Walka 1, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Wiktoria Lendzion NINJA ACADEMY WARSZAWA | Wiktoria Rutkowska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
3 - 0 | |
Walka 2, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Alicja Wiszniowska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Weronika Tarczyńska UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
3 - 0 | |
Walka 3, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Ksenia Stec KS Maximus Gdynia | Wiktoria Lendzion NINJA ACADEMY WARSZAWA |
0 - 3 | |
Walka 4, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -50kg | |
Alicja Wiszniowska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Wiktoria Lendzion NINJA ACADEMY WARSZAWA |
3 - 0 | |
Walka 5, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Roksana Szubińska KNOCK OUT TEAM BEŁCHATÓW | Kinga Konieczny Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
0 - 3 | |
Walka 6, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -60kg | |
Patrycja Banaszek Klub Sportowy Egida Olsztyn | Kinga Konieczny Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
0 - 3 | |
Walka 7, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Brajan Sarachin Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Piotr Dziedzicki Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
0 - 3 | |
Walka 8, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -52kg | |
Michał Niebrzydowski NINJA ACADEMY WARSZAWA | Piotr Dziedzicki Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
3 - 0 | |
Walka 9, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Tomasz Fafiński Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Jakub Parczewski Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
3 - 0 | |
Walka 10, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Wiktor Paszkiewicz KNOCK OUT TEAM BEŁCHATÓW | Michał Niebrzydowski NINJA ACADEMY WARSZAWA |
0 - 3 | |
Walka 11, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -57kg | |
Tomasz Fafiński Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Michał Niebrzydowski NINJA ACADEMY WARSZAWA |
0 - 3 | |
Walka 12, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Tobiasz Ociepski Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Franciszek Sikora Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 13, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Krzysztof Monkosa Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
0 - 3 | |
Walka 14, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -63kg | |
Tobiasz Ociepski Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
0 - 3 | |
Walka 15, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Krzysztof Monkosa Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Franciszek Sikora Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 16, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Michał Podborski Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Tobiasz Ociepski Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
3 - 0 | |
Walka 17, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Krzysztof Monkosa Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
3 - 0 | |
Walka 18, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -69kg | |
Michał Podborski Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Filip Suder Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
3 - 0 | |
Walka 19, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Patrycja Banaszek Klub Sportowy Egida Olsztyn | Wiktoria Lendzion NINJA ACADEMY WARSZAWA |
0 - 3 | |
Walka 20, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Kinga Konieczny Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Wiktoria Rutkowska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
0 - 3 | |
Walka 21, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Alicja Wiszniowska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Wiktoria Lendzion NINJA ACADEMY WARSZAWA |
0 - 3 | |
Walka 22, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / -55kg | |
Wiktoria Rutkowska Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Wiktoria Lendzion NINJA ACADEMY WARSZAWA |
0 - 3 | |
Walka 23, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Oskar Amanowicz Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Dominik Kaim Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów |
0 - 3 | |
Walka 24, Przedwalka point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Michał Podborski Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Damian Szczęsny Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów |
3 - 0 | |
Walka 25, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Mateusz Charkiewicz KS Maximus Gdynia | Dominik Kaim Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów |
0 - 3 | |
Walka 26, Półfinał point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Jakub Płachta Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Michał Podborski Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
3 - 0 | |
Walka 27, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / +69kg | |
Dominik Kaim Tang Soo Do Ronin Tęcza Stanisławów | Jakub Płachta Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
0 - 3 | |
Walka 28, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Kacper Głowienka Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Kacper Górski WKS SFINKS Węgrów |
3 - 0 | |
Walka 29, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Kacper Skórzyński Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Szymon Rosiński NINJA ACADEMY WARSZAWA |
3 - 0 | |
Walka 30, Przedwalka point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Michał Zdziarski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Iwo Adamek Striker Turek |
3 - 0 | |
Walka 31, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Fabian Płotek Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Kacper Głowienka Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 32, Półfinał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Kacper Skórzyński Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Michał Zdziarski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
0 - 3 | |
Walka 33, Finał point-fighting / Kadet mlodszy [m] / -32kg | |
Kacper Głowienka Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Michał Zdziarski Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 34, Finał point-fighting / Kadet starszy [k] / +65kg | |
Zuzanna Tomczyk Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Magdalena Budek Klub Sportowy Egida Olsztyn |
3 - 0 | |
Walka 35, Finał point-fighting / Kadet starszy [m] / -47kg | |
Piotr Dziedzicki Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Brajan Sarachin Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 |