Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Gala finałowa start godz. 17.00
Zawodnicy proszę przyjść wcześniej aby przygotować się do prezentacji.

Wydłużenie zgłoszeń do 17.10_Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Full Contact_19-20.10.2019 - Kalisz

Termin: 19.10.2019 - 20.10.2019
Lokalizacja: Kalisz

Zgłoszenia

Lokalizacje:

ROZPOCZĘCIE WALK - GODZINA 11,00
Walka 1, Półfinał       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg
Jakub Pokusa
KKS Sporty Walki Poznań
Szymon Szulc
Klub Sportów Walki Włocławek
- WO
Walka 2, Półfinał       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg
Rafał Dobies
LKS Puncher Płock
Kamil Piątek
Krakowska Akademia Taekwon-do
AB1 -
Walka 3, Półfinał       full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg
Weronika Bartczak
KS Ziętek Team Kalisz
Anna Kozanecka
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
0 - 3
Walka 4, Półfinał       full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg
Wiktoria Widuła
Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka
Weronika Szymczak
LZS POPRAWA Siedlików
0 - 3
Walka 5, Przedwalka       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg
Szymon Szulc
Klub Sportów Walki Włocławek
Adrian Wiczyński
LZS POPRAWA Siedlików
3 - 0
Walka 6, Przedwalka       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg
Damian Dolata
LZS POPRAWA Siedlików
Rafał Dobies
LKS Puncher Płock
0 - 3
Walka 7, Przedwalka       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg
Kamil Piątek
Krakowska Akademia Taekwon-do
Damian Lewandowski
Klub Sportów Walki Włocławek
3 - 0
Walka 8, Przedwalka       full-contact / Mlodziezowcy [k] / -65kg
Katarzyna Kowal
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Patrycja Woźniak
Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec
AB3 -
Walka 9, Półfinał       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg
Hubert Kielaszewski
KS POLONIA 1912 Leszno
Artur Maury
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
3 - 0
Walka 10, Półfinał       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg
Sebastian Dusza
KS Ziętek Team Kalisz
Patryk Możdżyński
KKS Sporty Walki Poznań
WO -
Walka 11, Półfinał       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -67kg
Maksymilian Kamiński
KKS Sporty Walki Poznań
Damian Walosczyk
LZS POPRAWA Siedlików
3 - 0
Walka 12, Półfinał       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -67kg
Jakub Strzyżewski
KSW Łuków
Dionizy Warszczuk
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
0 - 3
Walka 13, Półfinał       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg
Jakub Sypka
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
Gerard Paduchowski
UKS Sanda Płock
- RSC1
Walka 14, Półfinał       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg
Tymoteusz Szczuka
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
Karol Jarzynka
Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo
0 - 3
Walka 15, Przedwalka       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -81kg
Dawid Zaborowski
KS Ziętek Team Kalisz
Norbert Mazurkiewicz
Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin
3 - 0
Walka 16, Finał       full-contact / Mlodziezowcy [k] / -52kg
Aleksandra Mądraszewska
Champion Gdańsk
Sylwia Lewandowska
KKS Sporty Walki Poznań
0 - 3
Walka 17, Finał       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -60kg
Radosław Kuzia
UKS Sanda Płock
Dawid Gąsiorek
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
3 - 0
Walka 18, Finał       full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg
Anna Kozanecka
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
Weronika Szymczak
LZS POPRAWA Siedlików
0 - 3
Walka 19, Finał       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg
Hubert Kielaszewski
KS POLONIA 1912 Leszno
Patryk Możdżyński
KKS Sporty Walki Poznań
TKO1 -
Walka 21, Finał       full-contact / Mlodziezowcy [k] / -65kg
Maja Staruch
LZS POPRAWA Siedlików
Patrycja Woźniak
Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec
3 - 0
Walka 22, Finał       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -67kg
Maksymilian Kamiński
KKS Sporty Walki Poznań
Dionizy Warszczuk
Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra
0 - 3
Walka 23, Finał       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg
Jakub Sypka
Krakowska Szkoła Sportowa SMOK
Karol Jarzynka
Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo
0 - 3
Walka 24, Finał       full-contact / Mlodziezowcy [k] / +70kg
Aleksandra Kucharczyk
Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka
Weronika Walczak
Klub Sportowy PROSNA Kalisz
DQ -
Walka 25, Finał       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg
Jakub Pokusa
KKS Sporty Walki Poznań
Kamil Piątek
Krakowska Akademia Taekwon-do
- AB1
Walka 26, Finał       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -81kg
Cyprian Miedziocha
KS Wielkopolanin Poznań
Dawid Zaborowski
KS Ziętek Team Kalisz
0 - 3
Walka 27, Finał       full-contact / Mlodziezowcy [m] / -86kg
Remigiusz Golanowski
Sparta Czajków
Paweł Klimowski
KKS Sporty Walki Poznań
- TKO2
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2019 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL