
Tomasz Lange
Gladiators Kick boxing Bełchatów
3 - 0
Walka 3, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Łukasz Gumiński
Zamek Kurzętnik
Aleksander Szmajda
SMOK Toruń
- TKO2
Walka 4, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Martin Mioduszewski
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Bartłomiej Kańczugowski
Fight Gym Lublin
- TKO1
Walka 5, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Kacper Wasiluk
Fight Gym Lublin
Michał Kołodziejczyk
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
TKO1 -
Walka 6, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Adrian Czyż
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Cezary Aderek
X Fight Piaseczno
TKO2 -
Walka 7, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Adam Jachimczyk
Viktoria Szydłowiec
Gracjan Durlak
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
0 - 3
Walka 8, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Pola Stołowska
Klub Bokserski Legia Warszawa
Justyna Moniewska
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
- TKO2
Walka 9, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Aleksandra Lipińska
UKS Sanda Płock
Klaudia Koc
A&W Team Obrowo
- AB1
Walka 10, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Dominika Niemiec
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Wiktoria Piotrowska
Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk
3 - 0
Walka 11, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Nadia Stalończyk
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Marysia Ryć
A&W Team Obrowo
- DQ
Walka 12, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Julian Graboś
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Sebastian Jędraś
X Fight Piaseczno
- TKO2
Walka 13, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Jacek Słotwiński
Team Fighting Zielona Góra
Norbert Tybińkowski
Jasielski Klub Sportów Walki Jasło
TKO2 -
Walka 14, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Filip Suder
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Jeremi Dygas
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
- TKO2
Walka 15, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Kamil Guziński
Klub Bokserski Legia Warszawa
Patryk Bodzek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
TKO1 -
Walka 16, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -74kg
Konrad Dasiewicz
SMOK Toruń
Michał Świątek
OKSW IRONSQAD
3 - 0
Walka 17, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -74kg
Damian Moskwa
UKS Diament Pstrągowa
Łukasz Banaszewski
SMOK Toruń
0 - 3
Walka 18, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -74kg
Tomasz Stachniak
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Jakub Kapczyński
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
WO -
Walka 19, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Mikołaj Bąk
Viktoria Szydłowiec
Oliwier Jarzecki
Gladiators Kick boxing Bełchatów
- TKO1
Walka 20, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Dawid Stojański
Fight Gym Lublin
Adam Bąk
Viktoria Szydłowiec
TKO1 -
Walka 21, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Cezary Kowalkowski
Zamek Kurzętnik
Nikodem Balczus
Fight Gym Lublin
- TKO2
Walka 22, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Michał Olszewski
A&W Team Obrowo
Igor Bronowski
KSW Sokół Jarosław
TKO2 -
Walka 23, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Gracjan Suchostawski
SMOK Toruń
Szymon Małys
Fight Gym Lublin
- DQ
Walka 24, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Borys Damrath
A&W Team Obrowo
Leon Gwardyński
Fight Gym Lublin
- DQ
Walka 25, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Oleksandr Sorochynskiy
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Piotr Żmijak
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
RSC2 -
Walka 26, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Jakub Rewucki
Fight Gym Lublin
Mateusz Gunia
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
- WO
Walka 27, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Mateusz Skupień
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Maciej Zyz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
TKO1 -
Walka 28, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Jakub Mrowca
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Olgierd Durski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
TKO1 -
Walka 29, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Szymon Oblaciński
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Paweł Olszewski
A&W Team Obrowo
- TKO2
Walka 30, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Szymon Lewandowski
UKS Sanda Płock
Iwo Suszczewicz
Team Fighting Zielona Góra
3 - 0
Walka 31, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Adrian Dziuba
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Patryk Mikołajczyk
Fight Gym Lublin
- TKO1
Walka 32, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Wojciech Legień
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Wiktor Zawadzki
CSW Champion Lubawa
- RSC1
Walka 33, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Paulin Kania
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Wojciech Zwierzyński
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
3 - 0
Walka 34, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Olaf Żygulski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Łukasz Gumiński
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 35, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Arkadiusz Grula
Fight Gym Lublin
Olaf Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 36, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Paweł Perlik
A&W Team Obrowo
Martin Mioduszewski
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
RSC2 -
Walka 37, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Wiktor Dadej
Fight Gym Lublin
Ludwik Ogrodziński
Klub Sportów Walki Włocławek
0 - 3
Walka 38, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Maciek Szwechowicz
Zamek Kurzętnik
Michał Kołodziejczyk
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
3 - 0
Walka 39, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Filip Kucharczyk
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
Kacper Janka
Viktoria Szydłowiec
1 - 2
Walka 40, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Julian Graboś
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Cezary Aderek
X Fight Piaseczno
- TKO1
Walka 41, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Jakub Muchewicz
A&W Team Obrowo
Robert Drozdek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
- TKO2
Walka 42, Ćwierćfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Oskar Wiącek
OKSW IRONSQAD
Gracjan Durlak
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
0 - 3
Walka 43, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
Radosław Kopyra
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Piotr Dzięga
MKS Kalina Lublin
WO -
Walka 44, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
Bartłomiej Chudziak
MKS Kalina Lublin
Szymon Szegda
KSW Sokół Jarosław
2 - 1
Walka 45, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Anna Borowska
CSW Champion Lubawa
Kinga Mikuś
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
- TKO2
Walka 46, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Nikola Siecińska
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe
Julia Wojtan
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
TKO2 -
Walka 46.1, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Emilia Wójcik
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Julia Kamińska
CSW Champion Lubawa
1 - 2
Walka 47, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Artur Wziątek
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Rafał Szopa
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
0 - 3
Walka 48, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -84kg
Maciej Rzymski
SMOK Toruń
Maciej Wyszyński
X Fight Piaseczno
TKO1 -
Walka 49, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
Piotr Borowiec
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Kacper Olęcki
Zamek Kurzętnik
TKO1 -
Walka 50, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -79kg
Alan Staręga
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
Szymon Szulc
Klub Sportów Walki Włocławek
3 - 0
Walka 51, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Dominika Kryszkiewicz
Fight Gym Lublin
Jagoda Zelmańska
CSW Champion Lubawa
AB2 -
Walka 52, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -69kg
Piotr Kruszyński
SMOK Toruń
Norbert Różański
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
3 - 0
Walka 53, Przedwalka       kick-light / Senior [k] / -60kg
Wioletta Kowalska
Legion Głogów
Aleksandra Kamer
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
- TKO1
Walka 54, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Kamil Mączkowski
Zamek Kurzętnik
Mateusz Czochara
NINJA ACADEMY WARSZAWA
0 - 3
Walka 55, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Mączkowski Dawid
Zamek Kurzętnik
Mateusz Solecki
SMOK Toruń
3 - 0
Walka 56, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -79kg
Bartosz Rudziński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Kamil Starowicz
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
- RSC1
Walka 57, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -79kg
Hubert Tarka
Viktoria Szydłowiec
Jakub Rymarowicz
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
1 - 2
Walka 58, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Gniewomir Herbst
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Mateusz Wąsik
OKSW IRONSQAD
- TKO1
Walka 59, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Hubert Płachno
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Grzegorz Błotnicki
A&W Team Obrowo
TKO1 -
Walka 60, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -57kg
Dawid Kasprzyk-Kordelas
OKSW IRONSQAD
Dawid Zaraś
NINJA ACADEMY WARSZAWA
TKO2 -
Walka 61, Półfinał       kick-light / Junior [m] / -57kg
Konrad Płachno
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Bartłomiej Mietliński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
TKO2 -
Walka 62, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
Oliwia Czader
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Natalia Mieczkowska
CSW Champion Lubawa
3 - 0
Walka 63, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
Patrycja Pawikowska
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Lena Kopistecka
CSW Champion Lubawa
3 - 0
Walka 64, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Wiktoria Suchorab
MKS Mechanik Włodawa
Patrycja Fusiarz
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
0 - 3
Walka 65, Przedwalka       kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
Amelia Łakomska
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Anna Schweisser
MKS Mechanik Włodawa
- AB2
Walka 66, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Gracjana Brzoska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
Zuzanna Szymaniak
Klub Bokserski Legia Warszawa
TKO2 -
Walka 67, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Wioleta Grodzka
UKS Diament Pstrągowa
Wiktoria Przybylska
Klub Sportowy Pretorium Poznań
- TKO2
Walka 68, Półfinał       kick-light / Junior [k] / -50kg
Alicja Siebyła
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Aleksandra Kucharz
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
3 - 0
Walka 69, Półfinał       kick-light / Junior [k] / -50kg
Klaudia SWOBODA
FIGHTER Nowa Sól
Marta Skuza
Beskid Dragon Bielsko-Biała
TKO2 -
Walka 70, Przedwalka       kick-light / Senior [m] / -63kg
Marcin Lyjak
MKS Kalina Lublin
Marcel Skrzyszewski
X Fight Piaseczno
1 - 2
Walka 71, Przedwalka       kick-light / Senior [k] / -70kg
Julia Bujnowska
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Małgorzata Smolińska
MKS Kalina Lublin
- WO
Walka 72, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -47kg
Martyna Marcinkowska
SMOK Toruń
Zuzanna Gołębiewska
Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk
TKO2 -
Walka 73, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -69kg
Kacper Zaborski
Viktoria Szydłowiec
Szymon Leszczyński
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
3 - 0
Walka 74, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -74kg
Daniel Majka
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
Jan Mąka
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
0 - 3
Walka 75, Przedwalka       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
Alicja Grula
Fight Gym Lublin
Wiktoria Gruca
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
0 - 3
Walka 76, Przedwalka       kick-light / Junior [m] / -84kg
Adam Dąbrowski
SMOK Toruń
Mikołaj Rzepski
Klub Sportowy Piaseczno
3 - 0
Walka 77, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Adrian Dziuba
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Wojciech Legień
Beskid Dragon Bielsko-Biała
- RSC2
Walka 78, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Paulin Kania
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Łukasz Gumiński
Zamek Kurzętnik
RSC1 -
Walka 79, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Olaf Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
Martin Mioduszewski
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
2 - 1
Walka 80, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Ludwik Ogrodziński
Klub Sportów Walki Włocławek
Maciek Szwechowicz
Zamek Kurzętnik
TKO2 -
Walka 81, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Kacper Janka
Viktoria Szydłowiec
Julian Graboś
Beskid Dragon Bielsko-Biała
DQ -
Walka 82, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Jakub Muchewicz
A&W Team Obrowo
Gracjan Durlak
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
3 - 0
Walka 83, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Pola Stołowska
Klub Bokserski Legia Warszawa
Aleksandra Lipińska
UKS Sanda Płock
RSC2 -
Walka 84, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Dominika Niemiec
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Nadia Stalończyk
Klub Sportowy Pretorium Poznań
- AB2
Walka 85, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Julian Graboś
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Norbert Tybińkowski
Jasielski Klub Sportów Walki Jasło
3 - 0
Walka 86, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Filip Suder
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Patryk Bodzek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
0 - 3
Walka 87, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Marcin Żurawski
UKS Diament Pstrągowa
Konrad Dasiewicz
SMOK Toruń
- TKO2
Walka 88, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Łukasz Banaszewski
SMOK Toruń
Jakub Kapczyński
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
0 - 3
Walka 89, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Dominik Rubaj
Fight Gym Lublin
Mikołaj Bąk
Viktoria Szydłowiec
AB1 -
Walka 90, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Adam Bąk
Viktoria Szydłowiec
Cezary Kowalkowski
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 91, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Norbert Bożym
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Igor Bronowski
KSW Sokół Jarosław
3 - 0
Walka 92, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Gracjan Suchostawski
SMOK Toruń
Borys Damrath
A&W Team Obrowo
WO -
Walka 93, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Mieszko Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
Piotr Żmijak
Klub Sportowy Bulldog Gorzów
3 - 0
Walka 94, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Jakub Rewucki
Fight Gym Lublin
Maciej Zyz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
TKO1 -
Walka 95, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Jakub Bilski
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
Olgierd Durski
Klub Sportowy Pretorium Poznań
- TKO2
Walka 96, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Szymon Oblaciński
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Szymon Lewandowski
UKS Sanda Płock
2 - 1
Walka 97, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
Szymon Słotwiński
Team Fighting Zielona Góra
Piotr Dzięga
MKS Kalina Lublin
3 - 0
Walka 98, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
Patryk Lech
Paco Team Mysłowice
Bartłomiej Chudziak
MKS Kalina Lublin
- AB2
Walka 99, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Anna Legień
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Anna Borowska
CSW Champion Lubawa
3 - 0
Walka 100, Półfinał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Julia Wojtan
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Julia Kamińska
CSW Champion Lubawa
- DQ
Walka 101, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Wojciech Buś
UKS Diament Pstrągowa
Rafał Szopa
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
3 - 0
Walka 102, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Karol Mamerski
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Maciej Wyszyński
X Fight Piaseczno
- TKO2
Walka 103, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
Błażej Dmochewicz
CSW Champion Lubawa
Mikołaj Orzeł
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
3 - 0
Walka 104, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
Oskar Lech
Paco Team Mysłowice
Kacper Olęcki
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 105, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Szymon Grabowski
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Michał Mocny
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
3 - 0
Walka 106, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Marek Krygier
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
Alan Staręga
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
TKO2 -
Walka 107, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Amelia Rzepecka
Zamek Kurzętnik
Patrycja Steleblak
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
2 - 1
Walka 108, Półfinał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Laura Wrona
OKSW IRONSQAD
Jagoda Zelmańska
CSW Champion Lubawa
3 - 0
Walka 109, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Wojciech Zając
SMOK Toruń
Michał Piwko
Klub Bokserski Legia Warszawa
0 - 3
Walka 110, Półfinał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Dawid Chowaniec
Instytut Rozwoju Sportu Kraków
Piotr Kruszyński
SMOK Toruń
TKO2 -
Walka 111, Półfinał       kick-light / Senior [k] / -60kg
Sylwia Kaliś
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Natalia Stelmowska
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
- TKO2
Walka 112, Półfinał       kick-light / Senior [k] / -60kg
Diana Urban
X Fight Piaseczno
Wioletta Kowalska
Legion Głogów
3 - 0
Walka 113, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -32kg
Martyna Konieczna
CSW Champion Lubawa
Wiktoria Gruca
Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz
3 - 0
Walka 114, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Amelia Rzepecka
Zamek Kurzętnik
Laura Wrona
OKSW IRONSQAD
0 - 3
Walka 115, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Adrian Dziuba
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Łukasz Gumiński
Zamek Kurzętnik
- AB1
Walka 116, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -32kg
Błażej Dmochewicz
CSW Champion Lubawa
Kacper Olęcki
Zamek Kurzętnik
RSC1 -
Walka 117, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -42kg
Mateusz Czochara
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Mączkowski Dawid
Zamek Kurzętnik
1 - 2
Walka 118, Finał       kick-light / Junior [k] / -65kg
Katarzyna Sygocka
X Fight Piaseczno
Aleksandra Sierocińska
Klub Bokserski Legia Warszawa
- RSC2
Walka 119, Finał       kick-light / Junior [k] / -70kg
Zuzanna Kalbarczyk
GOSRiT Luzino
Małgorzata Smolińska
MKS Kalina Lublin
- WO
Walka 120, Finał       kick-light / Junior [m] / +94kg
Mateusz Dzik
Viktoria Szydłowiec
Shayan Siedlecki
Klub Sportów Walki Włocławek
TKO2 -
Walka 121, Finał       kick-light / Senior [m] / -94kg
Mariusz Skupin
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Mateusz Kamiński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
3 - 0
Walka 122, Finał       kick-light / Junior [m] / -79kg
Bartosz Rudziński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Jakub Rymarowicz
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
AB2 -
Walka 123, Finał       kick-light / Junior [m] / -63kg
Gniewomir Herbst
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Grzegorz Błotnicki
A&W Team Obrowo
0 - 3
Walka 124, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -37kg
Olaf Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
Maciek Szwechowicz
Zamek Kurzętnik
0 - 3
Walka 125, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -46kg
Zuzanna Szymaniak
Klub Bokserski Legia Warszawa
Wioleta Grodzka
UKS Diament Pstrągowa
3 - 0
Walka 126, Finał       kick-light / Senior [m] / -79kg
Szymon Grabowski
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Alan Staręga
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
1 - 2
Walka 127, Finał       kick-light / Junior [m] / -84kg
Bartosz Gocel
Viktoria Szydłowiec
Adam Dąbrowski
SMOK Toruń
0 - 3
Walka 128, Finał       kick-light / Junior [m] / -57kg
Dawid Zaraś
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Bartłomiej Mietliński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
RSC1 -
Walka 129, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -42kg
Oliwia Czader
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Patrycja Pawikowska
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
- TKO2
Walka 130, Finał       kick-light / Senior [m] / -84kg
Wojciech Buś
UKS Diament Pstrągowa
Karol Mamerski
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
RSC1 -
Walka 131, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -65kg
Zuzanna Kusiak
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
Patrycja Fusiarz
Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska
3 - 0
Walka 132, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / +65kg
Żaneta Stenka
GOSRiT Luzino
Amelia Łakomska
Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź
- AB1
Walka 133, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -47kg
Daria Niciporuk
X Fight Piaseczno
Zuzanna Gołębiewska
Klub Sportowy Thor Szkoła Walki Ełk
0 - 3
Walka 134, Finał       kick-light / Senior [k] / -70kg
Paulina Stenka
GOSRiT Luzino
Julia Bujnowska
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
- TKO1
Walka 135, Finał       kick-light / Senior [m] / -63kg
Jakub Siudak
WISŁA Sandomierz
Marcel Skrzyszewski
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 136, Finał       kick-light / Junior [k] / -50kg
Alicja Siebyła
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
Marta Skuza
Beskid Dragon Bielsko-Biała
- TKO2
Walka 137, Finał       kick-light / Junior [m] / -74kg
Adrian Muchewicz
A&W Team Obrowo
Jan Mąka
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
0 - 3
Walka 138, Finał       kick-light / Junior [m] / -69kg
Aleksander Lasek
SMOK Toruń
Kacper Zaborski
Viktoria Szydłowiec
TKO2 -
Walka 139, Finał       kick-light / Senior [m] / -69kg
Michał Piwko
Klub Bokserski Legia Warszawa
Piotr Kruszyński
SMOK Toruń
0 - 3
Walka 140, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -52kg
Julian Graboś
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Jakub Muchewicz
A&W Team Obrowo
3 - 0
Walka 141, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Aleksandra Lipińska
UKS Sanda Płock
Dominika Niemiec
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
RSC1 -
Walka 142, Finał       kick-light / Senior [k] / -60kg
Sylwia Kaliś
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Diana Urban
X Fight Piaseczno
3 - 0
Walka 143, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -57kg
Julian Graboś
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Patryk Bodzek
Beskid Dragon Bielsko-Biała
WO -
Walka 144, Finał       kick-light / Senior [m] / -74kg
Marcin Żurawski
UKS Diament Pstrągowa
Jakub Kapczyński
Siedlecki Klub Sportowy Gladiator
DQ -
Walka 145, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / -42kg
Mikołaj Bąk
Viktoria Szydłowiec
Cezary Kowalkowski
Zamek Kurzętnik
1 - 2
Walka 146, Finał       kick-light / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Norbert Bożym
Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN
Borys Damrath
A&W Team Obrowo
- RSC1
Walka 147, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -47kg
Mieszko Siemiątkowski
Zamek Kurzętnik
Maciej Zyz
Sportowy Klub Kickboxing Kielce
1 - 2
Walka 148, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -63kg
Jakub Bilski
UKS Relaks Skarżysko Kamienna
Szymon Oblaciński
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
- DQ
Walka 149, Finał       kick-light / Kadet starszy [m] / -69kg
Szymon Słotwiński
Team Fighting Zielona Góra
Patryk Lech
Paco Team Mysłowice
3 - 0
Walka 150, Finał       kick-light / Kadet starszy [k] / -55kg
Anna Legień
Beskid Dragon Bielsko-Biała
Julia Wojtan
Klub Sportowy DRAGON Starachowice
0 - 3
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL