Gala finałowa start godz. 17.00
Zawodnicy proszę przyjść wcześniej aby przygotować się do prezentacji.
ROZPOCZĘCIE WALK - GODZINA 11,00 | |
Walka 1, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg | |
Jakub Pokusa KKS Sporty Walki Poznań | Szymon Szulc Klub Sportów Walki Włocławek |
- WO | |
Walka 2, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg | |
Rafał Dobies LKS Puncher Płock | Kamil Piątek Krakowska Akademia Taekwon-do |
AB1 - | |
Walka 3, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg | |
Weronika Bartczak KS Ziętek Team Kalisz | Anna Kozanecka Klub Sportowy PROSNA Kalisz |
0 - 3 | |
Walka 4, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [k] / -60kg | |
Wiktoria Widuła Klub Sportów Walki MIX-TEAM Wręczyca Wielka | Weronika Szymczak LZS POPRAWA Siedlików |
0 - 3 | |
Walka 5, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg | |
Szymon Szulc Klub Sportów Walki Włocławek | Adrian Wiczyński LZS POPRAWA Siedlików |
3 - 0 | |
Walka 6, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg | |
Damian Dolata LZS POPRAWA Siedlików | Rafał Dobies LKS Puncher Płock |
0 - 3 | |
Walka 7, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -75kg | |
Kamil Piątek Krakowska Akademia Taekwon-do | Damian Lewandowski Klub Sportów Walki Włocławek |
3 - 0 | |
Walka 8, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [k] / -65kg | |
Katarzyna Kowal Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Patrycja Woźniak Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec |
AB3 - | |
Walka 9, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg | |
Hubert Kielaszewski KS POLONIA 1912 Leszno | Artur Maury Klub Sportowy PROSNA Kalisz |
3 - 0 | |
Walka 10, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -63.5kg | |
Sebastian Dusza KS Ziętek Team Kalisz | Patryk Możdżyński KKS Sporty Walki Poznań |
WO - | |
Walka 11, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -67kg | |
Maksymilian Kamiński KKS Sporty Walki Poznań | Damian Walosczyk LZS POPRAWA Siedlików |
3 - 0 | |
Walka 12, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -67kg | |
Jakub Strzyżewski KSW Łuków | Dionizy Warszczuk Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra |
0 - 3 | |
Walka 13, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg | |
Jakub Sypka Krakowska Szkoła Sportowa SMOK | Gerard Paduchowski UKS Sanda Płock |
- RSC1 | |
Walka 14, Półfinał full-contact / Mlodziezowcy [m] / -71kg | |
Tymoteusz Szczuka Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin | Karol Jarzynka Klub Sportowy Kowalkowski Fight Club Działdowo |
0 - 3 | |
Walka 15, Przedwalka full-contact / Mlodziezowcy [m] / -81kg | |
Dawid Zaborowski KS Ziętek Team Kalisz | Norbert Mazurkiewicz Centrum Sportu i Rekreacji AGATSU Będzin |
3 - 0 |