Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Low Kicku_20-22.09.2019 - Jarosław

Termin: 20.09.2019 - 22.09.2019
Lokalizacja: Jarosław

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Kolejność walk na galę finałową zostanie podana w terminie późniejszym.
Walka 1, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -71kg
Dominik Lachcik
CAF Rzeszów
Mateusz Siedlecki
KnockOut Bielany
3 - 0
Walka 2, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Jakub Szyszka
Ożarowska Szkoła Kickboxingu
WOJCIECH LERKA
Klub Sportowy Husaria Wieruszów
3 - 0
Walka 3, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Jakub Ogryzek
KSW Sokół Jarosław
Rostyslav Shyshkov
GOLD FIGHT CLUB Sosnowiec
- RSC3
Walka 4, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Łukasz Rusnak
Nowotarski Klub Sportow Walki
Jakub Syc
Legion Głogów
0 - 3
Walka 5, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Hubert Śledź
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Bartosz Hassa
FIGHTER Nowa Sól
0 - 3
Walka 6, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Patryk Kocaj
Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój
Marcel Gielezy
Iron Gym Wrocław
0 - 3
Walka 7, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Adam Kryszewski
PCNP Rebelia Kartuzy
Patryk Szykczak
Bokser Kożuchów
- RSC2
Walka 8, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Bartosz Fryc
Oświęcimski Klub Karate
Krzysztof Kiszka
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
3 - 0
Walka 9, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Piotr Łojas
Nowotarski Klub Sportow Walki
Emil Chorazewicz
KnockOut Bielany
RSC2 -
Walka 10, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Filip Szostak
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
Mikołaj Lekki
CAF Rzeszów
3 - 0
Walka 11, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Mateusz Ambroziak
TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce
Tomasz Stachniak
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
0 - 3
Walka 12, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Rafał Kosiarski
FIGHTER Nowa Sól
Marek Rudecki
GOLD FIGHT CLUB Sosnowiec
- RSC3
Walka 13, Ćwierćfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Filip Bienias
Nowotarski Klub Sportow Walki
Dominik Lachcik
CAF Rzeszów
3 - 0
Walka 14, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Tomasz Konieczny
CAF Rzeszów
Kamil Bazyl
VO-OUYEN
- RSC3
Walka 15, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -81kg
Adrian Rzatkowski
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
Marcin BOJARUN
FIGHTER Nowa Sól
3 - 0
Walka 16, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -86kg
Patryk Szyszko
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
Jakub Ciepielski
GOLD FIGHT CLUB Sosnowiec
- TKO2
Walka 17, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -86kg
Michał Janik
Nowotarski Klub Sportow Walki
Mateusz Kamiński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
DQ2 -
Walka 18, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Piotr Kłyś
ASW Fighter Mogilany
Jakub Sypka
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
2 - 1
Walka 19, Półfinał       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Szymon Leszczyński
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Jakub Pleśnierowicz
Bokser Kożuchów
- RSC2
Walka 20, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Fabio Di Lalla
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Sylwester Błędowski
K.S. Gladiator Jarosław
- RSC2
Walka 21, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Michał Rejdych
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
Bartosz Pająk
Nowotarski Klub Sportow Walki
3 - 0
Walka 22, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
Dawid Trepczyński
ASW Fighter Mogilany
Krystian Rozkosz
Paco Team Mysłowice
0 - 3
Walka 23, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Konrad Szlęk
Nowotarski Klub Sportow Walki
Klaudiusz Goss
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 24, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
Jakub Rymarowicz
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Maciej Sroka
Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój
3 - 0
Walka 25, Przedwalka       low-kick / Junior starszy [m] / -81kg
Maciej Grabski
TARNOBRZESKI KLUB KARATE
Patryk Augustyn
Stowarzyszenie Sportów Walki Jarosz FIGHT CLUB Rabka-Zdrój
- RSC1
Po 25 walce odbędzie się przerwa obiadowa do godziny 14.00
Walka 26, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -57kg
Bartłomiej Mietliński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Eryk Jurko
Copacabana Warszawa
3 - 0
Walka 27, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Piotr Sokół
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
Tomasz Konieczny
CAF Rzeszów
0 - 3
Walka 28, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -81kg
Marcel Nocoń
Paco Team Mysłowice
Adrian Rzatkowski
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
1 - 2
Walka 29, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Jakub Szyszka
Ożarowska Szkoła Kickboxingu
Jakub Ogryzek
KSW Sokół Jarosław
0 - 3
Walka 30, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -63.5kg
Jakub Syc
Legion Głogów
Bartosz Hassa
FIGHTER Nowa Sól
0 - 3
Walka 31, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Marcel Gielezy
Iron Gym Wrocław
Adam Kryszewski
PCNP Rebelia Kartuzy
1 - 2
Walka 32, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -75kg
Bartosz Fryc
Oświęcimski Klub Karate
Emil Chorazewicz
KnockOut Bielany
2 - 1
Walka 33, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Michał Behounek
Nowotarski Klub Sportow Walki
Patryk Szyszko
Stowarzyszenie PANZER Suwałki
0 - 3
Walka 34, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -86kg
Patryk Szyguła
GOLD FIGHT CLUB Sosnowiec
Mateusz Kamiński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
0 - 3
Walka 35, Przedwalka       low-kick / Senior [k] / -56kg
Iwona Nieroda
UKS Diament Pstrągowa
Sylwia Lewandowska
KKS Sporty Walki Poznań
3 - 0
Walka 36, Przedwalka       low-kick / Senior [m] / -60kg
Rafał Sawerwain
SKF NAK MUAY Szczecin, Szczecin
Adrian Dziubałtowski
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 37, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Filip Szostak
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
Tomasz Stachniak
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
3 - 0
Walka 38, Półfinał       low-kick / Senior [m] / -71kg
Rafał Kosiarski
FIGHTER Nowa Sól
Filip Bienias
Nowotarski Klub Sportow Walki
2 - 1
Walka 39, Półfinał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Adam Abood-al-hassani
Nowotarski Klub Sportow Walki
Andrzej Jaroszuk
WCA Warszawa
0 - 3
Walka 40, Półfinał       low-kick / Senior [m] / +91kg
Tomasz Kolcun
KSW Sokół Jarosław
Mateusz Urbaś
Nowotarski Klub Sportow Walki
3 - 0
Walka 40 jest ostatnią walką w dniu 21.09.2019 r.
Walka 41, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -75kg
Jakub Ciążyński
Bokser Kożuchów
Jakub Rymarowicz
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
RSC2 -
Walka 42, Finał       low-kick / Junior starszy [k] / -56kg
Aleksandra Białek
Legion Głogów
Anna Dudek
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
3 - 0
Walka 44, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -75kg
Mariusz Wójcik
ASW Fighter Mogilany
Bartosz Rudziński
NINJA ACADEMY WARSZAWA
0 - 3
Walka 45, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg
Igor ZAWADZKI
FIGHTER Nowa Sól
Colin Holdenmayer
Iron Gym Wrocław
- RSC2
Walka 46, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -71kg
Piotr Kłyś
ASW Fighter Mogilany
Szymon Leszczyński
Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków
0 - 3
Walka 47, Finał       low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg
Vladislav Shatunsky
Copacabana Warszawa
Olaf Strzelecki
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
DQ1 -
Walka 48, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -67kg
Gracjan Rzepa
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Klaudiusz Goss
Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER
0 - 3
Walka 49, Finał       low-kick / Senior [m] / -67kg
Fabio Di Lalla
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
Michał Rejdych
Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów
- RSC2
Walka 50, Finał       low-kick / Senior [m] / -57kg
Cezary Osieł
Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej
Bartłomiej Mietliński
Uczniowski Klub Sportowy Armia Polkowice
2 - 1
Walka 51, Finał       low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg
Dominik Matusz
Oświęcimski Klub Karate
Krystian Rozkosz
Paco Team Mysłowice
2 - 1
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL