Walka 1, 1/16 point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Tymon Tatarczak Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Kacper Szostak Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki |
3 - 0 | |
Walka 2, 1/16 point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Bartosz Blacha Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Wiktor Pałubicki KS Maximus Gdynia |
3 - 0 | |
Walka 3, 1/16 point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Paweł Bielecki Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Mateusz Fabiszewski Bokserski Klub Sportowy Tiger w Łomży |
3 - 0 | |
Walka 4, 1/16 point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Igor Głowienka Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Dawid Tkaczyk UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria |
3 - 0 | |
Walka 5, 1/16 point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Wojtek Medyński Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Igor Panasiuk Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
3 - 0 | |
Walka 6, 1/16 point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Aleksander Warszawski Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Maciej Kurkus WKS SFINKS Węgrów |
3 - 0 | |
Walka 7, 1/16 point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Adam Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Kacper Płotek Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
3 - 0 | |
Walka 8, 1/16 point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Miłosz Dejko Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Olaf Steć Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 9, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Tymon Tatarczak Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Bartosz Blacha Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
3 - 0 | |
Walka 10, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Paweł Bielecki Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Igor Głowienka Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
3 - 0 | |
Walka 11, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Wojtek Medyński Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Aleksander Warszawski Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
3 - 0 | |
Walka 12, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Adam Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Olaf Steć Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
3 - 0 | |
Walka 13, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Tymon Tatarczak Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Paweł Bielecki Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 14, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Wojtek Medyński Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Adam Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
0 - 3 | |
Walka 15, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / -30kg | |
Paweł Bielecki Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Adam Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 16, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Kacper Płotek Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Dominik Bar Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
3 - 0 | |
Walka 17, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Jan Brzozowski Bokserski Klub Sportowy Tiger w Łomży | Miłosz Dejko Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 18, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Krystian Turbiarz Alien Kick Łódź | Aleksander Duk NINJA ACADEMY WARSZAWA |
3 - 0 | |
Walka 19, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Wojtek Medyński Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Bartosz Blacha Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 20, 1/16 point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Tymon Tatarczak Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Alex Biernat Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 21, 1/16 point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Piotr Kowalczyk UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Kacper Płotek Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
0 - 3 | |
Walka 22, 1/16 point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Aleksander Warszawski Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Michał Mykytyn NINJA ACADEMY WARSZAWA |
3 - 0 | |
Walka 23, 1/16 point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Kornel Dziurzyński Striker Turek | Miłosz Dejko Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 24, 1/16 point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Aleksander Grudziński Striker Turek | Olek Koryciński Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 25, 1/16 point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Paweł Bielecki Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Krystian Turbiarz Alien Kick Łódź |
3 - 0 | |
Walka 26, 1/16 point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Dawid Tkaczyk UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Igor Głowienka Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 27, 1/16 point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Adrian Gwizdała Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Bartosz Blacha Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
3 - 0 | |
Walka 28, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Tymon Tatarczak Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Kacper Płotek Stowarzyszenie Gladius Ostróda |
0 - 3 | |
Walka 29, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Aleksander Warszawski Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Miłosz Dejko Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 30, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Aleksander Grudziński Striker Turek | Paweł Bielecki Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 31, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Igor Głowienka Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Adrian Gwizdała Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
3 - 0 | |
Walka 32, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Kacper Płotek Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Miłosz Dejko Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
3 - 0 | |
Walka 33, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Paweł Bielecki Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Igor Głowienka Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
3 - 0 | |
Walka 34, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / -33kg | |
Kacper Płotek Stowarzyszenie Gladius Ostróda | Paweł Bielecki Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 35, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Franciszek Glapiński Striker Turek | Aleksander Wiśniewski Bokserski Klub Sportowy Tiger w Łomży |
0 - 3 | |
Walka 36, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Aleksander Śmigielski NINJA ACADEMY WARSZAWA | Krystian Golec Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
3 - 0 | |
Walka 37, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Piotr Kowalczyk UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria | Mikołaj Komorzycki Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki |
0 - 3 | |
Walka 38, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Adrian Gwizdała Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Alex Biernat Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 39, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Olek Koryciński Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Alan Saczuk WKS SFINKS Węgrów |
0 - 3 | |
Walka 40, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Michał Mykytyn NINJA ACADEMY WARSZAWA | Aleksander Wiśniewski Bokserski Klub Sportowy Tiger w Łomży |
0 - 3 | |
Walka 41, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Aleksander Duk NINJA ACADEMY WARSZAWA | Aleksander Śmigielski NINJA ACADEMY WARSZAWA |
0 - 3 | |
Walka 42, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Dominik Bar Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Mikołaj Komorzycki Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki |
0 - 3 | |
Walka 43, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Adrian Gwizdała Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka | Alan Saczuk WKS SFINKS Węgrów |
3 - 0 | |
Walka 44, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Aleksander Wiśniewski Bokserski Klub Sportowy Tiger w Łomży | Aleksander Śmigielski NINJA ACADEMY WARSZAWA |
0 - 3 | |
Walka 45, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Mikołaj Komorzycki Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki | Adrian Gwizdała Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
0 - 3 | |
Walka 46, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / -36kg | |
Aleksander Śmigielski NINJA ACADEMY WARSZAWA | Adrian Gwizdała Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime, Wieliczka |
0 - 3 | |
Walka 47, Przedwalka point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Antoni Gil Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Maciej Kurkus WKS SFINKS Węgrów |
3 - 0 | |
Walka 48, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Jan Jurczykowski Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Adam Sobczak Wołomińskie Centrum Sztuk Walki |
3 - 0 | |
Walka 49, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Olaf Steć Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Gabriel Marchewka Striker Turek |
3 - 0 | |
Walka 50, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Kuba Szymczuk Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Kazimierz Adamski Klub Sportowy Egida Olsztyn |
3 - 0 | |
Walka 51, Ćwierćfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Oliwier Harasim Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Antoni Gil Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 52, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Jan Jurczykowski Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Olaf Steć Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 53, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Kuba Szymczuk Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Antoni Gil Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
3 - 0 | |
Walka 54, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / -27kg | |
Olaf Steć Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Kuba Szymczuk Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
3 - 0 | |
Walka 55, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -24kg | |
Kuba Szymczuk Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Oliwier Harasim Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
3 - 0 | |
Walka 56, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / -24kg | |
Daniel Hladchuk Striker Turek | Antoni Gil Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
0 - 3 | |
Walka 57, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / -24kg | |
Kuba Szymczuk Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna | Antoni Gil Akademia Sztuk Walki Go-Fight Łęczna |
3 - 0 | |
Walka 58, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg | |
Alex Biernat Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Aleksander Burczyk Klub Sportowy Egida Olsztyn |
3 - 0 | |
Walka 59, Półfinał point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg | |
Jan Wojda Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki | Bartosz Archacki Klub Walhalla Mińsk Mazowiecki |
3 - 0 | |
Walka 60, Finał point-fighting / Chłopcy [d] / +36kg | |
Alex Biernat Wołomińskie Centrum Sztuk Walki | Jan Wojda Klub Sportowy Centrum Tang Soo Do Pionki |
0 - 3 |