Walka 1, Przedwalka K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg | |
Kristupas Sekliuckis Tonusas-Litwa | ŚAMIJS DŻAMALDAJEVS ŁOTWA |
0 - 3 | |
Walka 2, Przedwalka K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg | |
Ervinas Moskalo Sparta Gym-Litwa | Vilius Kaminskas Fight Academy - Litwa |
KO1 - | |
Walka 3, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
ERVINS MALAHOVSKIS ŁOTWA | Tauras Adomaitis Tonusas-Litwa |
2 - 1 | |
Walka 4, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
RIHARDS ZEIMANIS ŁOTWA | Krystian Topczewski Ragnarok Białystok |
1 - 2 | |
Walka 5, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
DAIRIS ADEJANOVS ŁOTWA | Paweł Paszkowski Human Białystok |
3 - 0 | |
Walka 6, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
Szymon Dembowski Stowarzyszenie PANZER Suwałki | Wlad Toporkow Rosja |
3 - 0 | |
Walka 7, Przedwalka K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg | |
Justinas Petravicius Team-Husan-Litwa | Aleksandr Abaikin Rosja |
AB1 - | |
Walka 8, Przedwalka K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg | |
Tauras Ćiuplys Gladiator Gym -Litwa | Miłosz Hruświcki Stowarzyszenie PANZER Suwałki |
3 - 0 | |
Walka 9, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Rafał Kamiński KICKBOXING TEAM SEJNY | Ricard Kulis Sparta Gym-Litwa |
2 - 1 | |
Walka 10, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Adrian Rzatkowski Stowarzyszenie PANZER Suwałki | Karolis Liukaitis FFC-Kowno-Litwa |
0 - 3 | |
Walka 11, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Ricardas Urban Fight Academy - Litwa | Rafał Wysocki Stowarzyszenie PANZER Suwałki |
TKO2 - | |
Walka 12, Przedwalka K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg | |
Wiktoria Szerszeń KO Team Otwock | Vanesa Stasytyte Sparta Gym-Litwa |
3 - 0 | |
Walka 13, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Piotr Stenka PCNP Rebelia Kartuzy | Mariusz radosław Lewoń Stowarzyszenie PANZER Suwałki |
AB2 - | |
Walka 14, Przedwalka K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Robert Dochód KICKBOXING TEAM SEJNY | Łukasz Gołębiowski TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce |
- KO1 | |
Walka 16, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg | |
Jonas Bisigirskis FFC-Kowno-Litwa | ŚAMIJS DŻAMALDAJEVS ŁOTWA |
0 - 3 | |
Walka 17, Półfinał K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg | |
Arturas Stura Sparta Gym-Litwa | Vilius Kaminskas Fight Academy - Litwa |
3 - 0 | |
Walka 18, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Mikołaj Nazaruk KICKBOXING TEAM SEJNY | ERVINS MALAHOVSKIS ŁOTWA |
0 - 3 | |
Walka 19, Półfinał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
Tomas Mikalainis Sparta Gym-Litwa | Krystian Topczewski Ragnarok Białystok |
KO3 - | |
Walka 20, Finał K1 Rules / Junior starszy [k] / -60kg | |
Ania Burchanova Sparta Gym-Litwa | Wiktoria Szerszeń KO Team Otwock |
0 - 3 | |
Walka 20.1, Finał K1 Rules / Junior starszy [m] / -63.5kg | |
Igoris Ivanovs Fight Academy - Litwa | Hubert Śledź TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce |
3 - 0 | |
Walka 21, Finał K1 Rules / Junior starszy [m] / -67kg | |
ŚAMIJS DŻAMALDAJEVS ŁOTWA | Arturas Stura Sparta Gym-Litwa |
0 - 3 | |
Walka 22, Finał K1 Rules / Senior [m] / -67kg | |
DAIRIS ADEJANOVS ŁOTWA | Szymon Dembowski Stowarzyszenie PANZER Suwałki |
1 - 2 | |
Walka 23.1, Finał K1 Rules / Junior starszy [m] / -71kg | |
Lukas Grigaitis Gladiator Gym -Litwa | Aleksandr Abaikin Rosja |
0 - 3 | |
Walka 24.1, Finał K1 Rules / Senior [m] / -71kg | |
ERVINS MALAHOVSKIS ŁOTWA | Krystian Topczewski Ragnarok Białystok |
2 - 1 | |
Walka 25.1, Finał K1 Rules / Junior starszy [k] / -56kg | |
Leva Mitkute Tonusas-Litwa | Ksenia Morozowa Rosja |
0 - 3 | |
Walka 26.1, Finał K1 Rules / Junior starszy [m] / -75kg | |
Lukas Banevicius FFC-Kowno-Litwa | Tauras Ćiuplys Gladiator Gym -Litwa |
3 - 0 | |
Walka 27.1, Finał K1 Rules / Senior [m] / -86kg | |
Patryk Szyszko Stowarzyszenie PANZER Suwałki | Rafał Wysocki Stowarzyszenie PANZER Suwałki |
3 - 0 | |
Walka 28.1, Finał K1 Rules / Senior [m] / -91kg | |
Piotr Janicki Fight Club Radzymin | Mariusz radosław Lewoń Stowarzyszenie PANZER Suwałki |
0 - 3 | |
Walka 29.1, Finał K1 Rules / Senior [m] / -81kg | |
Rafał Kamiński KICKBOXING TEAM SEJNY | Karolis Liukaitis FFC-Kowno-Litwa |
0 - 3 | |
Walka 30.1, Finał K1 Rules / Senior [m] / +91kg | |
Mateusz Gołębiowski TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce | Robert Dochód KICKBOXING TEAM SEJNY |
WO - |