Fundacja Mistrzom Sportu
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza
Creative Green

GŁÓWNI PARTNERZY
Quanta cars
Fight Time
Gorący potok
Masters
DuoLife

PARTNERZY

Uwaga zmiany!!!_I Mistrzostwa Warszawy w Kickboxingu w formule K-1 Seniorów i PF Kadetów_01-10.11.2019 - Warszawa

Termin: 09.11.2019 - 10.11.2019
Lokalizacja: Warszawa

Zgłoszenia

Lokalizacje:

Walka 1, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Hanna Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Izabela Sobczak
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
4 - 3
Walka 2, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Anna Dudek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Pola Stołowska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
6 - 5
Walka 3, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Zuzanna Chochół
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Hanna Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
AB2 -
Walka 4, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Izabela Sobczak
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Hanna Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
6 - 9
Walka 5, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -37kg
Nina Śmigielska
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Hanna Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
4 - 1
Walka 6, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / -42kg
Anna Dudek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Hanna Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
7 - 2
Walka 7, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Weronika Tarczyńska
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Julia Wilkołek
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
15 - 5
Walka 8, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Weronika Gabler
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
Oliwia Winiarek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
1 - 5
Walka 9, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Alicja Wiszniowska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Weronika Tarczyńska
UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria
11 - 0
Walka 10, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Nikodem Mamrot
WKS SFINKS Węgrów
Daniel Szostakiewicz
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
WO -
Walka 11, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [k] / +47kg
Oliwia Winiarek
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki
Alicja Wiszniowska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
4 - 11
Walka 12, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Jakub Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Bartosz Malczewski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
8 - 0
Walka 13, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Gustaw Wielądek
X Fight Piaseczno
Daniel Szostakiewicz
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
4 - 0
Walka 14, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Adrian Kuryłek
WKS SFINKS Węgrów
Tomasz Zachara
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
5 - 12
Walka 15, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Bartosz Malczewski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Gustaw Wielądek
X Fight Piaseczno
2 - 12
Walka 16, Przedwalka       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Nikodem Mamrot
WKS SFINKS Węgrów
Daniel Szostakiewicz
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
WO -
Walka 17, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -47kg
Jakub Kasprowicz
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Gustaw Wielądek
X Fight Piaseczno
7 - 6
Walka 18, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Mateusz Skwierczyński
WKS SFINKS Węgrów
Tomasz Zachara
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
8 - 12
Walka 19, Półfinał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Gustaw Wielądek
X Fight Piaseczno
Daniel Szostakiewicz
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
6 - 1
Walka 20, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Karolina Bojarczyk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Wiktoria Lendzion
NINJA ACADEMY WARSZAWA
6 - 15
Walka 21, Finał       point-fighting / Kadet mlodszy [m] / +47kg
Tomasz Zachara
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Gustaw Wielądek
X Fight Piaseczno
4 - 14
Walka 22, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg
Wiktoria Rutkowska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Wiktoria Lendzion
NINJA ACADEMY WARSZAWA
2 - 10
Walka 23, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Wiktoria Rutkowska
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
Wiktoria Lendzion
NINJA ACADEMY WARSZAWA
0 - 3
Walka 24, Półfinał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Karolina Bojarczyk
Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna
Kinga Konieczny
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
AB1 -
Walka 25, Przedwalka       point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
Michał Podborski
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Jakub Płachta
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
14 - 20
Walka 26, Finał       point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg
Wiktoria Lendzion
NINJA ACADEMY WARSZAWA
Kinga Konieczny
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
13 - 3
Walka 27, Finał       point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg
Mikołaj Drożdż
Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka
Jakub Płachta
Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki
1 - 11
UWAGA! Podana kolejność walk jest poglądowa, obowiązująca rozpiska znajduje się na terenie zawodów.
WSPÓŁPRACA:
WAKO
WAKO EUROPE
Ministerstwo Sportu
Antydoping
Prawo Sportowe
Fundacja Mistrzom Sportu
SportAccord
IWGA
Fisu
Polski Komitet Olimpijski
18.Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka
Copyright 2014 - 2020 Polski Związek Kickboxingu
Created by: KREATORMARKI.PL