Walka 1, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Mariusz Nowak KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Mateusz Pasik PF TSD Ronin Tecza Stanislawow |
8 - 12 | |
Walka 2, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Daniel Cur DAN Świdnik | Oskar Gaca Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice |
11 - 7 | |
Walka 3, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -57kg | |
Albert Podstawka DAN Świdnik | Kacper Gadomski NINJA ACADEMY WARSZAWA |
4 - 9 | |
Walka 4, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -57kg | |
Maciej Kasprzyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Michał Żołędź DAN Świdnik |
16 - 6 | |
Walka 5, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -69kg | |
Mateusz Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Leon Czarnecki Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
20 - 17 | |
Walka 6, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -69kg | |
Marcin Włoga WKS SFINKS Węgrów | Mateusz Pasik PF TSD Ronin Tecza Stanislawow |
16 - 8 | |
Walka 7, Przedwalka point-fighting / Junior [k] / -60kg | |
Monika Banaszek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Julia Setla Beskid Dragon Bielsko-Biała |
4 - 12 | |
Walka 8, Ćwierćfinał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Michał Żołędź DAN Świdnik | Leon Czarnecki Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
1 - 11 | |
Walka 9, Ćwierćfinał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Kacper Gadomski NINJA ACADEMY WARSZAWA | Mateusz Pasik PF TSD Ronin Tecza Stanislawow |
11 - 12 | |
Walka 10, Ćwierćfinał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Bartosz Siwek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Mateusz Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
7 - 17 | |
Walka 11, Ćwierćfinał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Maciej Kasprzyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa | Daniel Cur DAN Świdnik |
11 - 13 | |
Walka 12, Półfinał point-fighting / Junior [k] / -60kg | |
Nikola Siecińska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe | Aleksandra Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
5 - 9 | |
Walka 13, Półfinał point-fighting / Junior [k] / -60kg | |
Natalia Woińska X Fight Piaseczno | Julia Setla Beskid Dragon Bielsko-Biała |
12 - 8 | |
Walka 14, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -57kg | |
Oskar Gaca Pabianicki Klub Sztuk Walki Azja, Pabianice | Kacper Gadomski NINJA ACADEMY WARSZAWA |
5 - 12 | |
Walka 15, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -57kg | |
Daniel Cur DAN Świdnik | Maciej Kasprzyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
8 - 11 | |
Walka 16, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -69kg | |
Szymon Szulc PF TSD Ronin Tecza Stanislawow | Mateusz Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
12 - 10 | |
Walka 17, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -69kg | |
Bartosz Siwek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Marcin Włoga WKS SFINKS Węgrów |
11 - 10 | |
Walka 18, Przedwalka point-fighting / Junior [k] / -70kg | |
Zuzanna Maj Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Zuzanna Kalbarczyk GOSRiT Luzino |
0 - 10 | |
Walka 19, Przedwalka point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
Marcin Włoga WKS SFINKS Węgrów | Szymon Szulc PF TSD Ronin Tecza Stanislawow |
10 - 9 | |
Walka 20, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Leon Czarnecki Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Mateusz Pasik PF TSD Ronin Tecza Stanislawow |
12 - 7 | |
Walka 21, Półfinał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Mateusz Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Daniel Cur DAN Świdnik |
14 - 13 | |
Walka 22, Finał point-fighting / Junior [k] / -60kg | |
Aleksandra Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Natalia Woińska X Fight Piaseczno |
6 - 7 | |
Walka 23, Przedwalka point-fighting / Junior [k] / -65kg | |
Emilia Szalak DAN Świdnik | Monika Banaszek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
10 - 0 | |
Walka 24, Finał point-fighting / Junior [m] / -57kg | |
Kacper Gadomski NINJA ACADEMY WARSZAWA | Maciej Kasprzyk KLUB SPORTOWY ORIENT Częstochowa |
13 - 15 | |
Walka 25, Finał point-fighting / Junior [k] / +70kg | |
Zuzanna Kalbarczyk GOSRiT Luzino | Zuzanna Maj Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
7 - 2 | |
Walka 26, Finał point-fighting / Junior [m] / -74kg | |
Przemysław Jelonek Klub Sportowy FIGHTING Jaworzno | Marcin Włoga WKS SFINKS Węgrów |
1 - 12 | |
Walka 27, Finał point-fighting / Junior [k] / -70kg | |
Emilia Szalak DAN Świdnik | Zuzanna Kalbarczyk GOSRiT Luzino |
4 - 3 | |
Walka 28, Finał point-fighting / Junior [m] / -69kg | |
Szymon Szulc PF TSD Ronin Tecza Stanislawow | Bartosz Siwek Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
11 - 5 | |
Walka 29, Finał point-fighting / Junior [k] / -65kg | |
Natalia Woińska X Fight Piaseczno | Emilia Szalak DAN Świdnik |
10 - 9 | |
Walka 30, Finał point-fighting / Junior [m] / -63kg | |
Leon Czarnecki Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Mateusz Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
14 - 11 | |
Walka 31, Finał point-fighting / Junior [k] / -55kg | |
Aleksandra Kucharz Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Nikola Siecińska Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe |
9 - 11 |